Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Boeken via brokers

Hier kun je alles bedicussiëren over vervoer in en naar Amerika: vliegtickets, auto- en camperhuur, en openbaar vervoer.
Gebruikersavatar
eddepet71
Amerikakenner
Berichten: 1086
Lid geworden op: 27 dec 2012, 21:23
Aantal x V.S. bezocht: 22

Re: Boeken via brokers

Bericht door eddepet71 »

In de meeste gevallen is rechtreeks boeken een stuk duurder als ik vergelijk, daarom boek ik meestal via een broker.
Vraag niet hoe het kan maar steek het verschil in je zak :clap:
harryh
Amerika-expert
Berichten: 5470
Lid geworden op: 19 mar 2013, 15:06
Aantal x V.S. bezocht: 69
Locatie: West-Brabant NL

Re: Boeken via brokers

Bericht door harryh »

ina schreef:Net even gekeken rechtstreeks bij Lufthansa om te vergelijken met de 375 euro vluchten via momondo/vliegtarieven. Bij Lufthansa betaal je voor dezelfde tickets met 2 tussenstops rond de 1300 euro ik vraag me af hoe dat nu kan??
In de mei vakantie is het op lufthansa.com nog steeds 377,- ;)
ina
Amerika-expert
Berichten: 3808
Lid geworden op: 07 feb 2007, 18:55
Aantal x V.S. bezocht: 16
Contacteer:

Re: Boeken via brokers

Bericht door ina »

Ik keek voor juli :wink:
Gebruikersavatar
Division
Amerikakenner
Berichten: 1431
Lid geworden op: 27 dec 2014, 20:21
Aantal x V.S. bezocht: 11
Locatie: Vin Scully Avenue

Re: Boeken via brokers

Bericht door Division »

Klopt het dat bij boekingen bij ebookers.de er nog €12 creditcard kosten bij komt? Zijn er alternatieven betaalopties daar?
Afbeelding
Jeroen161
Amerika-ontdekker
Berichten: 25
Lid geworden op: 19 okt 2014, 19:39

Re: Boeken via brokers

Bericht door Jeroen161 »

Division schreef:Klopt het dat bij boekingen bij ebookers.de er nog €12 creditcard kosten bij komt? Zijn er alternatieven betaalopties daar?
Klopt, toen ik mijn vliegtickets daar kocht had ik dit ook. Op eBookers.nl kan je met iDeal (kosteloos) en creditcard (9,50€) betalen.
Gebruikersavatar
Hinko
Amerika-expert
Berichten: 4901
Lid geworden op: 01 aug 2011, 21:12
Aantal x V.S. bezocht: 11

Re: Boeken via brokers

Bericht door Hinko »

Bij hotelboekingen zijn er geen kosten bij Ebookers.de
De rest weet ik niet, heb alleen ervaring met hotelboekingen.
Gebruikersavatar
Harry
Amerika-expert
Berichten: 5899
Lid geworden op: 06 feb 2005, 13:43
Partner van: jaha
Aantal x V.S. bezocht: 26
Locatie: Nijmegen
Contacteer:

Re: Boeken via brokers

Bericht door Harry »

Ik heb een paar maanden geleden tickets geboekt bij ebookers.de en heb 0 creditcard kosten betaald. Ik heb betaald met AMEX.
nancywittebols
Amerikafan
Berichten: 222
Lid geworden op: 07 jun 2011, 11:39
Aantal x V.S. bezocht: 13

Re: Boeken via brokers

Bericht door nancywittebols »

Vandaag aangenaam verrast.
In mei vertrek ik terug naar de states. Ik vlieg (of beter vloog) vanuit Brussel via New York naar Denver. Nu had ik eergisteren een mail van Delta Airlines gekregen i.v.m. een vluchtwijziging. De vlucht van New York naar Denver vertrok 90 minuten later, zodat ik maar pas om 22.45 toekwam in Denver. Ik slaap nooit tijdens een vlucht en om op dat uur nog mijn huurauto te moeten ophalen en naar het hotel te rijden, zag ik niet zo goed zitten.
Dit was de eerste keer dat ik rechtstreeks geboekt had bij Delta. Heb eerst zelf gekeken op hun website voor een ander vlucht en had dan eentje gevonden via Atlanta, die in Denver toekwam 21.10u. Direct een mailtje gestuurd met mijn voorstel en daarjuist een mailtje teruggekregen met mijn nieuwe vlucht. Had niet gedacht dat het zo gemakkelijk zou gaan. :thumbup: voor Delta :clap:
Uitstekende service.
Gebruikersavatar
bedeve
Amerika-expert
Berichten: 6229
Lid geworden op: 30 apr 2010, 23:24
Locatie: Er gaat niets boven Groningen

Re: Boeken via brokers

Bericht door bedeve »

nancywittebols schreef: Direct een mailtje gestuurd met mijn voorstel en daarjuist een mailtje teruggekregen met mijn nieuwe vlucht. Had niet gedacht dat het zo gemakkelijk zou gaan. :thumbup: voor Delta :clap:
Uitstekende service.
Dat gaat op voor beiden.
Zij zijn ook blij met jou.
the proof of the pudding is in the eating
Wil je meer info over jouw voordelen van een Amex Flying Blue creditcards....
Wil je een referral om bij een anvraag meer Flying Blue Miles te ontvangen ...
Stuur mij een PB !
Gebruikersavatar
BonnyR
Amerika-expert
Berichten: 1729
Lid geworden op: 31 jan 2015, 15:34
Aantal x V.S. bezocht: 10

Re: Boeken via brokers

Bericht door BonnyR »

Al twee maanden vliegticket prijzen gevolgd voor ticket Dusseldorf-Atlanta. Wat opvalt dat de verschillenden sites niet alle maatschappijen en/of prijzen melden. op de ene site is de goedkoopste prijs soms zo maar 200 euro duurder. Handig is het aanmaken van diverse alerts om de prijzen te volgen. Goede ervaring met Kayak door het aankoopadvies wat ze geven. Moet zeggen dat dat aardig klopte. Via Momondo kwam aanbieder 'Elumbus ' te voorschijn met hele lage prijzen. Via reviews/beoordelingen kwamen er toch wel wisselende ervaringen naar voren van barslecht tot goed.Ook Momenodo gewezen, dat er op het eind toch nog sprake is van een kleine prijsvehoging als je wilt boeken. Momondo zou daar conatct over opnemen met de tussenpersoon. Ook contact opgenomen met Delta met de vraag of ik bij hun rechtstreeks voor deze prijs kon boeken. Nee, dat kon niet. Op de vraag wat het voordeel is van rechtstreeks boeken gaf DElta aan, dat met name met wijzigingen en bijzondere aanvragen je bij de rechtstreekse aanbieder het snelste wordt geholpen. Uiteindelijk kelderde de prijs opeens met bijna 200 euro voor rechtstreekse vlucht, die wel nu rechtstreeks geboekt hebben.Ondertussen een paar keer met Delta contact gehad over bijzonderheden en je wordt supervlot teruggemaild en gebeld. Netjes.
90 - Fl naar CA
91 - CA rondje W-kust ( Seattle)
92 - FL tot Atlanta
94 - Canada
96 - Alaska + MS Rdam
99 - FL + Keys
2004 - W-kust
2016 - O-kust
2018 - NY
2019 - W-kust
Gebruikersavatar
dejong89
Amerika-expert
Berichten: 2468
Lid geworden op: 18 jan 2015, 15:21
Aantal x V.S. bezocht: 13

Re: Boeken via brokers

Bericht door dejong89 »

Even een topic nieuw leven inblazen.

Wij hebben gisteren en vandaag voor het eerst via otel.com geboekt. Na wat research op Google en het forum leek het mij in orde.

Puur uit nieuwsgierigheid heb ik vandaag de betreffende hotels gebeld in page en moab om te vragen of ze onze reservering hebben ontvangen. Beide konden ze niets vinden. Otel.com zegt dat alles in orde is en ik heb voor beide hotels ook de voucher ontvangen. Moeten wij ons nu zorgen maken? Kan het zijn dat otel.com de boeking nog moet doorvoeren aan het hotel en dat onze reservering pas later in het systeem van de hotels Staan?
https://jiltkrista89.wordpress.com/
https://www.polarsteps.com/Jdejong89
________________________________________
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep, kom terug!
Gebruikersavatar
headhunterke
Amerikakenner
Berichten: 1101
Lid geworden op: 16 jun 2009, 12:34
Aantal x V.S. bezocht: 25
Locatie: Aalst, Belgium

Re: Boeken via brokers

Bericht door headhunterke »

In het geval van hotels is het vaak zo dat dergelijke reserveringen via 3rd party slechts enkele dagen op voorhand worden effectief doorgevoerd op naam.
Er is wel een kamer gehuurd, maar het hotel heeft nog geen idee wat de naam van de klant is op dat ogenblik, dat wordt inderdaad pas in een later stadium verwerkt.
Hangt af per site & hoe hun samenwerking met dat hotel is opgesteld. Niets om je zorgen over de maken imo.

Ik was in het begin dat ik zelf m'n reizen boekte ook altijd achterdochtig in zo'n gevallen. Tot iemand van het hotel in NY waar ik regelmatig ga me uitlegde hoe het eigenlijk precies in elkaar zat.
"Being great is not how many people know your name. Being great is how many people can stand on your shoulders."
Gebruikersavatar
dejong89
Amerika-expert
Berichten: 2468
Lid geworden op: 18 jan 2015, 15:21
Aantal x V.S. bezocht: 13

Re: Boeken via brokers

Bericht door dejong89 »

Dat verklaart een hoop. Gelukkig.
https://jiltkrista89.wordpress.com/
https://www.polarsteps.com/Jdejong89
________________________________________
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep, kom terug!
EvelienK.
Amerikakenner
Berichten: 470
Lid geworden op: 10 dec 2011, 19:00
Aantal x V.S. bezocht: 6

Re: Boeken via brokers

Bericht door EvelienK. »

Is het nog goed gekomen bij het hotel?
1998: West-Amerika
2000: Houston & Florida
2008: New York
2012: West & Oost-Amerika
2014: West-Canada
2016: Zuidwest/Noordwest, Oost-Amerika & Zuid-Afrika
2017: Deep South & Florida
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer