Ik heb een overnachting vastgelegd in "Mexican Hat Lodge". Ik las echter dat je daar maar in één motel kan ontbijten "San Juan". Maar kan je daar ook terecht als je er niet geslapen hebt? Of is er een andere plaats om te ontbijten?
P.S. Ik weet soms niet goed of ik dit gewoon in mijn bestaande topic moet zetten, of een nieuw moet maken… Dit leek me echter wel handig voor andere mensen die zoals ik niet zo bekend zijn met het Zuidwesten, dus daarom open ik een nieuw… Tik me gerust op de vingers als ik het fout doe.
hallo,
zeker, geen enkel probleem. voor 's avonds heb je ook het heel gezellige (gedeeltelijk open lucht) restaurant recht over het benzinestation. de moeite waard.
tussen mexican hat en monument valley heb je trouwens het beroemde ,, foto-punt" met die lange rechte weg richting Monument Valley. een stop waard. Probeer Monument Valley ' s morgens vroeg of late namiddag te zien, veel mooier met wat schaduw. Valley of gods, ten noorden van M, is ook de moeite en daar ben je volledig vrij.
Kijk anders eens op onze blog van 3 april 2012 voor een verslag van ons verblijf in Mexican Hat en ons etentje in The Swinging Steak bij Jaydee, de beste steak ooit gegeten. Op 19-12-2013 wilden we eventjes hallo zeggen maar het was "closed for the season".
Wat die stop betreft voor de iconische foto van MV, zie ook 03-04-2012 en 19-12-2013.
Op die laatste dag staat ook een video waarbij we door Mexican Hat rijden. Op die manier heb je al een idee. The Swinging Steak is inderdaad recht over het benzinestation, richting Bluff.
Wij hebben in 2010 overnacht in de Hat Rock Inn in Mexican Hat en wij hebben ook ontbeten in de San Juan Inn. Dat is ( was toen in ieder geval) geen enkel probleem.
Wij hebben in 2011 geslapen in de san juan inn .Precies daar tegenover(er nog net niet aan vast) zit ook een restaurant .Die raden wij niet aan .Eten was echt een tegenvaller .
Mocht je snel willen ontbijten zit er bij de benzinepomp in het dorpje een Subway .
Wij hebben afgelopen augustus in MExican hat overnacht (in de yurts van de San Juan Inn, deze liggen overigens aan de andere kant van het dorpje).
ontbijt hebben we gedaan bij het restaurantje van de San Juan Inn en dit was niet slecht. Geen enorme keuze, maar wel vrij "mexicaans".
Overigens ook gaan eten bij the Swinging Grill. Leuke sfeer, vlees was goed bereid. En buiten de keus aan vlees, is er nisk te kiezen. Altijd met maïsbrood en bonen.
als ik onze route in april langs Mexican Hat kan laten komen post ik nog eens een foto van de steaks
Dat mag je verwachten : Jaydee die al 30 jaar met de blote hand het gloeiend hete rooster laat schommelen (Swinging... steak). Hij liet ons aan zijn handen voelen en die waren precies van leder
Foto's zijn niet van de beste kwaliteit (donker/vuur/iPhone...).
Wij hebben 2 jaar geleden ook in de Mexican Hat Lodge geslapen. Van buiten ziet het er niet uit, maar van binnen is het super netjes. Ruime kamers en comfortabele bedden!
De steak bij de Swinging Steak was één van de lekkerste die ik ooit gegeten heb! Geweldig ook inderdaad hoe die bereid wordt!!
Als ontbijt hebben wij bij het tankstation wat gekocht om onderweg op te eten.
2006: 2 weken Fl. - 2008: 3 weken LA- SF
2009: 3 weken Fl. - 2012: 4 weken LA- LA
2013: 1 week New York - 2014: 3 weken New Orléans - Panhandle - Florida
2015: Florida - 2017: rondje LV - LV
2018: 1 week Weston en 1 week Orlando
2019: 3 weken LA - LA
We hebben in de Mexican Hat Lodge in oktober 2013 gelogeerd. Ik heb van tevoren wat inkopen gedaan en wij hebben ons ontbijt midden in Valley of the Gods genoten!
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent the those of the Management of AllesAmerika.com Forum.
The Management of AllesAmerika.com Forum does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommentations, made by, or implied by, any member or guest vistor of AllesAmerika.com Forum that results in any loss whatsoever in any manner to a member of AllesAmerika.com Forum, or to any other person.
Furthermore, the Management of AllesAmerika.com Forum is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from AllesAmerika.com Forum.