Tickets gevonden voor een leuke prijs, maar de overstaptijd bij aankomst in de USA is 1u15 min. We zouden aankomen in Houston Texas en vanaf daar doorvliegen naar Denver. Aangezien we in Houston dan door de douane moeten lijkt het me onbegonnen werk in 1u15min. Maar aangezien er meer vluchten zijn met die overstaptijd vanuit Amsterdam zijn we vast niet de enigen met dit probleem...
En hoe gaat het in zijn werking als je je aansluiting mist? Moet je dan bijbetalen en maar kijken hoe je verder in Denver komt?!
Graag snelle reacties gewenst want als jet te doen is wil ik de tickets vandaag gaan boeken!!
Is kort en mogelijk haal je het niet. Of wel als alles goed gaat en met hulp van personeel. Maar mocht je de aansluiting niet halen dan wordt je op een andere vlucht gezet zonder dat je er voor moet bijbetalen.
Oke, dat scheelt al. Dan zou ik me al minder druk maken, als ik weet dat we toch een andere (gratis) vlucht krijgen aangeboden. Dat weet je 100% zeker?
Hallo,
Ook wij hebben een korte overstaptijd in Houston maar omdat het valt binnen de limieten die United heeft angegeven, we hebben 5 minuten meer tijd dan minimaal zou moeten, zijn we verzekerd van een plaats op de volgende vlucht naar Las Vegas. Ik zie er alleen wel tegenop om zo snel te moeten
We hebben de vlucht via een reisbureau geregeld en volgens mij zeiden ze dat de minimale overstaptijd 1.15 uur zou moeten zijn. Wij stappen in 1.20 uur over. Het schijnt zo te zijn dat United een speciale afdeling heeft in Houston waardoor het mogelijk zou moeten zijn vlug over te stappen. Voor ons geldt dat er nog een paar vluchten naar Las Vegas gaan die dag en dat we daar hopelijk mee kunnen als dat nodig zou zijn. In ieder geval gaat het kosteloos.
Misschien vind je iets op de site van United?
Ik kom er net achter dat de minimale overstaptijd 1.10 uur is en wij moeten het doen in 1.15 uur.
Ga je vliegen dan geef je je eindbestemming aan zodat ze in Houston al weten dat je vlug moet zijn.
Dit heb ik van mijn reisbureau gehoord.
Blijft natuurlijk een lastige en spannende overstap maar we gaan er maar voor!
Houston is één van de grote hubs van Unites, vandaar.
Je boekt in ieder geval een vlucht Brussel - Denver met overstap in Houston. Als dit zo verkocht wordt moet het ook effectief uitvoerbaar zijn. Indien er onvoldoende tijd is voor de overstap is dat niet jouw verantwoordelijkheid doch deze van de maatschappij. Let: men weet wanneer je arriveert en men weet hoelang het duurt om van punt A naar B te gaan. Je moet dus uiteraard wel je best doen en niet verloren lopen.
Ik zou inderdaad ook liever nog een extra uurtje beetje winkelen, wat eten dan te moeten rennen...
Vorig jaar enorm moeten haasten en rennen op Abu Dhabi Airport, dat was echt erg. Beuken door de douane en tassencontrole. Niet leuk meer.
Het schijnt zo te zijn dat United een speciale afdeling heeft in Houston waardoor het mogelijk zou moeten zijn vlug over te stappen.
Ik ben toch ook met united naar via Houston gevlogen, maar dit is nieuw voor mij. Als er veel vliegtuigen op dat moment aankomen moet je gewoon achteraansluiten hoor. Eerlijk gezegd vond ik immigrations en douane redelijk vlug gaan op Houston. Maar die rij voor de veiligheidscheck voor de vervolgvlucht duurde het langs. Wij waren tussen de 45min en een uur na landing bij de volgende gate. Maar wij hadden wel het geluk dat er door het slechte weer amper vliegtuigen waren geland. Je moet gewoon geluk hebben. Verder word je idd als je de vlucht al 1 boeking hebt geboekt op een volgende vlucht gezet. Maar als je pech hebt is dat pas de dag erna.
Positief blijven denken mensen. Zorgen dat je als je geland bent even flink de pas erin zet naar immigrations, dus geen plaspauzes ed. Zorg dat je dat net voor de landing hebt gedaan. Spreek evt bij immigrations (vooral als je met kinderen staat) ook de mensen die daar staan te helpen aan dat je volgende vlucht over een uur gaat (ook al heb je 1.5u). Soms openen ze nog wel eens een hekje of veranderen ze de route. Verder is het gewoon fingers crossed natuurlijk dat het niet gigadruk is. En als je dan bij de gate bent en je ziet dat ze nog niet aan het boarden zijn (of ze zijn pas net begonnen) dan kun je ook daar nog wel even naar het toilet). Ik heb alle 4 de keren dat ik ben overgestapt er nog nooit meer dan een uur over gedaan. Met hele kleine kinderen of babys is het overigens wel een ander verhaal. Dan is het gewoon go with the flow en hopen op het beste.
1.15 uur is inderdaad krap... Maar zeker niet onmogelijk. Ik ben vorige week in 25 min door de Duane gekomen en stond in 35 min buiten. Maar ik heb er ook wel eens 2 uur gestaan.
Hier is je beste aanvalplan: Boek/regel stoelen die zo dicht mogelijk bij de uitgang zitten. En praat met het cabinepersoneel. Ga er vanuit dat je je vlucht mist... haal je hem toch heb je geluk.
Het leven is als een boek, en mensen die niet reizen stoppen na het eerste hoofdstuk.
ksanthony schreef:Bij het missen van een connectie dient de luchtvaartmaatschappij jou steeds kosteloos om te boeken naar de eerstvolgende beschikbare vlucht
En dit kan wel eens een probleem zijn: vluchten in de US zijn het laatste jaar goed volgeboekt dus kun je zo maar eens 2 of 3 vluchten moeten wachten voor je doorvliegt naar je eindbestemming. Of je wordt via nog een andere luchthaven omgeleid.
Ja, je komt op je bestemming, maar er is absoluut geen garantie wanneer dat precies zou zijn.
===== Permanent Resident since July 23, 2014 =====
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent the those of the Management of AllesAmerika.com Forum.
The Management of AllesAmerika.com Forum does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommentations, made by, or implied by, any member or guest vistor of AllesAmerika.com Forum that results in any loss whatsoever in any manner to a member of AllesAmerika.com Forum, or to any other person.
Furthermore, the Management of AllesAmerika.com Forum is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from AllesAmerika.com Forum.