Over 2 weken ga ik lekker op vakantie..... Onderweg naar huis vanaf Hawaii heb ik 11 uur(!) tijd in Seattle. Dat is best een leuke tijd om wat te kunnen ondernemen of zien...
Wat is nu een echte must-see zodat ik Seattle toch een beetje heb kunnen meepakken?
Inderdaad genoeg te zien en te doen in die 11 uur.
Space Needle is inderdaad de moeite waard. In die omgeving is trouwens meer te zien. Kan er druk zijn en dan kun je ook Columbia Center doen. Goedkoper, en dat past ons vaak wel. Pikes Market Place is de moeite waard en een paar minuutjes naar de Gum Wal. Ook langs de haven met eetgelegenheden en reuzen rad is leuk om even langs te lopen. Misschien heb je iets aan ons reisverslag uit 2013. We zijn toen een paar dagen in Seattle geweest. Succes met de voorbereiding. Klaas
Je hebt ook Harbor cruises die leuk zijn, met mooi weer heb je een fantastisch uitzicht op downtown Seattle, Mount Rainier en de Olympics.
Pier 56 Argosy cruises. Er zijn een aantal verschillende met verschillende tijdsduren.
Ride the ducks tour is leuk zoals al eerder genoemd en is naast de deur van de Space Needle.
De underground tour is ook leuk. Seattle is opgehoogd maar de underground is blijven bestaan. De tour leidt je hier doorheen. Hiervoor moet je zijn op Pioneer Square.
States visited: WA, ID, MT, ND, MN, WI, MI, NY, VT, NH, ME, MA, OR, CA
Inderdaad de space needle maar vergeet pike market niet! Leuk verzameling van allerlei winkeltjes, een echt doolhof. Underground tour is ook leuk, maar wel typisch amerikaanse humor dit voor ons, buitenlanders, niet altijd te volgen is.
Inderdaad, kauwgum niet vergeten en bij het nemen van de foto's niet zover achteruit lopen dat je vast blijft plakken.
Gum Wall zit in een steegje naast Pike's Place in in minder dan 5 minuten heb je het wel beken maar is wel even leuk.
Laat je niet verleiden tot de underground tour. Er is echt niets te zien, al kan de gids wel grappig zijn. Wij troffen onze gids toevallig 's-avonds in een cafeetje. Zij verbaasde zich ook over de populariteit. "It' s all talk and nothing to see" waren haar letterlijke woorden. Een accuratere omschrijving van deze touristtrap.
'Niemand zegt aan het eind van zijn leven: Had ik maar wat meer gewerkt.'
Underground tour. Alleen doen als je tijd over hebt. Als je de achtergrond en geschiedenis weet is het wel leuk. Hangt ook erg van de gids af. Wij hadden niet zo'n geweldige maar vonden het wel leuk. Daar heb je dan ook alles mee gezegd al is het ook heel persoonlijk. Voor 1 dag zijn er genoeg andere dingen te zien.
Misschien heb je iets aan ons reisverslag van 2013, er uithalen wat je leuk lijkt. Succes Klaas
Inderdaad, de Underground tour is niet het meest spectaculaire van Seattle en zeker voor een 1 daags bezoek zijn er genoeg andere dingen te zien. Maar een tourist trap vond ik het zeker niet. Maar zoals ik eerder al aangaf is het wel typisch Amerikaanse humor die door ons niet altijd werd begrepen. (Het is inmiddels wel meer dan 10 jaar gelden dat ik die tour heb gedaan)
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent the those of the Management of AllesAmerika.com Forum.
The Management of AllesAmerika.com Forum does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommentations, made by, or implied by, any member or guest vistor of AllesAmerika.com Forum that results in any loss whatsoever in any manner to a member of AllesAmerika.com Forum, or to any other person.
Furthermore, the Management of AllesAmerika.com Forum is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from AllesAmerika.com Forum.