ik begin meer en meer verliefd te worden op dit hotel. Een jacuzzi dat is echt puur genieten. En wat een luxe die suites
We gaan een heel jaar werken dus 1 keer per jaar puur genieten mag wel eens.
Jij kan me dan na je verlof vertellen of het daadwerkelijk even super was als het eruit ziet
Eerst wou ik in ceasar's palace verblijven. Gewoon omdat dit voor mij een zeer bekende naam is en ik echt dacht dat dit het van het zou zijn maar blijkt nu dat dit super verouderd is en toch niet bij de super deluxe hotels hoort.
De pomp/jets van de jacuzzi geven alleen geen rustgevend geluid, dus je zal de jacuzzi wel uitgooien na 5 min en zet je de tv in de badkamer aan of niet
Het buffet van Ceasars Palace is wel in gevecht met het buffet van Cosmopolitan om de eerste plek. Maar goed je kan natuurlijk naar beide gaan, hou er wel rekening mee dat de topbuffets van $25(ontbijt) t/m $50(diner) kunnen gaan.
zoals reeds eerder aangegeven zou ik dus graag in Las Vegas overnachten in de MGM grand (indien mogelijk zelfs graag de torensuite gezien daar een bubbelbad bij is).
Nu staat deze op booking.com aan +/- 270 Euro voor 2 nachten (taks en resortfee inbegrepen). Ik weet niet of dit veel is of niet en of ik dus beter nog wacht want misschien dalen die prijzen nog?
daisydpl schreef:zoals reeds eerder aangegeven zou ik dus graag in Las Vegas overnachten in de MGM grand (indien mogelijk zelfs graag de torensuite gezien daar een bubbelbad bij is).
Nu staat deze op booking.com aan +/- 270 Euro voor 2 nachten (taks en resortfee inbegrepen). Ik weet niet of dit veel is of niet en of ik dus beter nog wacht want misschien dalen die prijzen nog?
Gewoon ergens boeken waar je gratis kan annuleren, dan kan je altijd opnieuw boeken tegen een lagere prijs.
Nee hoor, ze zijn dit wel gewend. Eerst je nieuwe boeking maken, dan de eerste annuleren. Als je rechtstreeks bij het hotel geboekt hebt, dan kan je ze bellen en dan passen ze de prijsverlaging direct aan!
Vorig jaar naar alle tevredenheid in de volgende hotels overnacht:
Fremont street: Golden Nugget voor $100,00 /nacht. Buffet was daar goed en het zwemmen tussen de haaien niet te vergeten.
Strip: Ceasar's: 1ste verdieping met uitzicht op de fonteinen van het Bellagio. Ik dacht rond $130,00 /nacht. Prima hotel en deze toren niet kunnen merken dat het verouderd zou zijn.
Gr. Ronald
2012: LA-SF-LV
2014: LV-Moab-Grand Teton-SF
2020: New York (cancelled)
O ja, voor je gaat boeken: bedenk dat de meeste hotels op de strip een zgn resort-fee van zo'n $25/nacht heffen.
Voor gebruik van Wifi, fitnes centre, krant, flesje water etc. Deze kosten zit vaak niet in de reserveringskosten van de kamer.
Dus komen er ter plekke nog bij (en zijn verplicht.....).
https://my.flightradar24.com/Frasi
Zuid-Westen ('07,'10,'12,'22); California ('12,'15,'16,'18,'21); Florida ('08,'13,'15,'19); Santa Fe/Yellowstone/Black Hills ('14); NY/Wash.('16); LA ('16); Deep South ('17). NY ('16,'19); Colorado e.o. ('24)
Bij booking.com staat inderdaad op de site dat de resort fee erbij in zit. Ik zou wel even een print meenemen, voor het geval dat ze het gewoon nog een keer afrekenen. Als je uit checkt altijd even om een rekening vragen, dan kan je het gelijk zien.
Eind november 3 nachten verbleven in The Cosmopolitan, geboekt via booking.com aan een gunstig tarief inclusief ontbijt. Fantastisch hotel!
Via de "10dollar-trick" (in ons geval 50dollar fooi voor 3kamers) bij het inchecken, netjes 3 kamers naast elkaar gekregen en met uitzicht op de Bellagio fonteinen.
Ontbijt in de Wicked Spoon was trouwens echt 'wicked', ik had ooit het ontbijtbuffet in Luxor gedaan, maar de Wicked Spoon overtrof alles.
Voor herhaling vatbaar!
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent the those of the Management of AllesAmerika.com Forum.
The Management of AllesAmerika.com Forum does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommentations, made by, or implied by, any member or guest vistor of AllesAmerika.com Forum that results in any loss whatsoever in any manner to a member of AllesAmerika.com Forum, or to any other person.
Furthermore, the Management of AllesAmerika.com Forum is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from AllesAmerika.com Forum.