Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Reis mhendriks: advies gevraagd

Vragen over specifieke reizen naar de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
mhendriks
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 24 nov 2013, 22:21
Aantal x V.S. bezocht: 3

Reis mhendriks: advies gevraagd

Bericht door mhendriks »

Beste Amerika gangers,

Wij hebben een reis op het oog en zouden graag wat extra advies van jullie willen vragen. Het word de vierde keer dat we naar Amerika gaan. We zijn tweemaal naar Florida geweest en één keer eerder naar het zuidwesten. We hebben toen het rondje, SF, Yos, death v, zion, bryce, cap r, moab, page, mon. valley, grand c, vegas gedaan.

Nu we weer terug gaan die kant op willen we enkele dingen nogmaals zien maar ook een hoop nieuwe dingen. De totale tijd is maximaal 20 dagen. Het volgende hebben we nu in gedachten;

dag 1 aankomst Denver
dag 2 vertrek van Denver naar Rocky Mountains, Estes park
dag 3 Estes park
dag 4 Vertrek naar Riverton
dag 5 Vertrek naar Yellowstone, verblijf centraal in park
dag 6 Yellowstone
dag 7 Yellowstone
dag 8 vertrek naar Grand Teton
dag 9 Grand Teton
dag 10 vertrek naar Bear Lake
dag 11 vertrek naar Byce (verblijf in Ruby's Inn)
dag 12 Bryce
dag 13 vertrek naar Zion (verblijf in Majestic View Lodge)
dag 14 Zion
dag 15 vertrek naar Las Vegas (verblijf in PH)
dag 16 Las Vegas
dag 17 naar huis

We hebben dus 2 a 3 dagen speling nog om ergens in te delen. Wat vinden jullie van deze reis en wat zouden we moeten schrappen of juist toe moeten voegen? Vooral tussen grand teton en bryce willen we nog wat sleutelen. Wie heeft er leuke ideeën?

Ikzelf denk nog aan Bonneville flats (is daar altijd activiteit?) en bijvoorbeeld Great Bassin.

Groetjes,

Martijn
Laatst gewijzigd door mhendriks op 25 nov 2013, 20:42, 1 keer totaal gewijzigd.
Gebruikersavatar
ingrid14
Amerika-expert
Berichten: 4246
Lid geworden op: 04 jun 2013, 23:01
Aantal x V.S. bezocht: 15
Locatie: België, Genk

Re: reis mhendriks, advies gevraagd

Bericht door ingrid14 »

Bonneville : als er geen events zijn is er niets te doen, maar zelfs dat niets geeft een enorme indruk
http://www.blm.gov/ut/st/en/fo/salt_lak ... ville.html
Het ligt wel uit jullie route dus ik zou het overslaan.

Wanneer willen jullie gaan?

Met 20 dagen kan je ook South Dakota opnemen in de planning.

Onderstaande route kan vanaf 20 juni (daarvoor is er nog veel kans op afsloten delen in RMNP door de sneeuw)

dag 1 aankomst denver
dag 2 vertrek rocky mountains, estes park slapen
dag 3 estes park
dag 4 estes park - Hill City of Keystone
dag 5 Hill City of Keystone (custer state park en Mt Rushmore)
dag 6 Hill City of Keystone via Badlands naar bv Deadwood
dag 7 Deadwood via Devils Tower naar Cody
dag 8 Cody - Yellowstone
dag 9 yellowstone
dag 10 yellowstone
dag 11 yellowstone
dag 12 Yellowstone - grand teton
dag 13 grand teton
dag 14 Grand Teton - bear lake
dag 15 Bear Lake - bryce
dag 16 Bryce - Zion
dag 17 zion
dag 18 las vegas
dag 19 las vegas
dag 20 naar huis

Groetjes,

Ingrid
Ingrid's Travels&Trails :
NO+Nova Scotia?, winters Lapland, Europe 20-21-22-23, NW+V.I. 18, Chicago-Seattle 17, Seattle-SF 16, AK 19+15+14, CA 13+10, AZ+UT 12, NW Denver+CO UT WY SD 11
Tips reizen met tieners: AK AZ CA CO ID NE NV SD UT WY
Gebruikersavatar
PSVwally
Amerika-expert
Berichten: 19494
Lid geworden op: 09 sep 2010, 22:51
Aantal x V.S. bezocht: 5
Contacteer:

Re: reis mhendriks, advies gevraagd

Bericht door PSVwally »

Hallo, leuke trip hoor :thumbup:

Ik zou evt een volgende keer je route wel in van - naar vorm uitschrijven, dan zijn vooral de reisdagen ook wat duidelijker.

Met 3 dagen zou je de black hills in south dakota kunnen toevoegen. Heel mooi gebied. Als je maar 2 dagen hebt, want terug verlies je een dag, zou je in Cody o.a. Het buffalo bill museum kunnen bezoeken en een extra dag Yellowstone. Rij dan wel via de beartooth highway naar Cooke City en vanaf daar Yellowstone in.

Bij de Bonneville salt flats is niet altijd wat te doen en het is voornamelijk zout wat je ziet. Je zou wel een volle dag voor Salt Lake City en omstreken kunnen uittrekken.
Een andere optie is vanaf Jackson (grand Tetons) via Dinosaur en Colorado NM naar Bryce te rijden.

Verder tussen Zion en Las Vegas zou je via de Valley of Fire kunnen gaan, of pak Snow Canyon SP boven St. George mee.

Zijn jullie wandelaars?
mhendriks
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 24 nov 2013, 22:21
Aantal x V.S. bezocht: 3

Re: Reis mhendriks: advies gevraagd

Bericht door mhendriks »

Bedankt voor de reacties. Hoe meer we zien hoe meer we twijfelen.
In hoe verre is South Dakota echt de moeite waard? Mt. Rushmore is leuk maar voor ons niet perse een must.
We hebben nu het volgende in gedachte;

dag 1 aankomst Denver
dag 2 vertrek van Denver naar Rocky Mountains, Estes park
dag 3 Estes park
dag 4 Vertrek naar Riverton
dag 5 Vertrek naar Yellowstone, verblijf centraal in park
dag 6 Yellowstone
dag 7 Yellowstone
dag 8 vertrek naar Grand Teton
dag 9 Grand Teton
dag 10 vertrek naar ???? (iets halverwege Grand Teton en Moab)
dag 11 vertrek naar Moab
dag 12 Moab
dag 13 vertrek naar Byce (verblijf in Ruby's Inn)
dag 14 Bryce
dag 15 vertrek naar Zion (verblijf in Majestic View Lodge)
dag 16 Zion
dag 17 vertrek naar Las Vegas (verblijf in PH)
dag 18 Las Vegas
dag 18 naar huis

Er is dus nog steeds een dag speling mogelijk. We zijn wel wandelaars maar lopen vaak kortere trails, 5-8 mijl.
Zijn er misschien nog hotels aan te bevelen op enkele van onze locaties?
Gebruikersavatar
PSVwally
Amerika-expert
Berichten: 19494
Lid geworden op: 09 sep 2010, 22:51
Aantal x V.S. bezocht: 5
Contacteer:

Re: Reis mhendriks: advies gevraagd

Bericht door PSVwally »

Afhankelijk van waar je dag 8 bent kun je als je nog niet alles van Yellowstone gezien hebt nog een halve dag in Yellowstone blijven of al naar de Tetons rijden. Dat is niet zo heel ver. Ik zou wel een stop maken bij de Lewis Falls, Lake Lewis en Jackson Lake.
mhendriks
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 24 nov 2013, 22:21
Aantal x V.S. bezocht: 3

Re: Reis mhendriks: advies gevraagd

Bericht door mhendriks »

Binnendoor ten oosten van Salt lake lijkt problemen te geven met afstand en overnachten. Salt Lake word ons door een hoop mensen afgeraden. Is er nog iets leuks onder Salt Lake wat aan te raden is?
Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 43850
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Reis mhendriks: advies gevraagd

Bericht door Martin & Marianne »

Wat bedoel je precies? Bedoel je Salt Lake City? Je hebt geen tijd om het te bezoeken maar je zou er wel kunnen overnachten. Dat kan ook ten oosten of ten zuiden van SLC, afhankelijk van welke route je neemt naar Moab. Wij namen in 2008 de I15 en I70; de laatste is een prachtige weg. Je kunt ook de snelste route via Price nemen. Langs de I15 onder SLC is het niet moeilijk om een motel te vinden.
Ik zou geen 2 nachten Bryce doen, maar 1 nacht Capitol reef/Torrey, en 1 nacht Bryce. Dan heb je ook iets meer tijd voor Moab want dat is nu wel krap, en voor de het stuk van Torrey naar Bryce (via de Ut12).

South Dakota is echt de moeite waard, maar je hebt er geen ruimte voor als je ook naar Moab gaat. Aangezien je daar al geweest bent is het wel te overwegen om toch via SD te rijden. Zie voor Denver-Yellowstone via SD ons 2004-verslag. Wij hadden helaas te weinig tijd voor Badlands NP.

Ik zou een extra dag voor Yellowstone ook niet verkeerd vinden. Wat zijn de echte musts? Bryce en Zion hebben jullie al gedaan, en Moab ook. Is starten in Denver een must? Heb je SLC overwogen om zo meer tijd te hebben voor Yellowstone?

Marianne
mhendriks
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 24 nov 2013, 22:21
Aantal x V.S. bezocht: 3

Re: Reis mhendriks: advies gevraagd

Bericht door mhendriks »

Salt Lake city word ons afgeraden door veel mensen maar overnachten kan natuurlijk prima. We hebben voor Denver gekozen omdat we graag de Rocky's eens willen zien. We hebben op onze lijst dus als nieuwe punten de Rocky's en Yellowstone. Alleen is de verbinding daarna naar beneden toe dus wat lastig.

Bryce en Zion zijn we de vorige keer slechts één dag geweest, hier willen we dus meer gaan wandelen. Vandaar de extra dag. En Moab biedt nog wat meer vertier / actieve mogelijkheden buiten alleen wandelen om. En is in de avond ook nog wat leuks te doen.

Wat we zeker niet meer willen is Capitol Reef (helemaal gezien), Monument Valley (Geen leuk verblijf gehad en de totale bezienswaardigheden wel gezien) en de Grand Canyon (viel ons wat tegen). Wat we ook nog overwegen is Codachrome.

Wat is voorpret toch leuk ;-)
Gebruikersavatar
ingrid14
Amerika-expert
Berichten: 4246
Lid geworden op: 04 jun 2013, 23:01
Aantal x V.S. bezocht: 15
Locatie: België, Genk

Re: Reis mhendriks: advies gevraagd

Bericht door ingrid14 »

Kodachrome is mooi maar niet spectaculair.
Maar je kan het met Bryce combineren.

Salt Lake City beviel mij ook niet. Ik zou dus via Vernal naar Moab rijden.

Gezien jullie er al geweest zijn zou ik wel de volle dag bij Zion opofferen voor een dag meer in Yellowstone.
Hier is je tijd nu aan de korte kant.

Moet je trouwens op dag 20 terug thuis zijn of op dag 19? In jouw planning staat 2x dag 18.

dag 1 aankomst Denver
dag 2 vertrek van Denver naar Rocky Mountains, Estes park
dag 3 Estes park
dag 4 Estes Park - Riverton
dag 5 Riverton - Yellowstone, verblijf centraal in park
dag 6 Yellowstone
dag 7 Yellowstone
dag 8 Yellowstone - Grand Teton
dag 9 Grand Teton
dag 10 Grand Teton - Vernal (Dinosaur NP)
dag 11 Vernal - Moab
dag 12 Moab
dag 13 Moab - Bryce (via I70 en 89 - ben tegen 13u of zo in Bryce)
dag 14 Bryce (naar Kodachrome + bezoek Bryce)
dag 15 Bryce - Zion (verblijf in Majestic View Lodge)
dag 16 Zion
dag 17 Zion - Las Vegas (verblijf in PH)
dag 18 Las Vegas
dag 19 naar huis

Groetjes,

Ingrid
Ingrid's Travels&Trails :
NO+Nova Scotia?, winters Lapland, Europe 20-21-22-23, NW+V.I. 18, Chicago-Seattle 17, Seattle-SF 16, AK 19+15+14, CA 13+10, AZ+UT 12, NW Denver+CO UT WY SD 11
Tips reizen met tieners: AK AZ CA CO ID NE NV SD UT WY
mhendriks
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 24 nov 2013, 22:21
Aantal x V.S. bezocht: 3

Re: Reis mhendriks: advies gevraagd

Bericht door mhendriks »

We hebben hem weer iets aangepast. Gezien de afstand van Denver naar Estes Park niet zo groot is gaan we op de aankomstdag meteen die kant op. Verder hebben we één dag extra Yellowstone erbij gedaan. Hebben jullie nog tips voor hotels in centraal Yellowstone of kunnen we beter ergens anders gaan zitten? We horen dat Cody wellicht betere / leukere hotels heeft maar dan moet je elke dag beginnen met 150km om iin het park te komen. Vandaar dat centraal wellicht een betere optie is. Ook voor Jackson en Estes park zijn we nog opzoek naar een goed verblijf.

dag 1 aankomst Denver meteen door naar Estes Park
dag 2 Estes park
dag 3 Estes park
dag 4 Estes Park - Riverton
dag 5 Riverton - Yellowstone, verblijf centraal in park
dag 6 Yellowstone
dag 7 Yellowstone
dag 8 Yellowstone
dag 9 Yellowstone - Grand Teton
dag 10 Grand Teton
dag 11 Grand Teton - Vernal (Dinosaur NP)
dag 12 Vernal - Moab
dag 13 Moab
dag 14 Moab - Bryce (via I70 en 89 - ben tegen 13u of zo in Bryce)
dag 15 Bryce (naar Kodachrome + bezoek Bryce)
dag 16 Bryce - Zion (verblijf in Majestic View Lodge)
dag 17 Zion
dag 18 Zion - Las Vegas (verblijf in PH)
dag 19 Las Vegas
dag 20 naar huis
Gebruikersavatar
PSVwally
Amerika-expert
Berichten: 19494
Lid geworden op: 09 sep 2010, 22:51
Aantal x V.S. bezocht: 5
Contacteer:

Re: Reis mhendriks: advies gevraagd

Bericht door PSVwally »

Het ligt er een beetje aan hoe je Yellowstone indeelt en welke prijs je ervoor over hebt.
Ik kan bijna niet meepraten over accommodatie in het park, maar de dag voor je naar de Grand Tetons rijd zou je rond Old Faithful kunnen overnachten. Heb zelf 1 nacht daar overnacht, 1 nacht in West Yellowstone en 1 in Gardiner. Allemaal zonder ver te moeten rijden naar mn 1e doel van de dag erna. Cody is wel te ver om als overnachtingsplek voor Yellowstone te nemen, ga idd dichterbij zitten.

Ik zou overigens de keuze om na de vlucht al naar Estes Park te rijden laten afhangen van de aankomsttijd en hoe gaar je bent na de vlucht. Je zou ook bv net buiten Denver kunnen gaan zitten en de volgende dag via de peak to peak hw naar Estes rijden (grofweg Golden-Black Hawk-Nederland-Estes Park)
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer