Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Adopt a soldier

Algemene discussie over alles wat met de Verenigde Staten te maken heeft.
kastelke
Amerika-expert
Berichten: 18397
Lid geworden op: 02 feb 2005, 08:56
Locatie: Oakville, Ontario
Contacteer:

Re: Adopt a soldier

Bericht door kastelke »

Inderdaad. Want mensen nemen evenzeer buitenlandse pennevrienden, terwijl je ook kan 'pennen' met iemand uit je eigen land. Maar het lijkt interessanter om te pennen met iemand die in een totaal andere wereld leeft dan jijzelf, omdat je zo zelf ook kan leren. Het vergroot dus jouw blik op de wereld.
Elke
*PR in Canada sinds 2010* - *Canadian Citizen sinds Februari 2016* - *DV-2017 winnaar met Case number EU11xxx*
Ons leven in Oakville, ON
wiepster
Amerika-expert
Berichten: 2654
Lid geworden op: 06 apr 2005, 08:00
Locatie: Florida, USA

Re: Adopt a soldier

Bericht door wiepster »

Dochterlief stuurt motivatie-kaartjes naar airmen die momenteel in basictraining zitten. Sommigen krijgen helemaal geen post en dan is het toch fijn dat er iemand, ook al kent die persoon je niet persoonlijk toch de moeite neemt om een kaartje te sturen.
Tijdens haar graduation waren er ook een aantal jongeren die door omstandigheden geen visitors hadden. Op de laatste dag had hubby een jongen ontmoet; kwam uit de regio, nog geen 2 uur rijden van Lackland TX, maar zijn moeder was ziek en kon niet komen. We hadden dus een extra gast erbij...
Ook was er een vader in het hotel, die ipv zijn eigen zoon, er nog 3 anderen bij had van de flight van zijn zoon, ook geen bezoekers. Hij heeft deze jongens 3 dagen rondgereden en "gevoederd". Je kon echt zien dat deze jongens blij waren met de vader van hun kameraad.
Vergeet niet dat er ook een aantal jongeren kiest voor de Militairy om weg te komen uit minder prettige omstandigheden.

Dus ja petje af als je correspondeert met een soldaat :thumbup:
Gebruikersavatar
ned in MO
Amerika-expert
Berichten: 6813
Lid geworden op: 02 jan 2007, 18:16
Locatie: Bradenton, FL
Contacteer:

Re: Adopt a soldier

Bericht door ned in MO »

Juist goed dat er mensen zijn die anderen belangeloos helpen. Iedereen doet wat hem/haat het leukste /beste/meest efficiente lijkt toch
Ik ben er ook een die graag wil weten dat de hulp direct aan de degene gegeven wordt waar het voor bedoeld is. De soldaten actie is een kleine moeite en heeft soms onverwachte gevolgen.
Ik ken contractors in Afganistan die 150k per jaar verdienen maar vaak ook eenzaam zijn. Niet echt een soldaat natuurlijk en ook een leuke paycheck maar maakt dat uit?
Een kaartje? Kleine moeite, groot plezier.
Plaats reactie
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer