Dreamz schreef:Ik zal maar niet zeggen waar ik in DC geslapen heb, maar was tegenover het Witte Huis...
Wat? Op zo'n bankje in dat parkje? Mag dat?
In DC zaten we vorige maand eveneent in Best Western Iwo Jima. Vond het een prima lokatie en een meer dan behoorlijk hotel. Metrostation en veel restaurants op loopafstand. Gratis parkeren. Zeer betaalbaar en ook nog korting als je 3 nachten blijft.
Hotel zelf biedt geen ontbijtservice, en de tent die er vlak naast waar je kunt ontbijten is abominabel.
In Boston zaten we in Ramada Inn op Morrissey Boulevard. Niet goed, niet slecht. Vrij parkeren. Wél ontbijt trouwens, al stelt dat niet echt veel voor. Geen super interessante buurt daar maar omdat wij de dag na aankomst gingen Whale Watchen in Cape Ann was de lokatie voor ons prima. We waren de stad zo uit.
Hotel heeft een 24-uurs shuttle service naar het dichtstbijzijnde metro station. En vanaf daar zit je vrij snel in het centrum.