Klein vraagje, via premiumoutlets (vip-member) kan je tickets bestellen voor Universal Studios Hollywood aan een prijs van 64 dollar voor 3 dagen. Als ik rechtstreeks naar de website ga, zie ik een prijs van 74 dollar voor 2 dagen.
Klopt dit wel? Is het te vertrouwen? Ik vind het prijsverschil toch wel tamelijk veel.
Wij hebben de Front of Line besteld via Premiom Outlet en de tickets kwamen direct per e-mail binnen. Ze lijken heel erg echt. Of ze het ook doen, weten we pas als we binnen zijn natuurlijk
Kortingscode van 5 % bij Papillon http://www.papillon.com/
(Papillon Your Grand Canyon Tour and Las Vegas Tour Guide)
scvb
Wij kunnen er jammergenoeg geen gebruik van maken,
één van ons zit met de piepers (de man) , de 2de met halve piepers (de vrouw)
Weer een leuke in Chicago! Wij hebben deze tour afgelopen zomer gedaan op aanraden van onze Greeter
Wij willen graag van deze aanbieding gebruik maken, maar nu zie ik staan (als ik het goed lees hoor) dat je maar 1 kaartje mag kopen, maar dat je ze wel kado mag geven. Moeten wij nu 1 via buy kopen en 1 via gift? Als ik buy aanklik kan ik van 1 ook 2 kaarten maken.
ja, ik had die vraag bij een andere groupon ...ik zag later pas die melding en heb toen even met de leverancier gemaild om te vragen hoe dat nou precies zit...(betrof fietsverhuur in NYC)...maar het was geen probleem...ik geloof dat dit een standaardtekst is van groupon....
Iemand een idee hoe je bij mousesavers.com kan bestellen ? Ik wil de 2 park flex tickets (Universal Studio's en SeaWorld) kopen maar die worden precies enkel verstuurd ? Ik zie nergens een optie voor online tickets ofzo.
Zijn dit aanraders? of ben je veel geld kwijt voor iets dat je niet echt gebruikt? Wij zijn vier dagen in NY en willen (uiteraard) wel wat zien. Nog andere tips voor kortingspassen in NY (vervoer bijv?)
Zijn dit aanraders? of ben je veel geld kwijt voor iets dat je niet echt gebruikt? Wij zijn vier dagen in NY en willen (uiteraard) wel wat zien. Nog andere tips voor kortingspassen in NY (vervoer bijv?)
Ik heb een paar dagen terug de New York pas gekocht voor 7 dagen. Ik ben er zelf maar 5 dagen maar dan ish et in mijn ogen nog steeds voordelig. Je moet voor jezelf gewoon op een rijtje zetten wat je allemaal per se wil zien. Voor ons is de pas velen malen goedkoper dan alles los te doen!
Januari 2011 - juni 2011 ( Northern Arizona University, Flagstaff)
Juni 2012 - augustus 2012 (Harvard Summer School)
Bart- schreef:Iemand een idee hoe je bij mousesavers.com kan bestellen ? Ik wil de 2 park flex tickets (Universal Studio's en SeaWorld) kopen maar die worden precies enkel verstuurd ? Ik zie nergens een optie voor online tickets ofzo.
mousesavers geeft m.i. gewoon aan WWAR je de kortingen kunt krijgen niet via hunzelf dus!
Ik ben een beetje het noorden aan het kwijt geraken in dit topic.
Welke links horen nog thuis in het begin topic en welke niet. Welke termijn gaan we plakken op de duur van sommige acties. Via Groupon zijn er massa's aanbiedingen maar ik neem aan dat die niet allemaal apart in het openingstopic moeten?
Of liever wel?
Ik had eerder al wat zoekwerk verricht om te zien wat ik in het openingstopic bijgezet wordt en welke niet maar ik weet het ook niet altijd zeker
Laat wel de acties gewoon verder komen en plaats dus gerust verder die links, en moest ik iets vergeten zijn bij te voegen in het openingstopic, dan hoor ik het wel.
Bart
Grts, Bart
You can't milk a cow with your hands in your pants
Nu bij Groupon een helikoptervlucht boven Manhattan voor $155: http://www.groupon.com/deals/manhattan-helicopters
(Ik wist trouwens niet dat een helikoptertocht boven New York zo duur was, zelfs met een Groupon kortingsbon)
Die wilde ik ook al gaan posten...trouwens, volgens mij komen er ter plekke nog wat kosten bij, hoor, want het is excl belasting ...weet niet precies hoeveel...heb zelf wel 2 gekocht, is een kado van mijn moeder, en ontzettend leuk om te doen!!
EDIT: ik heb gemaild: er komen GEEN extra kosten bij!!
Laatst gewijzigd door meyem op 08 mei 2011, 16:54, 1 keer totaal gewijzigd.
Ik zou zelf nooit voor helikoptervlucht een bon kopen. Ik kreeg vorig jaar een tochtje over SF cadeau, maar door de bewolking vloog de maatschappij niet. Helaas, maar we hadden nog niets betaald. Als zoiets je overkomt als je wel al betaald hebt, ben je wel zuur denk ik!
ja, ik zag ook pas na de koop dat je toch moet reserveren...dat had ik verkeerd begrepen...ik had dit inderdaad liever ter plekke op een mooie dag geregeld...
overigens ga ik ervan uit dat als ze niet vliegen, je een rain check krijgt....?? ga ik meteen even bekijken...
gunst, ik krijg wel meteen antwoord van ze...je moet bellen voor een boeking...ik vraag even of dat een paar dagen van tevoren kan...>>>ah, ook al antwoord, Geen probleem!
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent the those of the Management of AllesAmerika.com Forum.
The Management of AllesAmerika.com Forum does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommentations, made by, or implied by, any member or guest vistor of AllesAmerika.com Forum that results in any loss whatsoever in any manner to a member of AllesAmerika.com Forum, or to any other person.
Furthermore, the Management of AllesAmerika.com Forum is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from AllesAmerika.com Forum.