Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Waar vind ik scrapbook-shops langs onze route?

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Jasmino
Amerika-expert
Berichten: 7067
Lid geworden op: 15 mar 2004, 08:34
Aantal x V.S. bezocht: 11
Contacteer:

Waar vind ik scrapbook-shops langs onze route?

Bericht door Jasmino »

Hallo allemaal,

Naast het golfen heb ik nog een hobby, waar ik tegenwoordig veel tijd aan
besteed: scrapbooking. Deze hobby is typisch Amerikaans, dus veel spullen komen ook uit Amerika. Hier is alles dan ook behoorlijk duur!

Voor diegenen die niet weten wat het is: het is het verwerken van foto's (fotograferen doe ik ook heel graag!) in een soort plakboek, met veel technieken als plakken en knippen, en ook het verwerken van vele leuke gadgets! Op die manier krijg je foto-albums waar niet alleen de foto's zelf een verhaal vertellen, maar ook de manier waarop ze zijn verwerkt. Het leuke hiervan is, dat de foto's ook veel beter uitkomen!

Als wij op vakantie gaan, wil ik dus graag ook inkopen doen voor deze hobby.

Wie weet toevallig langs onze route een of meerdere hobbywinkels, waar ik leuke scrapbook-spullen kan vinden? Of misschien weten jullie de naam van een keten, waar ik zelf de verkoopaddressen kan opzoeken via internet?

Hier vind je onze route: http://www.allesamerika.nl/forum/viewtopic.php?t=474


Alvast bedankt,
Jacqueline
Gebruikersavatar
PeeJay
Amerika-expert
Berichten: 2014
Lid geworden op: 29 jan 2004, 01:15
Locatie: USA

Bericht door PeeJay »

Zoek naar Dollar-Stores, daar zul je genoeg vinden.

Dollar-Stores zijn winkels waar alles 1 Dollar kost.
Je hebt o.a. Family Dollar, Dollar Tree, One Dollar, en nog veel meer.


/PeeJay
ANY
Amerika-expert
Berichten: 2975
Lid geworden op: 09 mar 2004, 17:47
Locatie: Ithaca,NY

Bericht door ANY »

Bij Michaels en AC Moore vindt je veel van dit scrapbook spul. Het zijn ketens die in de hele US zitten. Hun websites; http://www.michaels.com en http://www.acmoore.com
Kun je alvast hun dichtsbijzijnde winkel opzoeken.
Annemiek
Gebruikersavatar
Jasmino
Amerika-expert
Berichten: 7067
Lid geworden op: 15 mar 2004, 08:34
Aantal x V.S. bezocht: 11
Contacteer:

Bericht door Jasmino »

Annemiek: ik heb met behulp van jouw links meteen een aantal adressen opgezocht die op mijn route liggen, geweldig! Daar kan ik zeker mijn hart ophalen.

En Peejay: die Dollar stores vind ik meestal in shopping malls? Ik kan me van vorige reizen nog wel herinneren dat ik ze gezien heb, maar we gingen er zelden binnen kijken. We zullen nu dus zeker niet overslaan.

Bedankt, allebei, voor jullie reactie!

Groetjes,
Jacqueline
ANY
Amerika-expert
Berichten: 2975
Lid geworden op: 09 mar 2004, 17:47
Locatie: Ithaca,NY

Bericht door ANY »

Nog een kleinigheidje; bij de kranten zitten vaak reclameblaadjes, en Michaels en ACMoore hebben zowat om de andere week een coupon erbij voor 40% korting.
Annemiek
Gebruikersavatar
PeeJay
Amerika-expert
Berichten: 2014
Lid geworden op: 29 jan 2004, 01:15
Locatie: USA

Bericht door PeeJay »

die Dollar stores vind ik meestal in shopping malls?
Hi Jacqueline,

Je ziet ze eigenlijk overal wel, ook in malls maar niet specifiek.
Veel plezier shopping :lol:


/PeeJay
gretl
Amerika-ontdekker
Berichten: 90
Lid geworden op: 03 jan 2004, 00:16
Locatie: Rotterdam

Bericht door gretl »

ik heb bij de wall-mart ook scrapbook-dingen (papier, plakletters, etc) meegenomen voor een vriendin hier in nederland die dat doet. Het was STUKKEN goedkoper. Een heel scrapbook-gangpad was er.
rperre
Amerika-expert
Berichten: 2380
Lid geworden op: 17 mar 2004, 21:55
Locatie: Dothan, AL

Bericht door rperre »

ja je kan dat scrapbook spul hier echt overal vinden, zoals al boven gezegd, maar michaels is wel een van de betere dacht ik!

Richard
Rperre is op 28-4-2011 door een helicopterongeval om het leven gekomen. We zullen hem missen.
anice van den Boer
Amerikafan
Berichten: 268
Lid geworden op: 09 mar 2004, 11:52
Locatie: Tilburg

Bericht door anice van den Boer »

hoi allemaal,


ook bij de vraag "wat neem je mee uit Amerika", stond dat vele van jullie scrap bookspulletjes meenamen.
Nieuwschierig geworden omdat er nu weer over die scrapspulletjes gevraagd werd, ben ik vandaag naar een hobby-winkel gegaan om te kijken wat het is en .......SUPER :shock: , wat een leuke dingen.
Ik maakte van elke reis al een foto-plakboek en plakte er van alles bij, maar wist niet dat er zoveel leuke ideetjes waren. :lol:
Ik snap nu ook waarom jullie het uit Amerika meenemen, want het is hier inderdaad prijzig.
Maar ik kon het niet laten om een tijdschrift met ideeen te kopen (het is echt een amerikaanse uitvinding, he), en ik heb gelijk figuurtjes van Disney land gekocht want dat gaan we bezichtigen en de rest.... dat koop ik in Amerika :wink:


groetjes Anice,Frank (hoor hem al mopperen over een extra tas)
Rico en Elena
Gebruikersavatar
Petra/VS
Medebeheerder
Berichten: 18900
Lid geworden op: 07 sep 2003, 15:10
Locatie: Washington DC metro
Contacteer:

Bericht door Petra/VS »

Hoi Anice,

Ja, het is hier een heel populaire hobby. Er zijn, net als van bijvoorbeeld Tupperware, scrapbook parties bij mensen thuis, waar je materiaal van Creative Memories kunt kopen, het meest bekende werk.
Vriendinnen van mij gaan zelfs op scrapbookweekends, waarbij een groep samen komt om hele dagen te scrapbooken.
Mijn beste vriendin is er heel goed in en heeft echt kunstwerkjes van foto albums.
Ikzelf heb er het geduld niet voor, geef mij maar webdesign, geen rotzooi en ook lekker creatief ;).
Boek hier uw Nederlandstalige rondleidingen in en rond Washington DC
Dagboek over ons leven in de VS(reisverslagen rechtse kolom)
"Heaven and Earth never agreed to frame a better place for man's habitation than Virginia"~Capt. John Smith
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer