Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Yellowstone campings

Over de staten Washington, Oregon, Idaho, Montana, Wyoming en Alaska.
Jujube
Amerika-newbie
Berichten: 5
Lid geworden op: 21 jan 2010, 15:55

Yellowstone campings

Bericht door Jujube »

Hi,
Wij willen graag 3 nachten met onze camper in Yellowstone overnachten en komen vanuit noordwest daar heen gereden. Wat zijn de beste plekken om te overnachten. Bij voorkeur niet op die enorme campings. Ik hoor van verschillende mensen dat ze (ongeving) Mammoth Hot Springs het mooist vinden, wat vinden jullie?
En is het de moeite waard om naar Cody te rijden; deels via beartooth en deels via chief Joseph? Is de rodeo in Cody de moeite en het omrijden waard?
En wat is een goede overnachtingsplek in Grand Teton?

Alvast dank voor het meedenken!

Greetings,
Jujube
Gebruikersavatar
jmvdc
Amerikakenner
Berichten: 530
Lid geworden op: 01 mei 2007, 10:39
Aantal x V.S. bezocht: 12
Locatie: Merksem - België

Re: Yellowstone campings

Bericht door jmvdc »

Persoonlijk vonden wij de omgeving van Fishing Bridge en Lake Yellowstone de mooiste om te logeren, maar dat hangt af van jullie smaak.

Beartooth Highway is de moeite om te rijden en Cody is wel een mooi stadje. Wij zijn heel blij dat we de rodeo hebben meegemaakt, een stukje Amerikaans amusement!
Je kan er ook naar het Buffalo Bill Museum, Buffalo Bill Dam, Irma Hotel.

Grand Teton hebben we in Tetonvillage (hotel) gelogeerd, buiten het park, maar er zijn plaatsen genoeg, in het park, om te verblijven.
Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 43928
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Yellowstone campings

Bericht door Martin & Marianne »

Ik zou zef niet direct voor Mammoth Hot Springs kiezen, waarom vonden die mensen dat het mooist? Voor 1 nacht leuk, maar niet voor alle nachten in het park. Als je op dezelfde camping wilt blijven staan zou ik iets centraals nemen zoals Canyon. En anders een nacht in het noorden en een of 2 nachten bij Lake Yellowstone in de buurt. Als je een kleine camping zoekt zijn die bij Pebble Creek of Slough Creek wel mooi. Kijk eerst eens wat je precies wilt doen en welke camping in de buurt ligt.
In Grand Teton zou je bij Colter Bay kunnen kijken. Of bij Jenny Lake of de Signal Mountain CG. Wij zaten in 2008 in een cabin bij de SML, misschien heb je iets aan ons verslag.

Marianne
Mantoinette
Amerikafan
Berichten: 292
Lid geworden op: 14 mei 2006, 19:55
Locatie: Limburg
Contacteer:

Re: Yellowstone campings

Bericht door Mantoinette »

Vorig jaar (2009) bezochten wij ook 3 dagen Yellowstone NP. We hadden 1 overnachting op Rocky Mountain Campground, net buiten Yellowstone park North. We hadden heel bewust voor deze campground gekozen omdat de camground in het park, bij Mammoth een "first come" campground is en wij naar verwachting niet heel vroeg zouden aankomen.
Rocky mountain campground is een prima camping voor een nachtje... er is niet veel te doen.
De volgende dag hebben we de kinderen heerlijk gespeeld in boiling river en vervolgens hebben we een nachtje op Grant Village gestaan. Dit is dus wel een enorme camping, maar daar merk je niet zoveel van. Er zijn allemaal kleine "lussen" waar campers en tenten door elkaar staan. Heel sfeervol in het bos vonden wij.
De volgende dag hadden we een boeking op Fishing bridge, maar vanwege enorm veel regenval zijn we doorgereden naar de KOA in Cody.
Cody vonden wij wel de moeite waard. Leuk "cowboy" stadje. De route vanaf fishing bridge naar Cody is waanzinnig mooi!
In Cody konden we de voorraden weer eens flink aanvullen bij de Walmart en bezochten we de Rodeo.... mocht je dat ook van plan zijn... neem dan dikke vesten mee. Het was er 's avonds heel erg koud (4 augustus... overdag heerlijk warm).
Voor het verdere reisverhaal rondom yellowstone kun je op onze website kijken... onder reisverslag 2009.

Veel succes met de planning!
MAS
2005.... again in 2007!!!... again in 2009!!!

reisverslag zuidwesten 2005
reisverslag zuidwesten en New York 2007
reisverslag 2009
http://www.asmas.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jujube
Amerika-newbie
Berichten: 5
Lid geworden op: 21 jan 2010, 15:55

Re: Yellowstone campings

Bericht door Jujube »

Bedankt voor jullie bijdrage; hier hebben we zeker wat aan!

Greetings,
Jujube
pushirubiano
Amerikakenner
Berichten: 1260
Lid geworden op: 18 okt 2008, 02:03

Re: Yellowstone campings

Bericht door pushirubiano »

Ik vond Mammoth eigenlijk ook niet zo aantrekkelijk. Wel alle faciliteiten maar gewoon geen mooie campground (met groen en zo, bedoel ik...). Ik zou voorstellen om je dagen te verdelen over 2 campgrounds: een in het noorden en een in het zuiden. Als je op zoek bent naar iets kleins zou ik zeker Slough Creek en Norris aanraden. Beiden zijn first-come dus vooral bij Slough Creek moet je er wel vroeg bij zijn. Maar je hebt dan wel een heerlijk plekje aan het water! Beiden CG's hebben overigens niet zoveel te bieden aan faciliteiten.
Groetjes, Ilona

Countdown to Grand Canyon... Rim to River hike
Gebruikersavatar
Rob
Amerika-expert
Berichten: 14659
Lid geworden op: 06 feb 2004, 14:53
Partner van: Annie
Aantal x V.S. bezocht: 27
Locatie: Biggekerke ZLD
Contacteer:

Re: Yellowstone campings

Bericht door Rob »

Voor Yellowstone staan wij het liefst op Norris Campground redelijk centraal en niet het massagevoel zoals je in Canyon hebt.
Mammoth ligt in het noordwesten van het park en vraagt veel rijden, de campground heeft door zijn ligging ook veel last van verkeersgeluid en de plekken zijn erg ongelijk.
Voor Grand Teton ligt Colter Bay centraal, het genoemde Jenny Lake valt af dat is alleen een tentcampground.
Voor onze ervaringen zie de verslagen van 2003, 2006 en 2009. http://www.robenannie.nl/
Gebruikersavatar
K&N
Amerikakenner
Berichten: 556
Lid geworden op: 29 sep 2008, 19:17
Aantal x V.S. bezocht: 5

Re: Yellowstone campings

Bericht door K&N »

Hallo Jujube. Yellowstone is super :thumbup: de natuur is overweldigend en met de beren, bizons eb geisers heel bijzonder. Jullie komen uit het noordwesten, maar waar vandaan precies? Vorig jaar hebben wij een camper reis door de Auid-West gemaakt. Gestart in Las Vegas div. parken bezocht en toen richting Cody. De Powwow gezien en naar de rodeo, super :clap: Inderdaad, afhankelijk van het seizoen moet je warme kleren meenemen. We waren daar eind juni en zaten te vernikkelen. Ook de streetfight bij Hotel Irma is leuk. Buffalo Bill Museum moet mooi zijn maar we hadden daarvoor geen tijd meer. Vervolgens hebben we de Chief Joseph route gereden prachtig. Bij de afslag hebben we een gedeelte van de Beartooth Pas gedaan tot het hoogste punt en toen terug. Als je de kans heb doen wij vonden het heel bijzonder.
Vervolgens via de Eatintrance door de Lamar Valey richting naar Canyon Village waar we op de camping hebben gestaan. Wel groot maar daar dat merk je niet echt. Hier hebben we 2 dagen gestaan en hebben het bovenste gedeelte van het park bekeken. Vervolgens 2 dagen op Grand Village en toen het onderste gedeelte van Yellowstone gedaan. Hierdoor hebben we alles kunnen zien zonder grote afstanden per dag te moeten doen. Er is zoveel te zien en we wilden onze tijd niet aan het reizen verspillen. Het was super. Vervolgens zijn we naar Grand Teton gegaan en hebben op Colter Bay gestaan. Ruime camping wel druk maar je merkt het niet echt. Grand Teton is GREAT en hier hebben echt genoten. De natuur en het landschap vonden we geweldig. :D We zijn geëindigd in Salt Lake City.
Waar je overnacht is persoonlijk, we houden ook niet van drukte maar het is alleen maar om een plaatsje te hebben waar je kunt slapen en je spullen op kunt laden.
Tip neem voor het opladen een stekkerdoos mee dan kun je verschillende dingen tegelijk opladen.

Zoals al eerde genoemd zijn we gestart vanuit Las Vegas, vandaar naar Zion, Bryce, Capitol Reef, Goblin Valley, Little Wild Horse Canyon, Arches, Dead Horse Point, Canyons Land, Moab, naar Cody, Yellowstone, Grand Teton en terug naar Salt lake City. Super . Een gedeelte van het verslag kun je lezen d.m.v. onderstaande link, http://www.mijntioga.nl/knobbesgoingusa Veel succes met de planning. Klaas
Afbeelding
Utah-Wyoming 2009 http://reisverslag2009usa.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
San Francisco-Seattle 2013 http://amerika-reisverslag2013.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
Hank2
Amerika-ontdekker
Berichten: 32
Lid geworden op: 16 mei 2010, 12:26
Locatie: Flakkee

Re: Yellowstone campings

Bericht door Hank2 »

Hoi Jujube,
Cody rodeo is perfect, wel 's avond evt warm truitje aan ofzo, aan de zuidkant van grand tetons, heb je Jackson hole, prima caming aan het riviertje, leuke nagemaakte cowboystad met planken stoep( sidewalk geloof ik!).
Aanrader!
GR. Henk.
Groeten Henk & Cokkie!

1991 - 1995 - 1999 - 2003 - 2005 - 2008 - 2011 - 2014 - Rondje Florida!!!
http://www.HenkCokkieMol.waarbenjij.nu" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
Harry-Carla
Amerikafan
Berichten: 327
Lid geworden op: 21 feb 2008, 15:12
Aantal x V.S. bezocht: 5
Locatie: Provincie Utrecht

Re: Yellowstone campings

Bericht door Harry-Carla »

We halen dit topic maar weer even naar boven...

Wij hebben wat advies nodig i.v.m. het reizen door Yellowstone en de te plannen campgrounds waar de rv kan staan. Wij hopen dat het onderstaande voldoende duidelijk is.

1. Wij komen van Missoula richting Red Lodge: is in Red Lodge een campground aan te bevelen of daar in de buurt? Wij willen daar 2 nachten blijven (even relaxen, shopping, tanken voordat wij het park in gaan)

2. Daarna de 212 uitgebreid bezoeken/hiken etc. Dan door richting Tower Junction/Mammoth. Is dat in 1 dag allemaal te doen?

3. Stop @ Norris Campground. Halen wij dat wel i.v.m. 'First come, first serve"? Of beter eerder in onze route weer een stopplaats opzoeken?

4. Via Old Faithfull naar Colter Bay (campground daar nemen?)

5. De Teton Park Rd naar het zuiden nemen. Geen idee hoeveel tijd we daar kwijt zijn om goed te bezoeken :roll: Gezien pt.6, beter een Campground daar in de buurt in GT-NP nemen ? Tips?

6. Hierna door naar Shoshone.
Alvast bedankt voor het lezen en je eventuele bijdrage,

Harry & Carla

2009: NV, AZ, UT, CA
2012: WA, ID, MT, WY, SD, NE, CO
Gebruikersavatar
Isis
Amerika-expert
Berichten: 4130
Lid geworden op: 05 sep 2009, 18:09
Aantal x V.S. bezocht: 11
Locatie: Tussen het dorp en het bos in Midden-Brabant
Contacteer:

Re: Yellowstone campings

Bericht door Isis »

Waarom relaxen in de stad?? Ik zou relaxen in het park door een extra dag daar te doen. Door die extra dag in Yell./ Teton creëer je ook rust. Maar goed dat is een keus.
In Plaats van Norris zou je misschien kunnen reserveren op Madison. Dat geeft je tijd om die dag gewoon te gebruiken. Maar misschien is dat reserveren juist iets dat je niet wilt.
Martin & Marianne schreef: In Grand Teton zou je bij Colter Bay kunnen kijken. Of bij Jenny Lake of de Signal Mountain CG. Wij zaten in 2008 in een cabin bij de SML, misschien heb je iets aan ons verslag.
Jenny Lake is niet voor RV's helaas pindakaas.
Ik zit zelf ook te kijken voor Colter Bay of Signal Mountain. In Teton kun je ook raften, 's morgens vroeg met veel kansen op wild aan de rivier. Of ook meer white water raften. Lijkt mij erg mooi om te doen. Heb al een extra dagje Teton gepland.

Wij vonden Mammoth Springs 18 jr gelee juist wel leuk en ergens iets aan het meer met full-hookup niet zo.
Ik ben wel nieuwsgierig naar ervaringen met Norris en Madison, daar zou ik willen staan. Dat lijkt me centraal.
Overzicht reizen met camper 2020 staat de 10e camperreis op programma.
Gebruikersavatar
Rob
Amerika-expert
Berichten: 14659
Lid geworden op: 06 feb 2004, 14:53
Partner van: Annie
Aantal x V.S. bezocht: 27
Locatie: Biggekerke ZLD
Contacteer:

Re: Yellowstone campings

Bericht door Rob »

is in Red Lodge een campground aan te bevelen of daar in de buurt?
Zijn er drie:
Parkside, dat is een National Forest campground, ken hem zelf niet maar heeft goede reviews.
Red Lodge KOA, hebben we in 2009 gestaan en was niet echt een mooi campground, ongelijke plekken en veel stof
Perrys RV Park and Tent Campground, gaan we dit jaar proberen dus kan ik eind juni meer over zeggen.
http://www.rvparkreviews.com/regions/Mo ... Lodge.html hier kan je de reviews lezen.
2. Daarna de 212 uitgebreid bezoeken/hiken etc. Dan door richting Tower Junction/Mammoth. Is dat in 1 dag allemaal te doen?
Mammoth is meestal rond drie uur vol maar er is nog een private in Gardiner namelijk Rocky Mountain RV Park daar hebben we in 2003 een nacht gestaan, campground bij Tower Falls is krap en erg ongelijke plekken ook mag je hier geen generator gebruiken.
3. Stop @ Norris Campground. Halen wij dat wel i.v.m. 'First come, first serve"? Of beter eerder in onze route weer een stopplaats opzoeken?
Als je de nacht ervoor in Mammoth of Gardiner staat eerst even naar Norris rijden om een plek vast te leggen en daarna pas aan je dagprogramma beginnen, zo doen wij het altijd.
Meer informatie kan ik jullie na onze junitrip geven.
Habi
Amerikafan
Berichten: 243
Lid geworden op: 10 feb 2010, 22:02

Re: Yellowstone campings

Bericht door Habi »

mag je op de andere campings wel de generator gebruiken? ik vind niet heel veel informatie op nps.gov hierover.

1e nacht willen we naar madison, 2e naar norris

en de laatste nacht naar fishing bridge op di 21-06, is het aan te raden deze nog te reserveren?
2010: CA - AZ - UT - NV
2011: NV - AZ - WY - CO - UT
2012: NV - AZ - UT - CO - SD

http://www.bitter.reisverslag.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
Rob
Amerika-expert
Berichten: 14659
Lid geworden op: 06 feb 2004, 14:53
Partner van: Annie
Aantal x V.S. bezocht: 27
Locatie: Biggekerke ZLD
Contacteer:

Re: Yellowstone campings

Bericht door Rob »

Op de NPS site van Yellowstone http://www.nps.gov/yell/planyourvisit/c ... wstone.htm staat per campground aangegeven of je er wel of geen generator mag gebruiken.
Kijk onder "Features"of er een "G" achter de campground staat dan mag het wel.
Gebruikersavatar
Hank2
Amerika-ontdekker
Berichten: 32
Lid geworden op: 16 mei 2010, 12:26
Locatie: Flakkee

Re: Yellowstone campings

Bericht door Hank2 »

Misschien oud nieuws, maar kijk ook eens bij KOA en Woodall's op het net, veel handige zoekopties! :thumbup:
Groeten Henk & Cokkie!

1991 - 1995 - 1999 - 2003 - 2005 - 2008 - 2011 - 2014 - Rondje Florida!!!
http://www.HenkCokkieMol.waarbenjij.nu" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
Isis
Amerika-expert
Berichten: 4130
Lid geworden op: 05 sep 2009, 18:09
Aantal x V.S. bezocht: 11
Locatie: Tussen het dorp en het bos in Midden-Brabant
Contacteer:

Re: Yellowstone campings

Bericht door Isis »

Waar heb je de generator voor nodig?
Wij hebben die in 1 noodgeval van enorme hitte gebruikt. Verder kan alles op gas toch? Elektra heb je niet echt nodig als je onderweg je spullen oplaadt via de sigarettenaansteker in de auto.
Verder wel weer leuk om te zien.. al die beroemde plekken.

Hoe zijn de ervaringen op Madison/ Norris / Fishing Bridge???
Overzicht reizen met camper 2020 staat de 10e camperreis op programma.
Gebruikersavatar
Rob
Amerika-expert
Berichten: 14659
Lid geworden op: 06 feb 2004, 14:53
Partner van: Annie
Aantal x V.S. bezocht: 27
Locatie: Biggekerke ZLD
Contacteer:

Re: Yellowstone campings

Bericht door Rob »

Waar heb je de generator voor nodig?
Koffiezetter, broodrooster, magnetron
Gebruikersavatar
Yeehaw
Amerika-expert
Berichten: 9643
Lid geworden op: 15 aug 2006, 10:36

Re: Yellowstone campings

Bericht door Yeehaw »

Geen vaatwasser ....?
Gebruikersavatar
Rob
Amerika-expert
Berichten: 14659
Lid geworden op: 06 feb 2004, 14:53
Partner van: Annie
Aantal x V.S. bezocht: 27
Locatie: Biggekerke ZLD
Contacteer:

Re: Yellowstone campings

Bericht door Rob »

Kan ook zeker in de grotere A-classers net als een was/droog combinatie :mrgreen:
En niet te vergeten minimaal twee plasma tv's binnen en nog 1 aan de buitenkant :)
Gebruikersavatar
Gerd
Amerikakenner
Berichten: 972
Lid geworden op: 12 feb 2009, 17:20
Locatie: Hulshout België

Re: Yellowstone campings

Bericht door Gerd »

Rob schreef:Kan ook zeker in de grotere A-classers net als een was/droog combinatie :mrgreen:
En niet te vergeten minimaal twee plasma tv's binnen en nog 1 aan de buitenkant :)
Bedoel je echt een tv aan de buitenkant van de camper ? :o :o
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer