Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Op- en aanmerkingen gevraagd reisplanning

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Gebruikersavatar
Rob
Amerika-expert
Berichten: 14659
Lid geworden op: 06 feb 2004, 14:53
Partner van: Annie
Aantal x V.S. bezocht: 27
Locatie: Biggekerke ZLD
Contacteer:

Bericht door Rob »

vana schreef:Hoi Wendy,

het gaat al lekker opschieten voor ons hé!
Even een vraagje; Je hebt op dag 17 bij Bryce Canyon staan : 's Avonds naar een rodeodinner.
Nu lijkt ons dat ook wel leuk maar ik kan op de site wel informatie over een Country Road Rodeo vinden en over restaurants/dinners maar niet over een combinatie van een rodeo en een dinner. :?
Wat bedoel jij precies met een rodeodinner?

Groetjes Marjon
Hoi Marjon,
Kijk eens op de site van Ruby's Inn die organizeren dat tegenover het hotel.
Gr.
Rob
Karoline
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 09 mar 2004, 20:36
Locatie: Almere

Bericht door Karoline »

Hoi Wendy,

wij zijn net terug uit het zuidwesten, hierbij mijn reactie op jullie planning:
wendyjol schreef: • Dag 2 (dinsdag 13 juli)
Vroeg op en naar SF. Eerst naar het Visitor Center.: 900 market street.
Wij zijn ook bij dit Visitor Center geweest en het viel ons een beetje tegen (wij zochten informatie over campings en die konden ze ons niet geven). We werden doorverwezen naar een groter Visitor Center dat op Pier 39 (Fischermans Warf) zou zitten (hier zijn we echter niet meer heen geweest omdat we daar geen tijd meer voor hadden) of naar het AAA-bureau. Bij het AAA-bureau (150 Van Ness Ave) kregen we op vertoon van ANWB-pasje stapels info mee (boeken, kaarten, etc).
wendyjol schreef: • Dag 6 (zaterdag 17 juli)
Vandaag een wandeling in het park. Vanuit de Valley de Mist trail naar de Vernal Falls. Afhankelijk van de warmte of dezelfde we terug of (uitgebreider) een stuk nog omhoog en dan een stuk van de John Muir trail (Mist trail uiteindelijk) weer naar beneden.
Wij zijn ook vanuit Yosemite Valley naar Happy Isles gelopen en hebben daarvandaan het Mist trail naar Vernal Falls gevolgd (steigend) daarna via het John Muir trail weer terug (eerst nog flink stuk klimmen daarna stuk evenwijdig aan berg, dan naar beneden). Was een erg mooie wandeling. Zeker aan te raden.
wendyjol schreef: • Dag 8 (maandag 19 juli)
Vandaag naar Giant Forrest om de grootste bomen te zien (General Sherman, Washington, President, Lincoln etc.). In Grant Grove staat de General Grant. Ritje door de Tunnel Log" located along the Crescent Meadow Road in Giant Forest. Eventueel ook nog naar Moro Rock. Veel trappen, maar spectaculair uitzicht. Evt. nog een junior ranger programma.
Wij hebben alleen de General Grant tree en de General Sherman tree bezocht. We waren van plan om de hele weg door het park te volgen van de Big Stump entrance tot de Ash Mountain entrance, maar (slechte voorbereiding) aangezien we een camper hadden van 25 feet en de weg werd afgeraden voor voertuigen langer dan 22 feet zijn we bij de Sherman tree weer omgekeerd en dezelfde weg terug gereden. We hebben toen wel nog drie beren gezien op een weilandje langs de weg (moeder met twee jongen). Dat was echt geweldig.
wendyjol schreef: • Dag 12 (vrijdag 23 juli)
Uitslapen en heerlijk relaxen in Wet ’n Wild. Daarna één van de bufetten gaan uitproberen. Na het bufet de Strip op (met de monorail??)
In ieder geval naar de Sirens show bij het Treasure Island hotel. Bij het Bellagio is de fonteinenshow en bij het Mirage de uitbarsting van een fontein.
De monorail zagen we wel rijden maar alle stations waren afgesloten toen we er waren. We snapten er niks van. Later ontdekten we dat er alleen maar testritten gereden werden, want het systeem gaf nog te veel storingen.
wendyjol schreef: • Dag 19 (vrijdag 30 juli)
Vroeg op, lange rit. We gaan of weer via de Cottonwood road (140 km) of via de 12 en 89 (Mt. Carmel Jct, Kanab tot. 240 km) naar Page. Bezoek aan Antelope Canyon. Vanaf Page 89 en de 64 naar Tusayan 230 km. Hier gaan we de IMAX film bekijken en eten. Daarna naar de Maswik Lodge voor de overnachting.
De IMAX film is zeker aan te raden. Wij hebben hem ook gezien voorafgaand aan ons bezoek van de Grand Canyon.
wendyjol schreef: • Dag 20 (zaterdag 31 juli)
Met de bus naar Hermits rest. Vanaf hier de Hermit trailhead oppakken en zover als mogelijk met de kids teruglopen over de Rim trail. Verder met de shuttle bussen alle view points van de Canyon af.
Wij hebben het Bright Angel Trail gelopen. We zijn om 7.45 vertrokken op de South Rim. Om 10.15 waren we bij Indian Garden. Daar besloten om door te lopen naar Plateau Point. Het uitzicht daar vandaan op de rivier is zeker de moeite waard. Om twaalf uur waren we weer terug in Indian Garden. Daar hebben we het heetst van de dag afgewacht en om twee uur zijn we begonnen aan de klim terug naar boven. We liepen telkens in drie kwartier naar het volgende rustpunt (1,5 mijl tussen elk punt) dan een kwartier rust en dan weer verder. Om half zes waren weer boven.
Een hele mooie trail om te lopen. Totale lengte (heen en terug) was 12 mijl (20 km). Zeker een aanrader. (ik moet wel zeggen dat het bij ons ca 25 graden was (half mei), midden in zomer zal het wel een stuk zwaarder zijn ivm de hitte).
wendyjol schreef: • Dag 24 (woensdag 4 augustus)
Blythe – Twentynine Palms 195 km
Twentynine Palms – LA 225 km
Van Blythe over de I-10 naar het Joshua Tree National Park. We rijden via de zuidelijke weg het park in noordwaarts. Bij Twentynine Palms bezoeken we het visitor Centre. Via Keys view en de Hidden Valley rijden we naar Joshua Tree. Van hier rijden we naar ons hotel in Los Angeles. We overnachten in de Sportmen’s Lodge.
Wij zijn ook via de I-10 over Blythe naar LA gereden met een tussen stop in Joshya Tree. Wij zijn alleen bij de zuidingang geweest en daarna via de I-10 weer verder. In het zuidelijke deel van het park zijn dus geen Joshua Trees te vinden, die groeien alleen in het noordelijke deel.
wendyjol schreef: • Dag 28 (zondag 8 augustus)
Santa Maria – Santa Cruz 350 km
We overnachten op de KOA vlak bij Santa Cruz. ’s Avonds nog even naar de boardwalk in Santa Cruz. De kids willen zeker in de Giant Dipper.
Wij hebben ook op de KOA in Santa Cruz gestaan. De camping is prima (hoewel niet de beste die we hebben gehad), maar wel erg duur. Ook in vergelijking met andere KOA campings. Het zal wel te maken hebben met de ligging aan de kust ofzo.

Groetjes, Karin
CaroLine
Amerika-expert
Berichten: 1940
Lid geworden op: 13 apr 2004, 20:10
Aantal x V.S. bezocht: 5
Locatie: Limburg

Bericht door CaroLine »

Hallo allemaal,
Ik sta ervan te kijken hoeveel mensen van de zomer met de kids naar het zuidwesten gaan.
Wij vertrekken met onze kinderen 26 juli. Onze dochter Robin is net 12 jaar geworden en onze zoon Max wordt in augustus (in Yosemite) 9 jaar. Zijn er nog Nederlanders die tegelijk met ons op een van onderstaande plaatsen zijn?
Onze reis ziet er als volgt uit:
26 juli Brunssum - LA (Holiday Inn Express)
27 juli LA (Universal Studio's) (Holiday Inn Express)
28 juli LA (Hotel Coast Long Beach)
29 juli LA - San Diego (Handlery Hotel & Resort)
30 juli San Diego (Sea World) (Handlery Hotel & Resort)
31 juli San Diego - Palm Springs (BW Inn at Palm Springs)
1 aug. Palm Springs - Sedona (Radisson Poco Diablo Resort)
2 aug. Sedona - Grand Canyon (El Tovar)
3 aug. Grand Canyon (El Tovar)
4 aug. Grand Canyon - Moab (BW Canyonlands Inn)
5 aug. Moab (BW Canyonlands Inn)
6 aug. Moab - Capitol reef (?)
7 aug. Capitol Reef - Bryce (BW Ruby's Inn)
8 aug. Bryce - Zion (Holiday Inn Resort St. George)
9 aug. Zion - Las Vegas (MGM Grand)
10 aug. Las Vegas (MGM Grand)
11 aug. Las Vegas (MGM Grand)
12 aug. Las Vegas - Sequoia NP (Holiday Inn Three Rivers)
13 aug. Sequoia - Yosemite (Cedar Lodge El Portal)
14 aug. Yosemite (Cedar Lodge El Portal)
15 aug. Yosemite (Cedar Lodge El Portal)
16 aug. Yosemite - Lake Tahoe (Pine Frost Inn)
17 aug. Lake Tahoe (Pine Frost Inn)
18 aug. Lake Tahoe - SF (Holiday Inn Fisherman's Warf)
19 aug. SF (Holiday Inn Fisherman's Warf)
20 aug. SF (Holiday Inn Fisherman's Warf)
21 aug. SF - Salinas (Vagabond Inn)
22 aug. Salinas - Santa Barbara (Sandman Inn)
23 aug. Santa Barbara (Sandman Inn)
24 aug. Santa Barbara - LA (Airport Hilton)
25 aug. LA - Brunssum
26 aug. thuis (in eigen bedje)
groetjes, Carola
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer