Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Whalewatching

Als je reisvraag niet over een specifieke staat of regio gaat, hoort het hier thuis.
Plaats reactie
Eric
Amerikakenner
Berichten: 465
Lid geworden op: 22 mar 2005, 13:37
Locatie: Brugge

Whalewatching

Bericht door Eric »

Hoogstwaarschijnlijk gaan we in 2007 weer naar de USA en onze reis zal in het teken staan van dieren.
Dus zou ik graag al wat info willen over whalewatching...
-waar?
-wanneer?
-enz

Het is nog vroeg om nu al echt beginnen te plannen, maar zo kan ik nu al rustig bekijken wat onze opties zijn voor onze tweede USA reis :wink:
doreennicole
Amerika-expert
Berichten: 1591
Lid geworden op: 26 jan 2005, 13:24

Bericht door doreennicole »

in mijn buurt kan dat in ieder geval (pacifc northwest). google orcas and whales and pacific northwest en je krijgt vast duizenden hits.

ik heb het zelf nog nooit gedaan behalve de orcas die ik toevallig gezien heb toen ik van seattle naar victoria BC (Canada) met een bootje ben geweest. volgend jaar ga ik wel echt op zoke, maar ik weet ook niet precies wanneer het seizoen begint.
SEEING IS BELIEVING
Eric
Amerikakenner
Berichten: 465
Lid geworden op: 22 mar 2005, 13:37
Locatie: Brugge

Bericht door Eric »

Ik heb wel al een paar sites gevonden die boottochten maken, maar over de beste periode voor walvissen en orca's te zien zeggen ze niets...
:cry:
Gebruikersavatar
hekkie
Amerika-expert
Berichten: 13261
Lid geworden op: 31 mar 2004, 14:40
Partner van: Jhek
Aantal x V.S. bezocht: 20
Locatie: Assen
Contacteer:

Bericht door hekkie »

Wij hebben Whalewatching gedaan vanaf Tofino aan de westkust op Vancouver Island. Hier zijn veel aanbieders van deze tochten.
Je kunt kiezen voor een langzame en wat comfortabele boot, maar dan heb je de kans om de walvissen niet te zien. Wij hebben gekozen voor de snelle zodiac. Ik kan je zeggen dat dat behoorlijk heftig is. Omdat deze (rubber)boot veel sneller is, leg je in die bepaalde excursietijd een veel grotere afstand af en vaar je dus verder de oceaan op, waardoor je bijna 100% kans hebt om de whales te zien.

Hieronder wat links

http://www.remotepassages.com/zodiac.html

http://www.jamies.com/

http://www.bcadventure.com/adventure/whales/westvan.htm

http://www.vancouverislandabound.com/whalemerchant.htm

Gr. Marjan
Gr. Marjan

20 USA-reizen:
Eric
Amerikakenner
Berichten: 465
Lid geworden op: 22 mar 2005, 13:37
Locatie: Brugge

Bericht door Eric »

Bedankt voor de info en de links Marjan :wink:

Dat met die zodiac lijkt mij best een aanrader, de tweede link (Jamies) lijkt mij ook niet mis...vanwege de tour waar je de zwarte beren kan bewonderen.
Gelukkig hebben we nog tijd genoeg om keuzes te maken :lol:

alvast bedankt
Eugeni
Amerikafan
Berichten: 331
Lid geworden op: 20 dec 2004, 21:57
Locatie: Zwolle
Contacteer:

Bericht door Eugeni »

Wij zijn in juli 2000 bij Sayward op Vancouver Island met een boottocht meegeweest en hebben daar orka's gezien.
http://www.robsonbightcharters.bc.ca/

Maar als het niet echt je bedoeling is om naar Canada te gaan kun je vanaf Victoria ook met een zodiac de zee op om orka's te zien.
Maar ook de omgeving van Tofino is erg mooi, ook dat is jammer om te moeten missen.
Tja, die keuzes maken altijd maar weer... :? :wink:
Eric
Amerikakenner
Berichten: 465
Lid geworden op: 22 mar 2005, 13:37
Locatie: Brugge

Bericht door Eric »

Ik zou best een stap over de grens willen zetten, op voorwaarde dat het niet teveel papierwerk inhoud...paspoort e.d.
Gebruikersavatar
dutch_in_seattle
Amerika-expert
Berichten: 1539
Lid geworden op: 08 dec 2005, 18:31
Locatie: Seattle, WA
Contacteer:

Bericht door dutch_in_seattle »

Vanaf de San Juan Islands in de staat Washington kun je ook "whalewatchen".
Bart40
Amerikakenner
Berichten: 1104
Lid geworden op: 31 mar 2004, 19:48
Locatie: Bussum

Bericht door Bart40 »

Acadia NP in Maine.

Beide foto's gemaakt in september 2001.
Afbeelding

Afbeelding
Plaats reactie
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer