New York is een blijver!
Dan skip ik liever de GC dan NY!
Bedankt!!Dag 1: Vertrek naar NY: Aankomstuur onbekend, gevolg: rustige jetlag dag.
Dag 2: Dagje NYC
Dag 3: Dagje NYC
Dag 4: Dagje NYC
Dag 5: Dagje NYC
Dag 6: Half dagje NYC en vertrek naar SF + aankomst in SF
Dag 7: Dagje SFC
Dag 8: Dagje SFC
Dag 9: Dagje SFC
Dag 10: SF => Yosemite
Dag 11: Dagje Yosemite
Dag 12: Dagje Yosemite
Dag 13: Yosemite => Mammoth Lakes
Dag 14:Mammoth Lakes => Death valley
Dag 15: Death Valley => Las vegas
Dag 16: Las Vegas
Dag 17: Las Vegas => Springdale/Zion
Dag 18: Springdale/Zion
Dag 19: Zion => Bryce canyon
Dag 20: Bryce Canyon => Grand Canyon
Dag 21: Grand Canyon => Los Angeles
Dag 22: Overnachting in een goudzoekersdorpje + doorrijden naar Joshua tree
Dag 23: Dagje Joshua Tree + doorrijden naar LA
Dag 24: Dagje LA
Dag 25: Dagje LA
Dag 26: Dagje Santa Monica Beach
Dag 27: Bufferdag
Dag 28: Vertrek naar huis (Amsterdam of Zaventem)
1012euro voor de vluchten per persoon incl de tax (voorlopig dan toch).VLIEGTICKETS
2 personen
Amsterdam - New York JFK op 1-7-2010
New York JFK - San Francisco op 5-7-2010
Los Angeles - Amsterdam op 30-7-2010
Tarief p.p.: EURO 747,00
Excl. tax/toeslagen:
- volw, 265 euro p.p.
We hebben nog geen prijzen voor vluchten vanaf Brussel. Deze prijzen komen waarschijnlijk in het najaar.
AUTOHUUR
Autoverhuurder: Alamo USA (Fully Incl)
Autotype: compact 4d
Ophalen in San Francisco op 08-07-2009
Inleveren in Los Angeles op 30-07-2009
Aantal dagen: 23
Huurprijs: 552,00
Dossierkosten: 15,00
Totaal: EURO 567,00
(Incl.verzekeringen, mijlen, belastingen, 1 bestuurder. Min. leeftijd voor autohuur is 25, anders wordt een toeslag berekend.)
Geen one-way kosten.
Ik heb de prijzen van 2009 berekend ter indicatie, de prijzen voor 2010 zijn waarschijnlijk in oktober bekend.
Het klinkt wel erg, maar ik zou Yosemite nu al vastleggen. Desnoods een extra dag als je de aankomstdag nog niet precies weet. Annuleren kan gratis of soms betaal je een klein bedrag. Als je kijkt op www.yosemitepark.com zul je zien dat voor juli 2010 al veel accommodatie vol is, vooral de meer betaalbare accommodatie.Lezolas schreef: Van in het onderstaande lijstje, welke slaapplaatsen MOET je voor de periode 1 juli tot 31 juli (om het "ruim" te bekijken) 2010 vastleggen.
Bedankt voor de tip!Coyote schreef:Ik vind het een flinke prijs per ticket. Maar ja, je zit aan het hoogseizoen gebonden. Ik weet niet wat de prijzen van tickets dit jaar was rond 1 juli. Misschien kun je dat nagaan in het topic Wie, Wanneer en Hoe naar Amerika in 2009. Daar staat bij veel forumleden ook de prijs van het ticket vermeld en de boekdatum. Dan heb je een indicatie (maar meer ook niet omdat prijzen zo op en neer gaan).
Het is nog ver weg, ik zou de komende maanden zelf de ticketprijzen op internet in de gaten houden, bijv. via http://www.kayak.com. Met een beetje geluk zakken de prijzen straks nog. Autohuur kun je bij wijze van spreke een week van te voren nog wel regelen al heeft http://www.usareisen.de straks wellicht wel weer aanbiedingen als je boekt t/m eind maart 2010.
Roland
In Yosemite WILLEN we zelfs camperen!Martin & Marianne schreef:Het klinkt wel erg, maar ik zou Yosemite nu al vastleggen. Desnoods een extra dag als je de aankomstdag nog niet precies weet. Annuleren kan gratis of soms betaal je een klein bedrag. Als je kijkt op http://www.yosemitepark.com zul je zien dat voor juli 2010 al veel accommodatie vol is, vooral de meer betaalbare accommodatie.Lezolas schreef: Van in het onderstaande lijstje, welke slaapplaatsen MOET je voor de periode 1 juli tot 31 juli (om het "ruim" te bekijken) 2010 vastleggen.
Is kamperen een optie? Met een tent en motels ben je heel flexibel. Kamperen in de parken is leuk en heel goedkoop. Campings in Yosemite kun je (en moet je) 5 maanden van te voren reseveren.
Marianne
Lezolas schreef:Naar aanleiding van deze post:Lezolas schreef:Nota voor mezelf (zodat alle info voor mij handig bij elkaar blijft):
http://www.ymcanyc.org/index.php?id=1097
Ik heb daarvoor een e-mail gestuurd naar de hostel ( http://www.ymcanyc.org/index.php?id=1097 ) maar ze reageren niet.Martin & Marianne schreef:Ja, Yosemite zo snel mogelijk boeken, kijk even of het nu al kan, meestal is het een jaar van te voren mogelijk. Neem desnoods wat meer dagen als je de precieze data nog niet weet, je kunt gratis annuleren.
Marianne
Op de site heb'k ook al rond gekeken bij de Terms and Conditions e.d. maar ik vind het niet direct.
Geldt dat idee van 'boek enkele dagen meer, je kan gratis dagen annuleren' hier ook? Of hoe werkt dat?
We zouden graag al wat slaapplaatsen willen vastleggen, maar ja.. de vluchten willen we nog niet boeken wegens te vroeg (11maanden..)