Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

twijfel tussen twee routes

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
joinke
Amerika-ontdekker
Berichten: 48
Lid geworden op: 18 jan 2005, 14:22
Locatie: Leuven

twijfel tussen twee routes

Bericht door joinke »

vertrekdag= nu zaterdag!

Dag 0 aankomst savonds om 19.30 in LAX

dag 1: LAX--> Joshua (verkenning van het park en nog wat bekomen van de vlucht) overnachten in 29 Palms (of in het park zelf)

dag 2: Joshua-->sedona

Doordat in joshua NP de Pinto Basin road is afgesloten , twijfelen we nu tussen twee routes:

ofwel: Joshua noordzijde park via I 62, dan naar onder via I 177 terug de I 10 op naar Blythe-Aguila-Prescott- Sedona

OF

Joshua- I 62- tot in Parker-dan naar Kingman-Williams-Flagstaff- Sedona

Wat is de mooiste route? het snelst? het kortst? kortom, welke route lijkt jullie het best?

alvast bedankt!
joinke
Amerika-ontdekker
Berichten: 48
Lid geworden op: 18 jan 2005, 14:22
Locatie: Leuven

Bericht door joinke »

niemand? :(
Eugeni
Amerikafan
Berichten: 331
Lid geworden op: 20 dec 2004, 21:57
Locatie: Zwolle
Contacteer:

Bericht door Eugeni »

Wij hebben geen van beide wegen gehad. Maar we hebben gestaan op het RV park in 29 Palms.

De plekken waren hier niet bijzonder. Maar het sanitair was goed, ze hebben een overdekt zwembad, bubbelbad, golfterrein, laundry alles netjes en schoon. Camping was verder rustig, waarschijnlijk veel vaste plekken.
De receptie is na 17.00 uur gesloten, je neemt dan een envelop mee waar het nummer op staat van de plek die nog vrij is. Deze enveloppen hangen aan de muur van het receptiegebouw. De volgende ochtend betalen.
Wij zijn van hieruit noordwaarts gereden via Amboy, zie ook onze weblog.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer