Mij naam is Lara (Nickname Larie, want Lara kon niet meer).
De afgelopen week heb ik heel veel op dit forum gelezen, allemaal bedankt voor de nuttige informatie.
Vandaag of morgen ga ik onze tickets boeken voor onze eerste reis van slechts twee weken (de mei vakantie duurt helaas niet langer) naar het Westen van Amerika.
Het leek mij de hoogste tijd om me ook aan te melden voor dit forum. Kan ik nog snel wat vragen stellen over onze route voordat ik definitief boek
Ik ga op reis samen met mijn vriend en onze twee kinderen van zes en drie jaar. In oktober 2008 zijn wij twee weken op vakantie geweest naar Maleisië en hebben onze kinderen laten zien dat ze prima overweg kunnen met een lange vliegreis en het rondtrekken door een ander land. Na deze geweldige reis zijn we helemaal besmet met het reisvirus en eind april gaan we (veel sneller dan verwacht) al weer zo'n mooie reis maken.
Groeten,
Larie