Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Ik ben PeterPaul

VERPLICHT: Stel jezelf hier voor om je registratie te voltooien.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
PeterPaul
Amerikafan
Berichten: 100
Lid geworden op: 25 jan 2009, 16:38
Aantal x V.S. bezocht: 25

Ik ben PeterPaul

Bericht door PeterPaul »

Hallo, ik ben PeterPaul. Mijn vrouw en ik komen al sinds de begin jaren 90 in de VS, net dit forum ontdekt, LEUK!
kastelke
Amerika-expert
Berichten: 18397
Lid geworden op: 02 feb 2005, 08:56
Locatie: Oakville, Ontario
Contacteer:

Re: Ik ben PeterPaul

Bericht door kastelke »

Welkom op het AA forum, PeterPaul!

Jullie zijn dus blijkbaar al ervaren USA-reizigers? Welke gebieden deed je al aan?
En staat er nog een reis gepland in de nabije toekomst?
Wat spreekt jullie zo erg aan in de VS? En reageert je omgeving stilaan niet met "Gaan jullie nu weeral naar Amerika?! :shock: "?
Elke
*PR in Canada sinds 2010* - *Canadian Citizen sinds Februari 2016* - *DV-2017 winnaar met Case number EU11xxx*
Ons leven in Oakville, ON
Gebruikersavatar
PeterPaul
Amerikafan
Berichten: 100
Lid geworden op: 25 jan 2009, 16:38
Aantal x V.S. bezocht: 25

Re: Ik ben PeterPaul

Bericht door PeterPaul »

Dank Elke.

Buiten Alska en Hawai zijn we zo’n beetje overal geweest en vooral de grootsheid van het land spreekt ons aan. We reizen altijd per auto en slapen in hotels komen graag in steden maar ook de natuur slaan we niet over. Meestal een globale planning en als het zo uitkomt of het weer zit niet mee gooien we de hele boel om. Voor mei staat er een reisje Eastcoast op het programma, DC, NYC, Boston die lijn zeg maar, hebben we al een paar keer gedaan maar we vinden elke keer weer wat nieuws, zeker in NYC en New England.

Tja, als ik een euro zou krijgen voor de opmerking “jullie gaan zeker weer naar de VS” zat er voor het najaar een aardige rondreis in. :)
Gebruikersavatar
gahoogenboog
Amerikafan
Berichten: 259
Lid geworden op: 06 aug 2006, 18:32
Aantal x V.S. bezocht: 6
Locatie: Schiedam
Contacteer:

Re: Ik ben PeterPaul

Bericht door gahoogenboog »

Welkom op dit forum. Leuk de route die je nu gepland hebt. Die staat ook op ons verlanglijstje dus misschien kan ik tegen die tijd tips opdoen!

Greet
Gebruikersavatar
PeterPaul
Amerikafan
Berichten: 100
Lid geworden op: 25 jan 2009, 16:38
Aantal x V.S. bezocht: 25

Re: Ik ben PeterPaul

Bericht door PeterPaul »

Dank Greet, als ik je kan helpen hoef je het maar te vragen.
sjoerd
Amerika-ontdekker
Berichten: 73
Lid geworden op: 15 mar 2008, 18:45
Locatie: Delft

Re: Ik ben PeterPaul

Bericht door sjoerd »

Welkom op het forum Peterpaul!

Als ik het goed begrijp zijn jullie al echte 'amerikakenners'! Veel lees- en reisplezier!

Groetjes
Sjoerd
Plaats reactie
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer