Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Hoeveel spullen mag je mee naar NL nemen??

Algemene discussie over alles wat met de Verenigde Staten te maken heeft.
Plaats reactie
anja136
Amerika-newbie
Berichten: 9
Lid geworden op: 09 jan 2008, 11:12

Hoeveel spullen mag je mee naar NL nemen??

Bericht door anja136 »

We hebben onze rondreis geboekt. We vertrekken 2 juni naar sanfrancisco voor een 18-daagse rondreis west amerika!!! Is ook onze honeymoon, hebben er super veel zin in, maar....

Nu zegt iedereen dat ik kleding en allerlei spullen daar moet kopen en meenemen. Maar mag dat zomaar, hoeveel mag je normaal gesproken meenemen? Ik wil hier namelijk geen gezeur over krijgen bij de douane. Maar wil natuurlijk wel een paar spulletjes mee nemen.

Wie kan deze vraag voor mij beantwoorden of een link geven naar een site waar dit duidelijk beschreven is.

Groetjes Anja
Marjolijne
Amerikafan
Berichten: 380
Lid geworden op: 17 mei 2007, 21:38
Aantal x V.S. bezocht: 15
Locatie: 't Gooi

Re: Hoeveel spullen mag je mee naar NL nemen??

Bericht door Marjolijne »

Je mag voor 175 euro per persoon belastingvrij meenemen.
Duurdere aankopen moet dat belasting over betaald worden.
Als je deze dus aangeeft bij de douane.
Vanaf 1 dec. wordt dit bedrag 400 euro.

Meer info is te vinden op de site van de douane.

Gr. Marjolijne
Gebruikersavatar
phillybilly
Amerika-expert
Berichten: 4655
Lid geworden op: 24 okt 2004, 15:13
Aantal x V.S. bezocht: 9
Locatie: Arnhem

Re: Hoeveel spullen mag je mee naar NL nemen??

Bericht door phillybilly »

175 euro idd maar het komt zich niet zo precies..........zolang je niet met complete collecties kleding of apparatuur aan komt zetten.
Als je veel kleding wilt kopen zou ik alle kaartjes eraf halen en evt een keer wassen....dan lijkt het alsof je het al had.
Ik heb nog nooit problemen gehad met spullen.
Ik heb vorig jaar zelfs een zadel meegenomen......ik zag de douane al kijken naar de doos, dus ik loop erheen en "zeg: "Er zit een zadel in deze doos, wat moet ik ermee doen?" Zegt die man: "ik denk op een paard leggen" Hehe. Ze vroegen wat het kostte en ik zei dat het 300 dollar was. Ze zeiden dat ze blij waren dat ik het meldde en wensten me nog een fijne dag.

Ik denk dat als je geen spullen meeneemt voor de HANDEL dat het allemaal niet zo'n probleem zal zijn.
Wij gingen heen met 3 koffers en kwamen terug met 4.....die laatste zat helemaal vol met gekochte spullen........

Shop ze!
Gebruikersavatar
DixieChick
Amerika-expert
Berichten: 3022
Lid geworden op: 24 jul 2007, 19:26
Locatie: Georgia, US

Re: Hoeveel spullen mag je mee naar NL nemen??

Bericht door DixieChick »

:hilarious:

Geweldig, die bijdehande douaniers!

Ik denk dat het verhaal is dat je op moet passen met wat je meeneemt..ga niet enorm ver over het bedrag heen, en neem geen grote dingen mee (zoals wiis, xboxen etc), want dan heb je eventueel eenprobleem
This is Guy Smiley, reporting live! from the inside of his car!
Southern Tales
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer