Afgelopen zomervakantie hebben we 3 1/2 week rondgetrokken met auto door het zuidwesten van amerika. (zie http://www.goingusa.web-log.nl)
Geweldig we zijn helemaal verslaafd geraakt, zoals vele anderen in dit forum, aan dit prachtige land.
Voor volgende zomer willen we de andere kant van amerika (Florida) gaan bekijken, maar willen graag het veel rustiger aan doen en niet ieder dag de auto in en uit. We hebben ook maar drie weken en denken toch vanaf huis alle hotels (kant en klare rondreis met evt. uitbreiding naar 3 wkn) van tevoren vast te leggen.
Wie heeft er een mooie, relaxte reis gemaakt en/ of heeft tips om het toch een stuk rustiger aan te doen, maar ook wel veel leuke dingen te zien/ doen (het klinkt een beetje tegenstrijdig geloof ik, maar toch..)

Alvast bedankt in ieder geval voor jullie hulp!
Groetjes remco