Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Mogelijkheden voor onderwijs in de VS

Algemene discussie over alles wat met de Verenigde Staten te maken heeft.
Plaats reactie
Gizmo
Amerika-newbie
Berichten: 6
Lid geworden op: 02 sep 2005, 15:10

Mogelijkheden voor onderwijs in de VS

Bericht door Gizmo »

Zou iemand mij kunnen helpen aan informatie / linkjes over de mogelijkheden voor onderwijs in de VS?

En daarbij welke labels/hiërarchie (basisschool, middelbare school, Middel/Hoger beroepsonderwijs, wetenschappelijk onderwijs, enz...) te vergelijken zijn met de labels/hiërarchie die in de VS gebruikt worden?

Alvast bedankt!
Bennogr
Amerika-expert
Berichten: 6619
Lid geworden op: 26 mar 2006, 07:13
Locatie: Philadelphia, PA

Bericht door Bennogr »

Wil je onderwijs volgen (genieten!?) of geven?
Nog 1 keer verhuisd, naar Philadelphia.
Gizmo
Amerika-newbie
Berichten: 6
Lid geworden op: 02 sep 2005, 15:10

Onderwijs genieten!

Bericht door Gizmo »

Graag zou ik onderwijs willen volgen in de VS.

I] Hoe worden de verschillende onderwijsniveaus genoemd in de VS, die in Nederland VMBO / HAVO / etc. en MBO en HBO en WO worden genoemd?

II] Wat betaal je in de VS gemiddeld genomen aan lesgeld per jaar?

III] Zijn er noemenswaardige verschillen in mentaliteit/cultuur/waarden en normen-palet waar ik als Nederlander rekening mee moet houden, in de omgang met Amerikanen?
UStudy
Amerikafan
Berichten: 279
Lid geworden op: 27 aug 2006, 22:32
Locatie: Den Haag, Nederland
Contacteer:

Bericht door UStudy »

Je vragen zijn wel heel algemeen van aard, maar ik begrijp dat dit je eerste orientatie op het Amerikaans onderwijssysteem is. Hierover is op dit forum al veel geschreven, dus even met zoekfunctie verder kijken.
Het Fulbright Center (http://www.fulbright.nl) heeft ook veel informatie in de vorm van brochures over onderwijssysteem in de VS en studiemogelijkheden.
Bennogr
Amerika-expert
Berichten: 6619
Lid geworden op: 26 mar 2006, 07:13
Locatie: Philadelphia, PA

Bericht door Bennogr »

Hulp (van een bureau of een organisatie) als je uiteindelijk besluit om in de VS te gaan studeren, is altijd een goed idee.

Typisch een geval van: de kost gaat voor de baat uit.
Nog 1 keer verhuisd, naar Philadelphia.
Gizmo
Amerika-newbie
Berichten: 6
Lid geworden op: 02 sep 2005, 15:10

Dank!

Bericht door Gizmo »

Hartelijk dank voor uw reacties!
Plaats reactie
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer