Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Hier kun je alles bedicussiëren over vervoer in en naar Amerika: vliegtickets, auto- en camperhuur, en openbaar vervoer.
Koopsikov
Amerika-newbie
Berichten: 4
Lid geworden op: 05 sep 2021, 21:28
Aantal x V.S. bezocht: 9

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door Koopsikov »

Type gehuurd: Q4 (Midsize SUV)
Verhuurder: Hertz
Gereserveerd bij: Hertz.nl
Opgehaald in: Boston (BOS)
Afgeleverd in: Boston (BOS)
Meegekregen: Chevrolet Equinox
Mijl stand: begin: 23.xxx (volgens Hertz 22.200) eind: 25.684, gereden: rond de 2.000 mijl (volgens Hertz 3.484),
Wanneer: 17-10-2025 t/m 25-10-2025
Aantal dagen huur: 8 dagen
Totaalprijs huur: USD 241,57
Prijs per dag: USD 30,20
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): Nee, wel alle toll voor USD 111,49 bijgekocht bij het uitrijden
Keuzemogelijkheid of toegewezen: PC, maar geen enkele keuze
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: 6

We hadden twee reserveringen staan bij Hertz, een Fullsize sedan (F klasse) en een SUV (Q4 klasse). Reservering via Veerle aangepast naar de PC, daar verdween echter onze Q4 reservering (de goedkoopste reservering) en had ik op de ochtend van vertrek ineens nog maar de F klasse staan. Gelukkig had ik de emailwisseling nog dus maar even gevraagd wat er nu verkeerd was gegaan. In het vliegtuig kreeg ik de melding dat ik nog wel een Q4 mocht hebben maar dan of met bijbetaling van $1343,85 of alleen een Q4 voor het oude bedrag maar dan niet met de gold service. Wat een gedoe als je al in het vliegtuig zit, dus maar even laten rusten en ter plekke maar gekeken wat er stond.
Naam keurig op het bord met vermelding PC, we waren er rond 13:00 uur. Er stonden bij de PC ongeveer 4 tot 5 sedans en geen enkele SUV, de sedans die er stonden waren niet interessant, onvoldoende kofferbak voor 2 koffers. Daarnaast geen enkele “amerikaanse” auto maar een kia, hyundai en nissan, vast prima auto’s maar niet wat ik in de US zou willen rijden.
Dus maar aansluiten in de rij wachtenden voor de SUV’s, 4 personen. Maar na ongeveer 10 minuten kwam er een chevrolet equinox aanrijden, die dan ook maar genomen. Zou niet mijn eerste keuze zijn geweest maar goed.
De Chevrolet is een prima auto, doet wat die moet doen, redelijk comfortabel, niet echt krachtig, wel redelijk zuinig. Maar niet de ervaring waarop ik gehoopt had. Had eerlijk gezegd gehoopt op een wat grotere of leukere auto maar goed dat was de gok die ik nam met deze reservering. Volgende keer dan maar toch weer voor een leuke auto gaan.
2001 MI-CA-AZ-NV-UT
2015 FL
2021 NY
2022 FL-GA-SC-NC-TN-VA-MA-DE-MD-PA-NJ-NY
2022 NY-RI-CT-MA
2023 CA-NV
2024 CA-MA-CT
2025 CA-NV-NY
2025 CT-MA-NY
Gebruikersavatar
Pete.Z
Amerika-expert
Berichten: 8422
Lid geworden op: 18 dec 2004, 20:40
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door Pete.Z »

Type gehuurd: Jeep Wrangler guaranteed
Verhuurder: Hertz
Gereserveerd bij: Hertz.nl
Opgehaald in: LAS
Afgeleverd in: LAS
Meegekregen: Jeep Wrangler Sahara 4xE
Mijl stand: begin: 17604, eind: 19296, gereden: 1692 mijl
Wanneer: 28/10 t/m 4/11
Aantal dagen huur: 8
Totaalprijs huur: 338 euro
Prijs per dag: 42,25
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): nee, had specifiek Wrangler gereserveerd
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: 8, fijne auto voor wat ik wilde, met vrij veel off-road, maar ik zou hem niet willen voor een reis van 3 weken, te lawaaierig en oncomfortabel.Van de gereden kilometers ongeveer 500 electrisch, dat scheelt toch een tank. Hertz zoals altijd prima.
Gebruikersavatar
HennyCox
Amerikakenner
Berichten: 1220
Lid geworden op: 22 aug 2012, 15:49
Aantal x V.S. bezocht: 20
Locatie: Limburg

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door HennyCox »

Type gehuurd: Midsize sedan (EE-lid)
Verhuurder: National
Gereserveerd bij: rechtstreeks bij National
Opgehaald in: Las Vegas
Afgeleverd in: Las Vegas
Meegekregen: Jeep Wagoneer
Mijl stand: begin: 3617, eind: 4346, gereden: 729 mijl
Wanneer: 14/12-24/12
Aantal dagen huur: 10
Totaalprijs huur: $304.70
Prijs per dag: $30.47
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): gratis upgrade gekregen via de manager, deze had mij een Wagoneer beloofd in oktober toen ik even kwam kijken wat ze zoal hadden staan.
Keuzemogelijkheid of toegewezen: toegewezen
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: 10 voor zowel de service van National als voor de Wagoneer. Wat een heerlijke auto, in de sportstand heeft deze een flink vermogen.

Foto:
image.png
image.png (340.73 KiB) 6542 keer bekeken
ArCAdE
Amerika-ontdekker
Berichten: 17
Lid geworden op: 11 jul 2017, 09:32
Aantal x V.S. bezocht: 5

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door ArCAdE »

Type gehuurd: Ford Escape
Verhuurder: Avis
Gereserveerd bij: Booking.com
Opgehaald in: Charlotte, NC
Afgeleverd in: Charlotte, NC
Meegekregen: Chevrolet Suburban
Mijl stand: weet ik niet meer
Wanneer: 8 t/m 12 dec 2024
Aantal dagen huur: 6
Totaalprijs huur: 225 euro
Prijs per dag:
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): geen
Keuzemogelijkheid of toegewezen: toegewezen in overleg
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: 9
Bij aankomst werd gezegd dat we een upgrade kregen. Ze wilden eerst een pick-up meegeven, maar die was net weg, dus daarom deze gekregen.

Foto:
auto.jpeg
habo1969
Amerika-ontdekker
Berichten: 55
Lid geworden op: 16 jan 2012, 08:54
Aantal x V.S. bezocht: 12

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door habo1969 »

Type gehuurd: Cabrio
Verhuurder: Sixt
Gereserveerd bij: Rechtstreeks
Opgehaald in: Miami Airport
Afgeleverd in: Miami Airport
Meegekregen: BMW Z4
Mijl stand: begin: 6792, eind: 7352, gereden: 560 mijl
Wanneer: 19 januari 2026 t/m 27 januari 2025
Aantal dagen huur: 7
Totaalprijs huur: 475 $
Prijs per dag: 68
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): Nee
Keuzemogelijkheid of toegewezen: Toegewezen
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: 9

Foto + event. foto van kofferbakinhoud:

IMG_0384.JPEG
IMG_0285.jpeg
BahamaOne
Amerikakenner
Berichten: 429
Lid geworden op: 01 nov 2024, 12:37

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door BahamaOne »

Type gehuurd: Midsize SUV
Verhuurder: Hertz
Gereserveerd bij: rechtstreeks
Opgehaald in: Phoenix Airport
Afgeleverd in: Phoenix Airport
Meegekregen: VW Atlas SE 4Motion 2026, 7-zitter
Mijl stand: begin: 3665, eind: 5093, gereden: 1427 mijl
Wanneer: 12 januari 2026 t/m 26 februari 2025
Aantal dagen huur: 46
Totaalprijs huur: $ 1220
Prijs per dag: $ 26,53
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): vrije keus, ruim aanbod in de PC-rij (op zondag avond!), helaas waren de twee VW Atlas die er stonden al bezet, dus via de greeter alsnog een Atlas meegrekregen
Keuzemogelijkheid of toegewezen: keus uit de rijen, de greeter vroeg of ik een 5-zitter of 7-zitter wilde
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: 9. De VW Atlas blijft een geweldige auto, en stiekem mijn nieuwe favoriet (ook omdat de Ford Explorer bijna niet meer in de PC staat). Hij is nog net een stukje groter qua bagageruimte dan de Explorer, terwijl het verbruik veel lager ligt dan de gebruikelijke Large SUV's. :thumbup:
Gebruikersavatar
nwolf
Amerikakenner
Berichten: 889
Lid geworden op: 03 aug 2014, 18:28
Aantal x V.S. bezocht: 13
Locatie: Oost/Noord-Brabant

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door nwolf »

Type gehuurd: Premium SUV
Verhuurder: AVIS
Gereserveerd bij: AVIS.be
Opgehaald in: Orlando MCO
Afgeleverd in: zelfde
Meegekregen: Ford Expedition Max Platinum
Mijl stand: begin: 5003
Wanneer: 19/04 tot 01/05
Aantal dagen huur: 12
Totaalprijs huur: 605 euro
Prijs per dag: 50 euro
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): nee
Keuzemogelijkheid of toegewezen: toegewezen
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: ik geef het een 6 deze keer. We hadden Ford Expedition Max (type Groot premium SUV) geboekt omdat we met 6 personen op vakantie gingen. Toen ik de auto toegewezen kreeg, bleek het een Hyundai Palisade te zijn waar niet eens al onze koffers in pasten. Ik ben daarom teruggegaan naar de balie, waar mij werd verteld dat ik een Palisade had geboekt en dat ze niets anders beschikbaar hadden.
Daar ben ik niet mee akkoord gegaan en ik heb via de app laten zien welke auto ik daadwerkelijk had geboekt. Ondanks dat bleef de medewerker volhouden dat ik een lagere klasse had gereserveerd. Vervolgens heb ik gevraagd om een manager. Toen die na ongeveer tien minuten arriveerde, gaf hij toe dat ik wél een Premium SUV had geboekt en dat ik die ook mocht meenemen.
Al met al was dat behoorlijk vervelend, zeker als je net een vlucht achter de rug hebt en discussie moet voeren over je reservering.
De auto zelf was verder uitstekend: luxe uitgevoerd en voorzien van alles wat je nodig hebt tijdens een vakantie, waaronder veel USB-C-aansluitingen. We hebben er prima ritten mee gemaakt naar Tampa en de pretparken. Met de huidige gallonprijzen van ongeveer 3,40 dollar en een actieradius van circa 450 mijl op een volle tank van zo’n 90 dollar is het geen zuinige auto, maar dat verwacht je natuurlijk ook niet bij zo’n wagen 🙂

Foto:
20260501_084010.jpg
Laatst gewijzigd door nwolf op 27 mei 2026, 17:08, 1 keer totaal gewijzigd.
2010 Florida | 2012 W DC | 2013 LV | 2014 California + LV | 2015 NYC + W DC | 2016 Florida + LV | 2018 California + LV | 2019 Florida + NYC | 2022 Florida | 2023 Florida | Dec 2024 NYC | MRT 2025 W DC | 2026 Florida | 2026 California
nico.q
Amerika-ontdekker
Berichten: 39
Lid geworden op: 09 apr 2015, 21:04
Aantal x V.S. bezocht: 4
Locatie: Groningen

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door nico.q »

Type gehuurd: Standard SUV
Verhuurder: Alamo
Gereserveerd bij: UStravel
Opgehaald in: Las Vegas Airport
Afgeleverd in: San Francisco Airport
Meegekregen: VW Atlas SE 2026
Mijl stand: begin: 11375, eind: 13853, gereden: 2478 mijl (ofwel 3988 km)
Wanneer: 18-4 t/m 4-5
Aantal dagen huur: 17 stuks
Totaalprijs huur: $ 805.72
Prijs per dag: $ 47.39
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): nee, was ook niet eenvoudig bespreekbaar
Keuzemogelijkheid of toegewezen: keuzemogelijkheid
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: 7

Een lichte tegenvaller bij LAS; vorig jaar in Florida een Full Size SUV gehuurd, toen hadden we een Jeep Wagoneer. Toen dachten we; de volgende keer kan het wel iets kleiner. 9 jaar geleden hadden we in LAS ook een Standard SUV en kregen we een Jeep Grand Cherokee mee, dat is in principe prima voor 2 volwassenen en 2 kleine kinderen.
Nu kwamen we aan en de keuze was niet echt reuze. Een Jeep Compass (die echt klasse kleiner is naar mijn mening), een aantal Chevy Equinox die ook niet echt ruim waren en een paar Mitsubishi Outlander. Hmmmm... en wat kies je dan.
De greeter gevraagd of er geen Grand Cherokee was. Het antwoord was: je moet het maar doen met wat er staat. Upgrade was gratis in ieder geval niet mogelijk en dan moest ik weer terug naar de counter.
Uiteindelijk maar de meest luxe uitgevoerde Equinox gekozen. Toen we er net mee wegreden, nog in de garage, bleek hij enorm naar hondenpoep (ofzo) te ruiken. Dus rechtsomkeert gemaakt en terug naar de rij. Daar werd net een blauwe VW Atlas SE neergezet, dus heel snel daar in gesprongen.
Opzich best een prima auto, behoorlijk wat ruimte. De meeste luxe zat er wel op, maar het blijft een VW. De 2.0 TSI motor trekt de straatstenen er niet uit en op de lange rit was ik niet heel enthousiast over de stoelen.
Volgende keer toch maar weer klasse groter boeken. :oops:
DireStraits
Amerika-ontdekker
Berichten: 85
Lid geworden op: 16 nov 2015, 20:34
Aantal x V.S. bezocht: 2

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door DireStraits »

Type gehuurd: Full size SUV
Verhuurder: Alamo
Gereserveerd bij: ustravel
Opgehaald in: LAX
Afgeleverd in: LAX
Meegekregen: Chevy Tahoe Z71 4WD
Mijl stand: begin: 12.526, eind: 15.156, gereden: 2.630 mijl
Wanneer: 18 april t/m 5 mei
Aantal dagen huur: 18
Totaalprijs huur: $ 997,48
Prijs per dag: $ 55,42
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): ja, van FFAR naar FFDR
Keuzemogelijkheid of toegewezen: keuze
Waardering (9) en persoonlijke ervaring:

Ophalen LAX
Bij aankomst stonden er een stuk of 8 full size SUV's. Meerderheid Wagoneers, een ouwe Expedition, een Nissan en deze Tahoe.
Ik had vooraf al een lichte voorkeur voor de Tahoe vanwege de V8 en het uiterlijk. Dit exemplaar was vrij nieuw en zag er stoer uit. Helaas geen captain chairs achterin. Dat had mijn voorkeur, maar achteraf heb ik die niet gemist.

Rijden
Ik kwam er later pas achter dat het een 4WD was. Dat was geen must, maar achteraf ben ik daar toch blij mee! We hadden sneeuw in Bryce en ik heb aardig wat offroad stukken gedaan. Moki Dugway ging erg vlot en het strand bij Lake Powell lukt alleen met een 4WD. Geen absolute must, maar als ik zag hoe sedans op eieren bepaalde offroad wegen reden ...
Heel erg blij met de auto! Heerlijk geluid, veel ruimte en groot comfort. King of the road!

Nadelen
Ook twee nadelen. Het verbruik is met 1 op 7/8 erg fors. De 21,5 gallons zijn er vlot doorheen. Dat weet je van tevoren maar in Californie betaalde je bijna overal dik 6 dollar per gallon. Dan doet een volle tank ook in de USA toch best pijn ...
Daarnaast is de hoogte van de auto een nadeel. Ik kwam meerdere parkeergarages in LA niet in. Daar heb ik totaal niet over nagedacht aan de voorkant. Geen mega probleem, maar wel iets om over na te denken. Bij Hilton moest ik bijvoorbeeld verplicht vallet doen vanwege de hoogte van de auto. Duur en onhandig (vind ik dan).

Absolute aanrader als je met 4/5 mensen bent en veel bagage hebt!

Foto:
IMG-20260507-WA0014.jpg
Gebruikersavatar
Tantelotje
Amerikakenner
Berichten: 1211
Lid geworden op: 26 mar 2015, 19:10
Aantal x V.S. bezocht: 15

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door Tantelotje »

Type gehuurd: Standard SUV
Verhuurder: Alamo
Gereserveerd bij: Alamo.de
Opgehaald in: MCO
Afgeleverd in: MCO
Meegekregen: Chevrolet Equinox / Hiyundai Santa Fe
Mijl stand: begin: 6262, eind: 7119, gereden: 857 mijl
Wanneer: 21 maart t/m 3 april
Aantal dagen huur: 13 dagen
Totaalprijs huur: € 579,-
Prijs per dag: € 44
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): nvt
Keuzemogelijkheid of toegewezen: Keuze
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: Equinox 6, Santa Fe 9

Bij aankomst in MCO stonden er alleen Minivans en 1 midsize SUV in de rij bij Alamo. Op ons verzoek om een Standard SUV (ik vroeg nog naar een Explorer maar kreeg te horen dat dat een Fullsize is), werd er even gezocht en uiteindelijk een Equinox voorgereden.
We hadden niet veel keuze dus die meegenomen, maar dit was duidelijk een auto die al even meeging, er stond ook al ruim 30K miles op de teller.
De volgende morgen teruggereden naar autoverhuur. Ik ben nogal gevoelig voor de stoelen en deze vond ik niet fijn, konden ook niet voldoende afgesteld worden, en de afstandsbediening gaf als melding dat de batterij van de sleutel leeg was. Kortom voor ons genoeg redenen om de auto om te ruilen. Geheel per toeval kwamen we uit bij de verhuur van terminal C. Daar stonden in 'onze' categorie alleen dezelfde Equinoxen, GMC Terrain of Hiyundai Santa Fe. En ondanks dat we erg moeten wennen aan dit nieuwe uiterlijk van de Hiyundai hebben we die toch gekozen. Deze is duidelijk groter dan de andere twee, grotere schermen, etc. En eerlijk is eerlijk: de auto heeft ons enorm positief verrast. Veel ruimte, goeie stoelen ( :D ) en fijn rijgedrag. Toch wel bijzonder dat, rekening houdend met de grootte van beide auto's, ze in dezelfde categorie vallen.
RTGR534
Amerika-ontdekker
Berichten: 28
Lid geworden op: 17 jul 2018, 12:23
Aantal x V.S. bezocht: 1

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door RTGR534 »

Type gehuurd: Standard 2WD SUV
Verhuurder: Hertz
Gereserveerd bij: Hertz.nl
Opgehaald in: SFO
Afgeleverd in: LAS
Meegekregen: Volkswagen Atlas
Mijl stand: begin: 10.309, eind: 12.424, gereden: 2.115 mijl
Wanneer: 14 mei t/m 26 mei
Aantal dagen huur: 12
Totaalprijs huur: $ 444.20
Prijs per dag: $ 37
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): Ja, gratis upgrade van Standard SUV naar Fullsize SUV
Keuzemogelijkheid of toegewezen: toegewezen
Waardering (9) en persoonlijke ervaring: 9, goeie auto en snelle service bij Hertz. Alleen het verbruik viel een beetje tegen aangezien de auto een 2.0 liter motor had.
Gebruikersavatar
Pete.Z
Amerika-expert
Berichten: 8422
Lid geworden op: 18 dec 2004, 20:40
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door Pete.Z »

Type gehuurd: midsize suv klasse Q4
Verhuurder: Hertz
Gereserveerd bij: Hertz.nl
Opgehaald in: San Diego
Afgeleverd in: Las Vegas
Meegekregen: Jeep Compass
Mijl stand: begin: 33680, eind: xxxxx, gereden: xxxxx mijl
Wanneer: 14 tm 24 mei
Aantal dagen huur: 10
Totaalprijs huur: 487 dollar
Prijs per dag: 48,70
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): nee
Keuzemogelijkheid of toegewezen: gekozen uit rij
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: 8, niks mis mee, heeft gedaan wat hij moest doen. Verder niks bijzonders, nette auto, Carplay and Sirius xm.
Gebruikersavatar
bedeve
Amerika-expert
Berichten: 6405
Lid geworden op: 30 apr 2010, 23:24
Locatie: Er gaat niets boven Groningen

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door bedeve »

Type gehuurd: Midsize Car = Cat.C
Verhuurder: Hertz
Gereserveerd bij: Hertz Aruba
Opgehaald in: LAX
Afgeleverd in: LAX
Meegekregen: 2026 Chrysler Pacifica
Mijl stand: begin: 4012, eind: 8175, gereden: 3965 mijl
Wanneer: 23 april-14 mei
Aantal dagen huur: 21
Totaalprijs huur: $ 440,04
Prijs per dag: $ 20,95
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): PC Space 1202
Keuzemogelijkheid of toegewezen: Hertz President Circle
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best)en persoonlijke ervaring:

Dikke 8. Eindelijk dan toch een keer de Pacifica.
Een luxe uitvoering met electrische deuren en achterin captain seats en dan nog een derde rij .Tis geen auto voor snelle bochten, maar toch een heerlijke reisauto. Met een zee van ruimte en Sirius XM. Hij heeft terreinen moeten rijden waar ie niet voor gemaakt was, maar het toch wel deed.
Bij de exit-booth op LAX waren ze verbaasd dat deze Pacifica in de PC rijen stond. Enige wat ik niet leuk vond was de vertraging in de versnellingsbak bij gasgeven, zowel op terrein als op de LA Freeway moest er wel eens serieus gas gegeven worden en dan vond ik m wat Toyota achtig reageren.
Zowel deze keuze als de categorie L backup huur ( $ 550 ) waren prijstechnisch niet te verslaan.

Filmliefhebbers cq Coon Brothers volgers zullen deze locatie herkennen.

ncfom.jpg
the proof of the pudding is in the eating
Wil je meer info over jouw voordelen van een Amex Flying Blue creditcards....
Wil je een referral om bij een anvraag meer Flying Blue Miles te ontvangen ...
Stuur mij een PB !
habo1969
Amerika-ontdekker
Berichten: 55
Lid geworden op: 16 jan 2012, 08:54
Aantal x V.S. bezocht: 12

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door habo1969 »

Type gehuurd: Jeep Wrangler 4 Door
Verhuurder: Alamo
Gereserveerd bij: Alamo
Opgehaald in: Las Vegas
Afgeleverd in: Las Vegas
Meegekregen: Wrangler en de dag erna een Chevrolet Silvererado RST
Mijl stand: begin: 14500, eind: 14900, gereden: 400 mijl
Wanneer: 16 mei t/m 31 mei 2016
Aantal dagen huur: 15
Totaalprijs huur: 513 dollar
Prijs per dag: 40
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): nee, dag later
Keuzemogelijkheid of toegewezen: gekozen uit rij
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: De Wrangler een 7, maar de Silverado een 10. Er stond maar 1 Wrangler, dus die meegenomen, maar had 40K miles op de teller en voelde niet goed. Volgende dag terug naar de rental en gevraagd of we deze konden omwisselen. Geen probleem, maar er was niks meer in de Jeep category, dus mochten we wat anders zoeken. Als we dan toch kunnen kiezen, dan graag een V8 (vinden wij ;-)), dus werd de keuze war beperkter. Er stond een mooie Chevrolet Silverado met 14K miles, dus die maar genomen. Aan de laadbak heb je niet veel (behalve om wat grotere pakketten met water, fris en bier in op te slaan), maar het geluid alleen al ;-). We bleven in Vegas, dus niet heel veel gereden, maar de beleving was super!!! (Foto's volgen)
Gebruikersavatar
HennyCox
Amerikakenner
Berichten: 1220
Lid geworden op: 22 aug 2012, 15:49
Aantal x V.S. bezocht: 20
Locatie: Limburg

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door HennyCox »

Type gehuurd: Klasse C
Verhuurder: Hertz
Gereserveerd bij: Hertz (Christmas Island)
Opgehaald in: Las Vegas
Afgeleverd in: Las Vegas
Meegekregen: GMC Acadia Elevation
Mijl stand: begin: 3840, eind: 7857, gereden: 4017 mijl
Wanneer: 13 mei-2 juni
Aantal dagen huur: 20
Totaalprijs huur: $ 616
Prijs per dag: $ 30.80
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): PC keuze was minimaal qua SUV's, uiteindelijk eentje uit "reserved" genomen en verder niks gehoord bij de uitrij-booth
Keuzemogelijkheid of toegewezen: nvt
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: een dikke 10 voor de service en vriendelijkheid bij ophalen en inleveren van de auto. Voor de auto een 9, het enige wat er ontbrak was stoel-airco.

Foto:
image.png
image.png (461.35 KiB) 699 keer bekeken
ArCAdE
Amerika-ontdekker
Berichten: 17
Lid geworden op: 11 jul 2017, 09:32
Aantal x V.S. bezocht: 5

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door ArCAdE »

Type gehuurd: Jeep Grand Cherokee L of soortgelijke auto
Verhuurder: AVIS
Gereserveerd bij: Booking
Opgehaald in: Fort Lauderdale
Afgeleverd in: Fort Lauderdale
Meegekregen: Mazda CX90 AWD
Mijl stand: begin: 15879, eind: 17527, gereden: 1648 mijl
Wanneer: juni 2026
Aantal dagen huur: 10
Totaalprijs huur: 360,93
Prijs per dag: 36
Upgrade genomen (hoeveel ter plaatse bijbetaald/gekregen (gratis)): geen
Keuzemogelijkheid of toegewezen: toegewezen
Waardering (1-10, waarbij 1 = slechtst, 10 = best) en persoonlijke ervaring: 8, prima auto voor langere afstanden
Gebruikersavatar
markro
Moderator
Berichten: 9321
Lid geworden op: 06 apr 2004, 20:58
Aantal x V.S. bezocht: 13
Locatie: Hilversum, NL
Contacteer:

Re: Auto gehuurd? Welke kreeg jij mee? (Deel 2 reviews vanaf 2010.)

Bericht door markro »

* Note moderator (Bart/Marco):

Voordat jij jouw ervaring met een huurauto hieronder plaatst,
lees a.u.b. eerst dit bericht, kopieer daaruit het gedeelte in het groen en vul dat aan met jouw gegevens.

Het is de bedoeling dat dit een overzichtelijk "lijstjestopic" wordt en blijft, daarom zullen berichten anders dan de opsommingslijstjes, zonder overleg verwijderd worden.

Mocht jij vragen hebben naar aanleiding van een geplaatste ervaring, dan kan jij daar op twee manieren mee omgaan, te weten:
1. stel jouw vraag via een persoonlijk bericht (PB), dit is voor anderen niet zichtbaar,
of, als het ook voor anderen interessant kan zijn,
2. kopieer het bericht met de geplaatste ervaring als quote (via citeer-icoon) en plaats dat in het subforum “Vervoer in en naar Amerika”
(klik hier) als een nieuw onderwerp, waarna er over gediscussieerd kan worden.

<< Dit is een algemeen bericht en heeft geen betrekking op de reeds geplaatste berichten in dit topic. >>
Marco.

Voor onze Amerikareisverslagen: klik hier.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer