Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!
Reis 026Dinaric: Californication
- jojostravelusa
- Amerika-expert
- Berichten: 2941
- Lid geworden op: 12 mar 2014, 12:46
- Aantal x V.S. bezocht: 15
- Contacteer:
Re: Reis 026Dinaric: Californication
Wij gebruiken altijd Google Maps en met "in de buurt zoeken", parking en dan inzoomen hoe het eruit ziet, want vaak zoeken wij een parkeerplaats voor een camper en dat is wezenlijk anders dan voor een auto, en vandaaruit kijken wat er zoal in de buurt is en hoe ver het lopen is. Werkt bij ons meestal goed.
Re: Reis 026Dinaric: Californication
Wij gebruiken vaak Spothero in de steden, dan kun je ook goed zoeken naar de verschillende opties en relatief voordelig. Maar voor SF een paar jaar geleden bewust voor het ov gekozen ondanks dat we een hotel ver buiten de stad hadden en met 5 personen waren, parkeren was superduur. Maar wij hebben een dakkkoffer, dus zijn ook beperkt in de opties.
Terug in Texas!
-
026Dinaric
- Amerika-ontdekker
- Berichten: 15
- Lid geworden op: 27 nov 2025, 15:02
- Aantal x V.S. bezocht: 4
Re: Reis 026Dinaric: Californication
Spothero? Tnx @hemmie, ik ga even kijken.
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 7 Reacties
- 6978 Weergaves
-
Laatste bericht door Martin & Marianne
-
- 23 Reacties
- 6811 Weergaves
-
Laatste bericht door Martin & Marianne
-
- 2 Reacties
- 6668 Weergaves
-
Laatste bericht door LaurensE