Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Kleding Canada/USA.

Als je reisvraag niet over een specifieke staat of regio gaat, hoort het hier thuis.
Plaats reactie
Kelly_S
Amerika-ontdekker
Berichten: 51
Lid geworden op: 15 aug 2019, 21:48

Kleding Canada/USA.

Bericht door Kelly_S »

Hallo allemaal,

Ik hoop dat ik mijn bericht hier goed plaats.

Over 3 weken vertrekken wij met onze 3 kids voor een rondreis naar Canada en Amerika.
2 jaar geleden hebben wij het westen van Amerika bezocht en hebben we met name kleding meegenomen voor warm weer. Een lange broek en vestje mee, voor de frissere avonden en omgeving San Francisco was voldoende.

Nu vind ik het wel wat lastiger, omdat Canada natuurlijk was wisselvalliger is wat betreft weer, met name jassen vind ik wel een dingetje.
Wat is jullie advies? Er gaat sowieso een vest mee, maar dan. Is een zomerjas en evt regenjas voldoende? Of beter toch een softshel jack? En dan evt toch nog een regenjas mee?

Wie heeft er advies?

Groet, Kelly
kevin123
Amerika-ontdekker
Berichten: 76
Lid geworden op: 28 mar 2019, 18:35
Aantal x V.S. bezocht: 7

Re: kleding Canada/Usa

Bericht door kevin123 »

Ik ben 2x in Canada geweest en toen beide keren goed weer gehad. Ik had een vest en een zomerjas bij. Daarnaast nog van die plastic poncho's en opvouwbare paraplu's. Eigenlijk alleen een vest nodig gehad op de gletsjer bij Jasper NP.
Gebruikersavatar
Pete.Z
Amerika-expert
Berichten: 8160
Lid geworden op: 18 dec 2004, 20:40
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Re: kleding Canada/Usa

Bericht door Pete.Z »

Fleece en een soft-shell, eventueel met een heel dun regenjack, ben je overal op voorbereid.
d_vdploeg
Amerika-expert
Berichten: 1749
Lid geworden op: 19 jun 2019, 20:49
Aantal x V.S. bezocht: 8
Locatie: Zuid Holland

Re: Kleding Canada/USA.

Bericht door d_vdploeg »

Vestje mee en een softshell jack is voldoende. Wij zijn vorig jaar in Canada geweest. Begonnen in Calgary en geëindigd op Vancouver Island. We hebben goed weer gehad zo rond de 20 graden, soms iets warmer. Heel veel kouder en warmer wordt het niet. Dus echte winterkleding is m.i. niet nodig.
2018: Rondreis Zuid West-SF
2019: Rondreis Colorado-South Dakota-Wyoming-Montana-Utah
2022: Florida (juni) Rondreis Californië (september)
2023: Rondreis Arizona,New Mexico,Utah
2024: Californië (juni 2024) Rondreis Texas (sep 2024)
2025: Florida
2026: Hawaii (in de planning)
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer