Maandag met de ledenservice aan de telefoon gehangen. Ik zou 60.000 FB miles cadeau krijgen, mits aan de minimale besteding werd voldaan.
Nee meneer, 40.000 is het aanbod. 60.000 hebben we nooit gedaan. Gelukkig had ik een screenshot en dit heb ik ze ook voorgehouden. Ze zouden het uitzoeken en mij eind van de week terugbellen. Jullie raden het al... dat deden ze niet. Wel zijn er vrijdag 40.000 punten bijgeschreven. 20.000 te weinig. Dus weer bellen en weer hetzelfde verhaal. Ben een beetje kribbig geworden want ik heb gewoon gelijk maar ze kwamen er niet uit en moesten verder onderzoek doen. Donderdag gaan ze me terugbellen.
Ondertussen heeft mijn vrouw ook haar bonus gekregen. Die heeft zich via mijn referral aangemeld en zou ook 60k aan punten krijgen. 3x raden... ook dit zijn er 40.000.
Morgen trek ik ze door de telefoon
