Prima actie !
In soortgelijke situaties is Linkedin ook een prima wijze om verantwoordelijken snel te bereiken..
Prima actie !
En wat als je cc geblokkeerd wordt? Dan heb je (zeker in de US) een probleem, net zoals jij blijkbaar een “probleem” hebt met je bestedingslimiet als je autohuur ook nog eens wordt ingehouden op die limiet.
Oudere auto's? Dat herken ik absoluut niet. Op het "spelletje" aan de balies na, altijd goede ervaring met Dollar, Thrifty en ook Alamo gehad. Keurig schone, recente auto's met weinig kilometers op de teller voor een prima tarief.Terpies schreef: ↑12 feb 2022, 19:55Bovendien….Dollar en Thrifty zijn de B-merken van Hertz en Enterprise (eigenaar van o.a. National en Alamo), waar veelal de wat oudere auto’s staan van de premium verhuur merken. Ik zou dan toch liever bij National of Hertz boeken, tenzij het echt veel scheelt.![]()
Ja, ik weet het, best verschil. Wij hebben nu alles bij ING lopen, zo ook de CC. Afhandeling bij aanspraak op deze verzekering (Allianz) was wel goed, dat dan weel welbedeve schreef: ↑13 feb 2022, 13:36@Ruud2004
De ING Platinum Card dekt Eur. 500.- eigen risico.
De ANWB Visa Gold dekt Eur. 1.500.- eigen risico
https://www.ing.nl/particulier/betalen/ ... index.html
@sunnyrojo
Bij Avis.se staat het er gewoon bij toch?DavyA schreef: ↑13 feb 2022, 19:09Dankjewel @Terpies voor het duidelijk antwoord!
Dus ik zoek voor verschillende eilanden, Maui en Kauai en mogelijk ook nog Big Island. De planning staat nog niet vast.
Voor de voorlopige planning zocht ik nu:
07/07 tot 14/07 te huren vanaf Kahului Airport Maui
Midsize Jeep
Bij usareisen (alamo) met 'gutes paket' kwam ik op 586,34 euro.
Bij avis.be MET kortingscode (F982700) 881,46€ of bij nu betalen aan 801,32€.
Bij avis was deze beste prijs slechts een kleine wagen en nog steeds een stuk duurder dan de Jeep bij usareisen.
Enkel bij avis IJsland kwam ik nog wat goedkoper uit, 459euro voor midsize suv met diezelfde kortingscode. Maar hier vond ik dus niks terug over de verzekering. Terwijl die bij usareisen duidelijk vermeld staat.
@ de specialisten op het forum.. kijken jullie eens mee?
Dank bij voorbaat!