Goede middag,
Inmiddels al een tijd bezig met het maken van ons 'roadbook' en zit nog met een paar dingetjes;
* we willen in Yosemite de Panorama Trail gaan lopen. Nou gaat de eerste bus om 8:30 vanaf de Yosemite Lodge, wij slapen echter in El Portal. Als we rond 6:00 vertrekken uit El Portal dan is er toch nog wel een parkeerplek te vinden bij de Lodge denk ik? (Hoop ik?

) Ander idee was om een Uber te regelen vanaf de Cedar Lodge naar Glacier Point, is dat ueberhaupt mogelijk? Dan zouden we ook vroeger kunnen starten met de Panorama trail.
* na Moab gaan we naar Page en de planning was de Monument Valley self drive te doen. Nu lees ik echter ook veel over Valley of the Gods (icm Moki Dugway). Beide rijden lijkt me denk ik te veel van het goede en meningen zijn verschillend natuurlijk, maar ik neig toch naar Valley of the Gods. Of gaan we dan echt veel missen van MV?