Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Auto huren Canada, inleveren USA?

Hier kun je alles bedicussiëren over vervoer in en naar Amerika: vliegtickets, auto- en camperhuur, en openbaar vervoer.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Davina
Amerika-ontdekker
Berichten: 30
Lid geworden op: 22 jul 2014, 18:17
Aantal x V.S. bezocht: 7

Auto huren Canada, inleveren USA?

Bericht door Davina »

Hoi,

Nadat we afgelopen zomer voor het eerst een stukje Azie hebben gezien, gaan we nu toch weer plannen maken om weer naar de USA te gaan. Tja, blijft een verslaving he? :wink:
We hebben een beetje in gedachten om op Calgary te vliegen en dan via Banff af te zakken naar Yellowstone en te eindigen in Las Vegas.
Maar waar ik even niet aan gedacht heb is de autohuur. Is het mogelijk om een auto te huren in Canada en dan in te leveren in de USA?

Welke opties heb ik? Het is qua tijd/route niet mogelijk om terug naar Canada te gaan.
New York & Florida 2017: http://keyners2017.blogspot.nl
Hong Kong & Bali 2018: https://keynershongkong2018.blogspot.com
tomhster
Amerikakenner
Berichten: 921
Lid geworden op: 09 okt 2015, 22:00
Aantal x V.S. bezocht: 14

Re: Auto huren Canada, inleveren USA?

Bericht door tomhster »

Nee, die optie is er niet. Je moet de auto in hetzelfde land achterlaten als je deze hebt opgehaald. Je kunt wel vliegen op Bozeman of Seattle en dan met een lus door Canada afzakken.
Gast

Re: Auto huren Canada, inleveren USA?

Bericht door Gast »

Of:

Calgary -> auto huren
Calgary -> Banff
Banff -> Calgary -> auto inleveren
Enkele reis vlucht naar bv Bozeman -> auto huren
YS -> LV -> auto inleveren

Wel opletten dat je een multicity ticket koopt
Marcopstal
Amerika-expert
Berichten: 7628
Lid geworden op: 04 feb 2014, 18:44
Aantal x V.S. bezocht: 28
Locatie: Zaventem

Re: Auto huren Canada, inleveren USA?

Bericht door Marcopstal »

Ja, die mogelijkheid bestaat wel degelijk, doch in een beperkte mate. Bijvoorbeeld Alamo biedt deze mogelijkheid.

Dit gaat evenwel niet zomaar op alle afhaallocaties, geld niet voor alle soorten van voertuigen en ook de inleverlocaties zijn enigzins beperkt.

Maar, men kan dus bvb in Vancouver huren en in Seattle inleveren. Vanaf Seattle kan je verder met een USA wagen die je op eender welke locatie in de VS kan afleveren.
Zuidwesten: 95/96/96/97/98/99/05/06/10/14/15/16/19/20/22/23
Texas: 97/08
Florida: 98/24
Noordoosten: 01/03/04/09/12/13/15/17/18/20
Midwesten: 02
South: 07/11
USAreiziger
Amerikakenner
Berichten: 877
Lid geworden op: 22 jan 2012, 19:54
Aantal x V.S. bezocht: 36
Locatie: Oosthuizen
Contacteer:

Re: Auto huren Canada, inleveren USA?

Bericht door USAreiziger »

Ook ik heb al diverse keren een huurauto opgehaald in Canada en afgeleverd in de USA en vice versa. Kijk anders even op Sunny cars https://www.sunnycars.com/ dit is een derde partij die kijkt welke aanbieder het goedkoopst is en garant voor je staat als er kwesties zijn. Ook zijn hier meerdere mogelijkheden.

Groetjes

Monique
Amerika Specialist http://www.traveltousa.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer