Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

New York attracties en reserveren

Over de staten van New England, New York, Pennsylvania, New Jersey, Delaware, Maryland, West Virginia en Washington DC.
Plaats reactie
Newyorkvisitor
Amerika-newbie
Berichten: 1
Lid geworden op: 29 jul 2016, 11:24
Aantal x V.S. bezocht: 0

New York attracties en reserveren

Bericht door Newyorkvisitor »

Hallo allemaal,

In augustus ga ik dan naar New York en ik heb een vraagje over de New York City Pass. Ik had deze pas bijna aangeschaft maar er zijn twee dingen die mij bezig houden:
- Ik wil graag de Harbor Cruise doen van Cirlce line maar er staat op hun website dat deze cruise snel vol kan lopen en dat je daarom het beste heel vroeg kan zijn of dat je het beste van te voren kunt reserveren. Helaas staat ook op de website dat als je een City Pass hebt dat je dan niet van te voren kunt reserveren..
- Hetzelfde voor Top of the Rock er staat dat er timeslots zijn waarbinnen je kunt bezoeken, maar hoe werkt dat als je zo'n New York City Pass hebt? Het lijkt mij vervelend als ik eerst in de rij moet staat en vervolgens nog heel lang moet wachten op mijn 'tijd' omdat ik niet kan reserveren.

Ik heb op dit forum gezocht maar ik kon het antwoord op mijn vraag niet vinden. Nu zijn jullie ervaren New York bezoekers dus ik vroeg mij af wat jullie ervaring hiermee is. Als ik de cruise mis omdat ik niet van te voren kan reserveren zou ik daar erg van balen en dan zou ik het er wel voor over hebben om alle kaartjes los te kopen. Of ik ga voor de C3 versie van de pas en ik reserveer aparte kaartjes voor top of the rock en de harbor cruise.
elloisa
Amerika-ontdekker
Berichten: 51
Lid geworden op: 09 apr 2012, 14:57
Aantal x V.S. bezocht: 9

Re: New York attracties en reserveren

Bericht door elloisa »

Ik heb eerder via de sites kaartjes bestel maar nooit met city pass. Op de 1 of andere manier is dat nooit voordeliger voor mij. Dior vooraf kaartjes te kopen heb je idd mooi vooraf zekerheid en het scheelt je rijen.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer