Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Verblijf op de Keys

Hier kun je berichten plaatsen over de staat Florida.
Plaats reactie
Wendy83
Amerika-newbie
Berichten: 6
Lid geworden op: 19 jul 2015, 21:06
Aantal x V.S. bezocht: 2

Verblijf op de Keys

Bericht door Wendy83 »

Goedenavond,

Wij gaan volgend jaar mei/juni naar Florida voor 3 weken. Wij willen ook naar de Keys en zitten te twijfelen of we een huis willen huren nog even boven de keys. Of toch een hotel op 'één van eilanden. Maar vind het best prijzig. Hebben jullie eventueel nog tips?

Alvast bedankt!

Groetjes,

Wendy
Yannick
Amerika-ontdekker
Berichten: 13
Lid geworden op: 23 dec 2011, 15:18

Re: Verblijf op de Keys

Bericht door Yannick »

Hallo Wendy,

de Keys zijn nu éénmaal zeer duur qua hotelovernachtingen (veel vraag, weinig aanbod).

Op Travelzoo vind je regelmatig deals voor Islamorada of Key Largo. Indien je echt naar Key West wilt, kan je gerust Priceline proberen.

Veel succes
Gebruikersavatar
Mark & Martine
Amerikakenner
Berichten: 554
Lid geworden op: 01 jul 2005, 20:12

Re: Verblijf op de Keys

Bericht door Mark & Martine »

Aan een huis net boven de keys heb je naar mijn mening niet veel als je de keys wilt verkennen. Je bent niet even heen en weer gereden. Ik zou toch voor een hotel op de keys gaan.
Rachel.
Amerikakenner
Berichten: 585
Lid geworden op: 14 mar 2014, 09:41
Aantal x V.S. bezocht: 6

Re: Verblijf op de Keys

Bericht door Rachel. »

Ik zou ook voor een hotel op Key West gaan, maar ik ben dan ook dol op Key West. Vooral leuk om te stappen op Duval Street. AirBnB heeft ook nog wel opties. Wanneer je het voldoende vindt om overdag heen en weer te rijden om even sfeer te proeven kun je ook op een van de andere Keys verblijven, maar Key West is wel uniek.
Gebruikersavatar
angelique100
Amerikafan
Berichten: 109
Lid geworden op: 14 okt 2007, 13:34
Aantal x V.S. bezocht: 13
Locatie: Zuid Holland

Re: Verblijf op de Keys

Bericht door angelique100 »

Je zou ook een huis kunnen huren op Marathon (midden ongeveer) en vanaf daar de Keys kunnen verkennen mocht je met een heel gezin gaan. Ga je met 2 pers dan zou ik lekker voor een hotel gaan. Het ligt er natuurlijk ook een beetje aan wat je er wil gaan doen, wij verblijven 3-4 weken op de Keys en bezoeken Key West vaak maar 1 keer of helemaal niet..
2006 Orlando 2007 Napels+Orlando 2008 Cape Coral+Orlando 2009 Keys+Orlando 2010 Orlando+Marco Island 2011 Keys+Cape Coral 2012 Orlando+Keys 2013 Keys 2014 Keys 2014 New York 2015 Las vegas+Anaheim 2016 Keys
Gebruikersavatar
Robisjo
Amerika-ontdekker
Berichten: 43
Lid geworden op: 18 mei 2009, 19:37
Aantal x V.S. bezocht: 37

Re: Verblijf op de Keys

Bericht door Robisjo »

Als je een hotel op Key |West wil nemen doe dit dan niet in het weekend.
In het weekend gaan de prijzen drastisch omhoog als er al ruimte is.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer