Hallo, al een jaar ben ik het forum aan t doorspitten om maar zo goed mogelijk geïnformeerd in de zomer van 2016 naar New York en t Zuidwesten te kunnen gaan. Dankzij alle info is de route klaar maar nu de tickets nog

! Omdat we eerst naar New York willen en daarna door willen vliegen naar LA hebben we multi tickets nodig. ik kom nu tickets ( vanaf A'dam) tegen voor 1300 pp. Zelf vrees ik dat dit niet veel goedkoper kan aangezien we niet zo heel flexibel zijn met dagen en t liefst ook directe vluchten hebben.
Is het verstandig om nu voor die prijs te boeken of nog even iets langer te wachten totdat mogelijk de prijzen wat zakken?
Tevens gaat er een familielid mee naar NewYork welke vanuit daar weer terugvliegt naar A'dam. Zag tot mijn schrik dat retourtje voor hem nog duurder is dan ons multiticket (1800 euro!) worden deze prijzen nog lager gaandeweg het jaar?