Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Stappen en uitgaan Los Angeles?

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
marc.roelofs
Amerika-newbie
Berichten: 3
Lid geworden op: 14 jul 2007, 14:36

Stappen en uitgaan Los Angeles?

Bericht door marc.roelofs »

Hallo allemaal,

Wie weten waar je gaaf kunt uitgaan in Los Angeles.

Alvast bedankt Marc
Gebruikersavatar
Njit
Amerika-expert
Berichten: 12581
Lid geworden op: 09 nov 2004, 22:04
Partner van: SpaceAce
Aantal x V.S. bezocht: 11
Locatie: Den Bosch
Contacteer:

Bericht door Njit »

Wat versta jij onder 'gaaf uitgaan' ? En wat is je leeftijd?
Homepage met al onze reis- en fotoverslagen bij elkaar: https://kloenies.nl/
marc.roelofs
Amerika-newbie
Berichten: 3
Lid geworden op: 14 jul 2007, 14:36

Re: Stappen en uitgaan Los Angeles?

Bericht door marc.roelofs »

marc.roelofs schreef:Hallo allemaal,

Wie weten waar je gaaf kunt uitgaan in Los Angeles. ben 28

Alvast bedankt Marc
ebtwente
Amerika-ontdekker
Berichten: 35
Lid geworden op: 25 mar 2007, 20:38
Locatie: Hengelo

Uitgaan in LA: de 49 bar in Mariposa

Bericht door ebtwente »

beste Marc,

Wij zijn net teruggekomen vanuit Los Angeles. Met name in Santa Monica was het s'avonds gezellig druk. Voor het overige is het s'avonds laat vooral zaak om uit de buurt van de verkeerde wijken te blijven (Watts, Compton, Inglewood, El Segundo). Het toeval wil dat deze "hoods" nu net rondom het vliegveld van Los Angeles liggen, waar velen van ons hun hotelverblijven hebben. Het is hier niet aan te raden om s'avonds in het donker op zoek te gaan naar "Leidse plein van Los Angeles". Grote kans dat de meezinger van Hazes "hielp ik je daarom uit de goot" dan letterlijk op je van toepassing wordt.

Ik zag dat je via exit-reizen gaat en mogelijk kom je ook langs Mariposa (vanuit Yosemite). Ga dan vooral naar de 49-er bar. Erg gezellig met de locals een pilsje drinken op zijn Amerikaans.

Groet EBtwente
Deze zomer via exit-reizen naar het Noordwesten en west: seattle - olympic - Portland -spokane- Whitefish/Glacier - Helena - Bozeman - Billings - Yellowstone - Salt Lake City - Las Vegas - Los Angeles
Gebruikersavatar
Cindy
Amerika-ontdekker
Berichten: 22
Lid geworden op: 18 jul 2007, 12:47
Locatie: Gent

de strip

Bericht door Cindy »

Hallo,

Op de Strip in West Hollywood vind je de ene club en bar naast de andere.
En langs de boardwalk in Venice Beach zijn er ook wel een paar gezellige bars. In Pasadena is er een pub waar ze heel veel Belgische bieren hebben.
blackice
Amerika-ontdekker
Berichten: 13
Lid geworden op: 10 jul 2007, 23:28

Re: de strip

Bericht door blackice »

Cindy schreef:Hallo,

Op de Strip in West Hollywood vind je de ene club en bar naast de andere.
En langs de boardwalk in Venice Beach zijn er ook wel een paar gezellige bars. In Pasadena is er een pub waar ze heel veel Belgische bieren hebben.
Moet ik onthouden... kan ik toch nog een Duvel op US bodem drinken...
Ik kijk er al naar uit :)
It's amazing I won. I was running against peace, prosperity, and incumbency.
G. W. BUSH, JUNE 14, 2001.

Afbeelding
[/url]
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer