Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Hotels Mono Lake / Bodie

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
Muncky
Amerika-ontdekker
Berichten: 57
Lid geworden op: 16 mei 2013, 19:38
Aantal x V.S. bezocht: 0
Locatie: In het oosten des lands :)

Hotels Mono Lake / Bodie

Bericht door Muncky »

Hi,

Wij zijn van plan om te overnachten bij Mono Lake / Bodie, echter is kan niet echt een hotel/motel oid vinden in die omgeving..?
Wie heeft er tips of namen voor/van hotels?

Bedankt!
Gebruikersavatar
Family5
Amerikakenner
Berichten: 479
Lid geworden op: 05 sep 2012, 15:15
Aantal x V.S. bezocht: 7
Locatie: Randstad
Contacteer:

Re: Hotels Mono Lake / Bodie

Bericht door Family5 »

Wij logeren vandaag in Motel 6 in Mammoth Lakes, een redelijk budgethotel met veel restaurants in de buurt. Lee Vining, even verderop, heeft ook veel logeeradressen. Beide plaatsen liggen dichtbij Bodie, dat echt in the middle of nowhere ligt. Wel de moeite waard om te bezoeken trouwens! :thumbup:
Gebruikersavatar
vtveen
Amerikakenner
Berichten: 1049
Lid geworden op: 08 jul 2008, 12:20
Contacteer:

Re: Hotels Mono Lake / Bodie

Bericht door vtveen »

Wij hebben overnacht in Murpheys Motel in Lee Vining (http://www.murpheysyosemite.com).
Aardige eigenaars; ruime kamer; gewoon netjes.

Zoek je iets 'bijzonders'- wel wat verder van Mono Lake - kijk dan eens bij Bodie Victorian Hotel in Bridgeport.

Uit ons 'dagboek':
We stappen ook nog binnen in het Bodie Victorian Hotel. Een bijzonder vriendelijke medewerker vertelt ons dat het gebouw 140 jaar oud is.
Het heeft in Bodie gestaan en is begin 1900 in drie maanden tijd met paard en wagen verplaatst naar Bridgeport. We mogen in het hele hotel rondlopen en plaatjes schieten. De kamers doen denken aan het 'wilde westen' en de tijd lijkt er te hebben stilgestaan.
Foto's Arizona/Utah: http://www.flickr.com/photos/vtveen/set" onclick="window.open(this.href);return false; ... 054762958/
Foto's Californië: http://www.flickr.com/photos/vtveen/set ... 964833115/" onclick="window.open(this.href);return false;
jerommeke10
Amerikakenner
Berichten: 808
Lid geworden op: 18 jan 2011, 23:46

Re: Hotels Mono Lake / Bodie

Bericht door jerommeke10 »

Het allerdichtste ligt Virginia Creek Settlement. Een leuke ervaring en lekker eten daar. Ligt op 1 minuut van de toegangsweg naar Bodie. Ideaal om bv zonsondergang bij Monolake door te brengen en daags nadien vroeg vertrekken naar Bodie (om de massa en de warmte voor te zijn).
Muncky
Amerika-ontdekker
Berichten: 57
Lid geworden op: 16 mei 2013, 19:38
Aantal x V.S. bezocht: 0
Locatie: In het oosten des lands :)

Re: Hotels Mono Lake / Bodie

Bericht door Muncky »

Wederom bedankt voor alle snelle reacties! :)
gwenny
Amerikafan
Berichten: 144
Lid geworden op: 14 mar 2013, 17:01

Re: Hotels Mono Lake / Bodie

Bericht door gwenny »

ook wij hebben geslapen in Virginia Creek Settlement en zijn er heel tevreden over, je hebt verschillende keuzes qua accommodatie. Wij hadden bijv. 2 kamers boven het restaurant met een aparte zitkamer en badkamer. Het eten was er inderdaad heerlijk en de mensen erg vriendelijk.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer