Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Zwanger en helikoptervlucht?

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
vista
Amerikafan
Berichten: 131
Lid geworden op: 21 okt 2008, 13:32

Zwanger en helikoptervlucht?

Bericht door vista »

Goedemiddag allemaal!

15 juni vertrekken mijn vriend en ik voor een drieweekse reis naar de USA. Nu weet ik sinds een paar weken dat ik zwanger ben van ons eerste kindje. Als wij vertrekken ben ik ongeveer 12 weken. Nu hebben wij al een helikoptervlucht boven de Grand Canyon geboekt via Papillon, maar ik begin nu te twijfelen of dit wel mag i.v.m. veiligheidseisen. Ik kan er niks over vinden op de site van Papillon, dus misschien weet iemand het hier.

Bedankt alvast!

Groetjes Vista
Chi Sin X
Amerika-expert
Berichten: 1532
Lid geworden op: 06 jun 2006, 14:16
Aantal x V.S. bezocht: 6
Locatie: Antwerpen

Re: Zwanger en helikoptervlucht?

Bericht door Chi Sin X »

Ik denk niet dat dat een probleem is, je mag toch ook nog vliegen en in een attractiepark. Dus ik denk dat dit ook wel zal mogen. (Ben wel geen dokter, maar uiteindelijk zit je toch redelijk stevig in een helicopter)
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer