Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Opsturen van pakketjes naar amerika

Algemene discussie over alles wat met de Verenigde Staten te maken heeft.
Plaats reactie
Marceljesse
Amerikakenner
Berichten: 853
Lid geworden op: 07 sep 2004, 16:04

Opsturen van pakketjes naar amerika

Bericht door Marceljesse »

Ik wil binnenkort een pakket naar familie in amerika sturen.
Ik heb begrepen dat er veel paketten zoek raken tussen het postkantoor en het bezorg adres.

Wat is jullie ervaring hiermee. Sturen jullie het aangetekend op of gewoon?
Marcel
Amerikakenner
Berichten: 940
Lid geworden op: 26 okt 2004, 17:02
Locatie: North Wilkesboro, NC
Contacteer:

Bericht door Marcel »

Meestal gaat het goed, maar niet altijd (pakweg 3 van de 100 keer). Soms raken we (in beide richtingen) wel eens poststukken kwijt, zowel brieven als pakjes. Toch maken wij zelden gebruik van aangetekende verzending. De posttarieven zijn al fors en aantekenen maakt het nog erger. Alleen als er echts iets van flinke waarde of iets heel dierbaars in zit, laten we het aantekenen.

Marcel
Sandy
Amerika-expert
Berichten: 9221
Lid geworden op: 05 mei 2004, 10:00
Aantal x V.S. bezocht: 5

Bericht door Sandy »

Ik stuur regelmatig een pakketje en het is altijd aangekomen. Ik heb één keer meegemaakt dat een kaart niet is aangekomen, maar dat was een kerstkaart vorig jaar. Ik denk dat het door de kerstdrukte kwam. Voorheen verstuurde ik het altijd de snelle manier (het arriveert dan binnen een week). Afhankelijk wat er in zit, verstuur ik het tegenwoordig zonder spoed (twee a drie weken).

Kosten van het verzenden - met name van Amerika naar hier - is vrij prijzig. Iedere keer wanneer ik een pakketje krijg van daar, weet ik zeker dat de verzendkosten nog duurder zijn dan de inhoud. Hoewel het toch nog een aardig gevulde giftbox is ..

-
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer