Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Concerten in Red Rocks Amphitheater in Morison (Denver) CO

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
Stefan-Greta
Amerika-ontdekker
Berichten: 42
Lid geworden op: 26 nov 2009, 12:35

Concerten in Red Rocks Amphitheater in Morison (Denver) CO

Bericht door Stefan-Greta »

Beste,

Deze zomer komen we in Denver en hadden we graag een concert meegenomen in het Red Rock Theater in Denver. Zijn er forumleden die dit reeds deden? Hoe worden de tickets bezorgd ? Kan iemand ons een hotel in de buurt aanraden om te overnachten na het concert ?

groetjes,
Stefan en Greta
Gebruikersavatar
yarrah
Amerika-expert
Berichten: 1979
Lid geworden op: 23 nov 2006, 10:54
Locatie: groningen

Re: Concerten in Red Rocks Amphitheater in Morison (Denver)

Bericht door yarrah »

We zijn dan niet naar een concert geweest maar wel naar de Indycar races. Het was eigenlijk heel makkelijk Tickets kun je bestellen via het web en je kunt ze halen bij de ticketmaster (in onze geval) die zijn overal wel te vinden adressen zijn te vinden op het net. Eigenlijk niets spannends aan :-)
Wij hebben een bezoek gebracht aan Red Rocks Amphitheater overdag kun je die normaal te bezoeken. Ze waren bezig met een soundcheck 's avonds zou Mark Knopfler optreden. Erg indrukwekkend!

Vrolijke groetjes,
Go T@bbing!!!!

Laatste reisverslag canada:
http://www.rwndbr.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
Loek
Amerika-expert
Berichten: 3961
Lid geworden op: 04 mei 2004, 17:23
Locatie: South Carolina, USA
Contacteer:

Re: Concerten in Red Rocks Amphitheater in Morison (Denver)

Bericht door Loek »

Ik ben al een paar keer naar concerten en andere vormen van entertainment geweest in Red Rocks: Concert van Sting, Concert van Allison Kraus, optreden van Japanse Drummers en een Bluegrass Fesitval. Meestal boek ik de kaartjes via Ticket Master en laat ze naar huis sturen (in Colorado) of druk ze zelf af middels de printer. Red Rocks bijwonen is een ervaring op zich, de beste plek is halverwege van het toneel af dan kun je de artiesten redelijk goed zien en tegelijk het uitzicht over de stad. Als het donker wordt zie dan een zee van lichtjes gevormd door Denver en alle voorsteden.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer