Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!
Laptop naar de VS sturen: invoerrechten?
Laptop naar de VS sturen: invoerrechten?
Hoi allen,
Ik heb een 2e hands laptop die ik naar mijn vriendin in de VS wil sturen. Hij is ongeveer 500 euro waard. Als ik deze verzend moet zij hier dan invoerrechten over betalen of wordt het doorgelaten?
Indien ze moet betalen, weet iemand dan hoeveel dat ongeveer zal zijn?
Alvast bedankt!
Ik heb een 2e hands laptop die ik naar mijn vriendin in de VS wil sturen. Hij is ongeveer 500 euro waard. Als ik deze verzend moet zij hier dan invoerrechten over betalen of wordt het doorgelaten?
Indien ze moet betalen, weet iemand dan hoeveel dat ongeveer zal zijn?
Alvast bedankt!
Re: Laptop naar de VS sturen: invoerrechten?
Bij een waarde tot $100 worden "unsolicited gifts" niet belast. Misschien dat je de waarde tot dat bedrag kunt laten zakken? Als er op het pakket staat dat het een "unsolicited gift" beteft ter waarde van $100, waarbij je ook nog duidelijk aangeeft dat het artikel tweedehands is, heb je vrijwel niets te vrezen. Bij een bedrag van $500 kan het zijn dat men rechten gaat heffen. Boven de $2000 wordt het ingewikkelder, wat dan heb je te maken met een papierwinkel en moet de zaak echt ingeklaard worden.TheMarco schreef:Ik heb een 2e hands laptop die ik naar mijn vriendin in de VS wil sturen. Hij is ongeveer 500 euro waard. Als ik deze verzend moet zij hier dan invoerrechten over betalen of wordt het doorgelaten?
Het is mijn ervaring dat je beter via de post kunt sturen dan met een pakketdienst zoals UPS of DHL. Om de een of andere reden schenkt men minder aandacht aan invoerrechten op kleine zendingen wanneer die per post het land binnenkomen.
--john
-
kastelke
- Amerika-expert
- Berichten: 18397
- Lid geworden op: 02 feb 2005, 08:56
- Locatie: Oakville, Ontario
- Contacteer:
Maar jij kan wel schrijven dat het $ 100 kost, maar als ze controleren, en zij besluiten dat de waarde hoger is, kan je alsnog betalen.
Elke
*PR in Canada sinds 2010* - *Canadian Citizen sinds Februari 2016* - *DV-2017 winnaar met Case number EU11xxx*
Ons leven in Oakville, ON
*PR in Canada sinds 2010* - *Canadian Citizen sinds Februari 2016* - *DV-2017 winnaar met Case number EU11xxx*
Ons leven in Oakville, ON
- nieuwenoord
- Amerika-expert
- Berichten: 13784
- Lid geworden op: 08 feb 2005, 17:34
- Partner van: Albert
- Aantal x V.S. bezocht: 11
- Locatie: Macisvenda, Spanje
- Contacteer:
- Color01
- Amerika-expert
- Berichten: 2098
- Lid geworden op: 23 sep 2006, 03:05
- Locatie: Beautifull Virginia
ik weet niet wat voor laptop je hebt.. maar ik vraag me af of het wel waard is ..( verzendkosten zullen rond de 70 euro liggen ) een nieuwe laptop koop je al voor 600 dollar .. en met jouw laptop als er iets mis is .. dan vraag ik me af of ze die hier wel accepteren voor reparatie ...want de europese versie is verschillend dan een amerikaanse versie.
Een 'non-resident' mag giften tot een waarde van $100 onbelast invoeren. Let wel, dit bedrag heeft alleen betrekking op giften, niet op de dingen die je later weer mee naar huis neemt. Met die twee klokken kun je het er wel op wagen denk ik.nieuwenoord schreef:Weet iemand hoe het zit met twee klokken ten waarde van 300 euro per stuk? Gewoon in onze handbagage, maar wel nieuw in de doos verpakt?
--john
- dutch_in_seattle
- Amerika-expert
- Berichten: 1541
- Lid geworden op: 08 dec 2005, 18:31
- Locatie: Seattle, WA
- Contacteer:
Dacht ik ook toen het oorspronkelijke bericht zag.Color01 schreef:ik weet niet wat voor laptop je hebt.. maar ik vraag me af of het wel waard is ..( verzendkosten zullen rond de 70 euro liggen ) een nieuwe laptop koop je al voor 600 dollar .. en met jouw laptop als er iets mis is .. dan vraag ik me af of ze die hier wel accepteren voor reparatie ...want de europese versie is verschillend dan een amerikaanse versie.
Je kunt voor 600 dollar een heel aardige nieuwe laptop kopen.
Ron (in Seattle, WA)
http://www.dutchoutpost.us
-
Michigan
- Amerikakenner
- Berichten: 1141
- Lid geworden op: 03 okt 2005, 19:54
- Locatie: Schagen, Noord-Holland
- Contacteer:
Ik kan het nu niet vinden op de 'nieuwe' tnt website, maar gewoon de standaard verzekering. Volgens mij was dat altijd een euro of 500.TheMarco schreef:Was dat dan te verzekeren? Of heb je gewoon de gok genomen en het als 'waardeloze meuk' laten versturen?Michigan schreef:Toen ik in Amerika zat heb ik mijn laptop laten opsturen door moeders via de TPG. Die is zonder problemen aangekomen. Dus het kan wel.
Echter, op het moment van verzenden had ik het niet super erg gevonden als ie het niet gehaald had. We hebben gewoon de gok genomen. Dat was namelijk echt geen nieuwe laptop
- Mike
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht