Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Boston

Over de staten van New England, New York, Pennsylvania, New Jersey, Delaware, Maryland, West Virginia en Washington DC.
Plaats reactie
Bettytuinier
Amerika-newbie
Berichten: 2
Lid geworden op: 14 mar 2015, 14:49
Aantal x V.S. bezocht: 1

Boston

Bericht door Bettytuinier »

Wij komen op 18 juli aan in Boston. We willen de volgende dag de Freedom trail lopen en daarna door richting Portsmouth.
Wie weet een betaalbare slaapplaats? Liefst in de buurt van een autoverhuurbedrijf.
Moeten we de autohuur al in Nederland regelen?
Weet iemand een leuke slaapplaats richting Portsmouth ? Kan je daar ook walvissen spotten.
Groet
Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 43560
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Boston

Bericht door Martin & Marianne »

Autohuur moet je in Nederland regelen. Vlieg je op Boston? Waarom dan niet meteen de auto huren?
Accommodatie in Boston is erg duur, wij zaten in 2013 buiten Boston maar wel dicht bij een metrohalte. Kijk eens in ons reisverslag voor Boston en een stuk van de kust.

Marianne
Gebruikersavatar
Hinko
Amerika-expert
Berichten: 4901
Lid geworden op: 01 aug 2011, 21:12
Aantal x V.S. bezocht: 11

Re: Boston

Bericht door Hinko »

ik zat ook buiten Bosten:
Maps: https://www.google.nl/maps?q=Homewood+S ... CAcQ_AUoAQ

15 minuten lopen naar Alewife en half uurtje met de T.

Of je in Portsmouth een whale watch tour kunt doen weet ik niet, wel in Gloucester, ma. Ook in Boston trouwens.
Geen ervaring, helaas met die in Gloucester. Onze tour werd twee keer afgelast vanwege een ruige oceaan.
Cape Ann is sowieso mooi. Zie ons 2014 verslag.
Gebruikersavatar
Ruud2004
Amerika-expert
Berichten: 4425
Lid geworden op: 15 feb 2007, 10:21
Aantal x V.S. bezocht: 16
Locatie: 't Gooi

Re: Boston

Bericht door Ruud2004 »

Voor een Whale watch Tour is Rye Harbor ook een optie. Die schepen varen allemaal naar dezelfde plek op zee (Stelwagen Bank), je moet een beetje geluk hebben.
Zie ons reisverslag 2013 voor wat meer info!
2004 Chicago/Great Lakes
2005 Chicago/Florida
2007 Chicago/ LV-LA
2009 Chicago-NYC
2011/14/16/22 Florida
2012 ZW USA/Hawaii
2013 Canada/NO USA
2015 ZW/USA
2017 en 2019 ZW Canada/USA
2018 NO Canada/USA

Onze reisverslagen via http://ruud2004.com
Gebruikersavatar
analogkid
Amerikakenner
Berichten: 1240
Lid geworden op: 28 dec 2009, 17:18
Aantal x V.S. bezocht: 9
Locatie: Arnhem

Re: Boston

Bericht door analogkid »

Wij vertroken uit Newburyport voor een Whale Watch met de Prince of Whales. Genoeg walvissen gezien, en als toetje zelfs dolfijnen.
ZW USA: https://www.polarsteps.com/MoniqueLager ... st-us-2025
NO USA 2010; NYC 2012; Oost Canada / US 2012, DC/NYC 2018 http://reisnoordoostusa.blogspot.com/
Florida 2014, 2015, 2016, 2018; http://reisflorida2016.blogspot.nl
mie
Amerikafan
Berichten: 146
Lid geworden op: 28 sep 2009, 23:02
Aantal x V.S. bezocht: 5
Locatie: Edegem, België

Re: Boston

Bericht door mie »

Boston is inderdaad peperduur om te verblijven. Wij gaan in juli naar de "Best Western plus New Englander" in Woburn. Dan moet je wel met de trein naar Boston maar er is een shuttle van het hotel naar het station. Zeer betaalbaar, goede commentaar én gratis (warm) ontbijt.
mtl
Amerika-expert
Berichten: 8132
Lid geworden op: 08 nov 2009, 10:22

Re: Boston

Bericht door mtl »

In het weekend van 18-19 juli zijn er diverse festivals in Boston. Ook treden op beide dagen de Foo Fighters op in Fenway Park. Vandaar de hoge hotelprijzen wellicht.
Gebruikersavatar
Thierry73
Amerikakenner
Berichten: 1203
Lid geworden op: 07 feb 2008, 16:37
Aantal x V.S. bezocht: 16
Locatie: Haulerwijk

Re: Boston

Bericht door Thierry73 »

De whalewatch hebben wij vanuit Boston zelf gedaan.
Het aquarium biedt een combinatie ticket een whale watch en entree.
Erg gaaf.

hotel moet je wat mazzel mee hebben.
wij hadden een prachtig hotel voor niet al te veel geld.
goed blijven zoeken op de diverse sites.
Minoes
Amerika-ontdekker
Berichten: 45
Lid geworden op: 12 nov 2005, 10:00

Re: Boston

Bericht door Minoes »

Wij gaan in augustus naar de Best Western Adams Inn In in Quincy. We rijden vanuit het hotel in een paar minuten met onze huurauto naar een van de nabijgelegen metrostations om naar het centrum van Boston te komen.
Autouur hebben we vanuit Nederland al geregeld via rentalcars.com. Meestal is het het meest logische om je auto bij de luchthaven op te halen, want hoe wil je anders bij je hotel komen? Vaak hebben hotels wel shuttlebusjes tussen het hotel en de luchthaven, maar in mijn opinie kun je net zo goed meteen een auto huren/ophalen.

Ik heb zelf ook nog een vraagje; We willen vanuit de haven van Boston een whalewatch gaan doen. Moeten we die het beste vantevoren in Nederland boeken? Of is er in augustus meestal nog genoeg plek voor een spontane beslissing?
Gebruikersavatar
Thierry73
Amerikakenner
Berichten: 1203
Lid geworden op: 07 feb 2008, 16:37
Aantal x V.S. bezocht: 16
Locatie: Haulerwijk

Re: Boston

Bericht door Thierry73 »

Buiten de boten van het aquarium om zijn er meerdere die vanuit de have vertrekken
het zou wel ruimte moeten laten voor een spontane beslissing, maar als je zeker wil gaan zou ik gewoon boeken.
al kan dat vanuit het hotel ook nog natuurlijk.
Effe bellen om zeker te zijn of gewoon on line.

Een taxi vanaf de luchthaven en terug is als je in een stad verblijft vaak goedkoper dan een paar dagen autohuur en parkeerkosten
Daarom haal ik de auto altijd pas op als we ook de stad gaan verlaten en op roadtrip gaan. ;)
jvdr
Amerika-ontdekker
Berichten: 12
Lid geworden op: 08 feb 2013, 21:33
Aantal x V.S. bezocht: 5

Re: Boston

Bericht door jvdr »

Minoes schreef:Wij gaan in augustus naar de Best Western Adams Inn In in Quincy. We rijden vanuit het hotel in een paar minuten met onze huurauto naar een van de nabijgelegen metrostations om naar het centrum van Boston te komen.
...
Ik weet het niet helemaal zeker maar volgens mij moet je parkeergeld betalen bij het metrostation (North Quincy). We hebben onlangs ook in dit hotel gelogeerd en zijn toen telkens gaan lopen naar het metrostation. Daar deden we ongeveer 12 minuten over. Niet te ver, het scheelt kosten en je vermijdt eventueel een volle parkeerplaats.
Maar ik kan natuurlijk niet over jullie voorkeuren oordelen. :D
Yuur
Amerikafan
Berichten: 139
Lid geworden op: 26 feb 2014, 19:54
Aantal x V.S. bezocht: 6
Locatie: Amsterdam

Re: Boston

Bericht door Yuur »

Wellicht een AirBNB? Ik had in juni een AirBNB in South End, 1 blok van een T (metro) en gratis parkeren voor de deur (Massachusettes Ave). Sowieso fijne buurt met veel bars/restaurantjes. Ideaal!
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer