Pagina 1 van 1

hotel New York met zwembad en dichtbij OV

Geplaatst: 21 mei 2011, 23:18
door liesh037
Hallo allemaal,

Lees alweer een tijdje mee, omdat we in juli weer naar de USA hopen te gaan. Heerlijk, het is 2 jaar geleden dat we Washington en rondreis vanuit Denver deden. Deze keer gaan we voor de allereerste keer naar New York. We blijven daar een paar dagen en reizen dan nog ruim 2 weken rond met de auto. Maar daarover zal ik op een ander topic nog wat vragen :mrgreen: .

We komen 3 juli eind van de dag aan op LGA. We zijn: mijn man Pim, onze zoon Oscar (bijna 8jaar) en ikzelf. We zoeken een enigszins betaalbare 3-persoonskamer in een hotel met OV-halte dichtbij. Liefst ook een zwembad, zodat onze 'waterrat' lekker af kan koelen om te acclimatiseren. De kamer moet ook gewoon plek hebben voor onze 3 grote reistassen en niet alleen door de bedden al volledig vol staan.
De eerste dagen doen we alles met openbaar vervoer. Daarna moeten we op LGA naar Dollar Rent-a-car om onze auto op te pikken en gaan we NY uit.

Wie kan ons een goede hotelsuggestie aan de hand doen?

Hartelijke groetjes,
Monique

Re: hotel New York met zwembad en dichtbij OV

Geplaatst: 21 mei 2011, 23:53
door headhunterke
Ik heb een keertje in Skyline hotel, de kant van Chelsea en Hell's Kitchen gezeten. Een beetje buiten het drukke toeristengebied, maar zeker een aanrader met de bus op de hoek en metro een blok of 2 verder dacht ik... Geweldig zwembad op een van de bovenste verdiepingen en ook nog een fitness. If you don't mind to take a little walk everyday, zeker een aanrader!

Re: hotel New York met zwembad en dichtbij OV

Geplaatst: 23 mei 2011, 10:29
door Enasni
Beetje afhankelijk natuurlijk van je definitie van betaalbaar en dichtbij OV ;)

Wij hebben afgelopen september in het Millennium UN Plaza Hotel New York gezeten. Destijds een goeie deal kunnen scoren, waardoor wij het nog betaalbaar vonden. Grote, ruime kamers met prachtig uitzicht, zwembad op de 27e verdieping, met daarboven nog de kamers van het hotel. Ik weet alleen niet of het voldoet aan je wens om dichtbij het OV te zitten...het was voor ons geen enkel probleem, maar het is wel 3 blocks/10 minuten lopen richting Grand Central wat het dichtstbijzijnde metrostation is.

Re: hotel New York met zwembad en dichtbij OV

Geplaatst: 23 mei 2011, 22:01
door analogkid
Wij hebben vorig jaar in de http://www.skylinehotelny.com/gezeten. Het heeft een prima zwembad en het is best lekker om na een dagje stappen door NY nog even een duik te nemen. Wij waren met 2 kinderen en die vonden het heerlijk om nog even te zwemmen aan het eind van de dag. Skyline was een prima hotel. De Intrepid ligt op 10 minuten lopen en Times Square 15 minuten. Het dichst bijzijnde metro station was een minuut of 5 lopen. Wat mij betreft een aanrader.

Re: hotel New York met zwembad en dichtbij OV

Geplaatst: 24 mei 2011, 01:10
door headhunterke
analogkid schreef:Wij hebben vorig jaar in de http://www.skylinehotelny.com/gezeten. Het heeft een prima zwembad en het is best lekker om na een dagje stappen door NY nog even een duik te nemen. Wij waren met 2 kinderen en die vonden het heerlijk om nog even te zwemmen aan het eind van de dag. Skyline was een prima hotel. De Intrepid ligt op 10 minuten lopen en Times Square 15 minuten. Het dichst bijzijnde metro station was een minuut of 5 lopen. Wat mij betreft een aanrader.
En je vergeet de uiterst gezellige buurt waar het hotel ligt. Wat mij betreft, is dit nog het échte New York zonder de rush van de rest van Manhattan. Inderdaad een echt aanrader...

Re: hotel New York met zwembad en dichtbij OV

Geplaatst: 24 mei 2011, 22:30
door Ama
Wij zijn 2 twintigers, is dit ook voor ons aan te raden (lees, barretjes in de buurt, ook eea te bewandelen)? Of hebben jullie dan andere tips?

Groet & dank :)

Re: hotel New York met zwembad en dichtbij OV

Geplaatst: 24 mei 2011, 23:57
door headhunterke
Het is zeker en vast een buurt die volop in opmars is. En enkele blokken zuidwaarts liggen een paar leuke clubs e.d.

Re: hotel New York met zwembad en dichtbij OV

Geplaatst: 26 mei 2011, 16:47
door Ama
Oke, top! Dank je wel

Re: hotel New York met zwembad en dichtbij OV

Geplaatst: 27 mei 2011, 09:49
door liesh037
Bedankt voor de tips. Ik ga de genoemde hotels even bekijken. Op vakantie struinen wij lopend altijd heel wat af. Dus 10 minuten van hotel naar metro e.d. zal de kleinste afstand zijn, die we op een dag in NY gaan lopen, verwacht ik. :D Kan bijna niet meer wachten. Heerlijk die voorpret. 3 juli a.s. vertrekken we.