Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

rondreis NY, Boston, Quebec, Montreal, Toronto Niagara falls

Over de staten van New England, New York, Pennsylvania, New Jersey, Delaware, Maryland, West Virginia en Washington DC.
Plaats reactie
lexdon
Amerika-ontdekker
Berichten: 10
Lid geworden op: 11 jun 2008, 19:22

rondreis NY, Boston, Quebec, Montreal, Toronto Niagara falls

Bericht door lexdon »

hallo forumleden,

wij (vriendin en ik) willen graag een rondreis maken van NY, Boston, Quebec, Montreal, Toronto Niagara Falls, en terug naar NY.
We hebben hier 21 dagen voor, is dit te doen?
We willen alleen een vliegticket boeken en (daar zitten we nog tussen te twijfelen) een camper of auto, wat zouden jullie aanraden ivm het weer?
Is het nog een probleem om de grens over te gaan met Huurauto of camper?
We willen van 12 okt tot 2 nov gaan.
Hoe zit het met het weer in die tijd daar is dat te doen.

hebben jullie nog meer tips

Vorig jaar hebben we de andere kant van Amerika gedaan Californië enz
Gebruikersavatar
Chase
Amerika-newbie
Berichten: 5
Lid geworden op: 01 aug 2009, 00:48
Locatie: Drenthe, Nederland
Contacteer:

Re: rondreis NY, Boston, Quebec, Montreal, Toronto Niagara falls

Bericht door Chase »

Hoi Lexdon,

Ik ben gisteren net terug gekomen van Niagara Falls. Wij zijn twee dagen geweest. Achteraf gezien konden we het makkelijk in een dag zien. Wij hebben niet de Maid of the Mist tour gedaan omdat de wachtrij ongeloofelijk lang was. Wij hebben een fullsize auto gehuurd via allesamerika.nl (Eautohuur). Een camper zou ik niet doen met z'n tweeen. Hotel vind je om de 50 miles en voor maar $60,- per nacht. Het is totaal geen probleem om met een huurauto de grens over te steken bij Canada.

Succes met het boeken!
Gebruikersavatar
Rob
Amerika-expert
Berichten: 14659
Lid geworden op: 06 feb 2004, 14:53
Partner van: Annie
Aantal x V.S. bezocht: 27
Locatie: Biggekerke ZLD
Contacteer:

Re: rondreis NY, Boston, Quebec, Montreal, Toronto Niagara falls

Bericht door Rob »

Ondanks dat ik altijd een camper zal aanraden is het voor deze trip verstandig om een auto te huren.
Dat heeft te maken met de periode van de reis en de bestemming, wij hebben najaar 2008 een campertrip in het noordoosten gedaan en daarbij kwamen we heel veel campgrounds tegen die begin of half october al gingen sluiten, het is dus heel moeilijk om in de periode dat jullie gaan een campground te vinden ook kan je al nachten met (behoorlijke) nachtvorst hebben waardoor het risoco van schade door bevroren waterleidingen ook groter wordt.
Imke
Amerika-ontdekker
Berichten: 92
Lid geworden op: 13 apr 2007, 09:26

Re: rondreis NY, Boston, Quebec, Montreal, Toronto Niagara falls

Bericht door Imke »

Wat leuk, ik heb ongeveer dezelfde trip op de planning staan!

Ik vertrek met mijn partner 11 september naar New York, gaan daar een auto huren tot 20 september en blijven daarna de laatste 4 dagen in Manhattan.
De route staat nog niet helemaal vast maar Montreal, Toronto en de Niagara Falls gaan we zeker doen. Nu alleen even kijken of we Boston erbij pakken of Ottawa. Voor ons is het allemaal een beetje krap, wil ook weer niet te veel in 1 keer doen. Idee is om 2 nachten overal te blijven, eind van de middag aankomen en dan de hele volgende dag om de stad te verkennen en de 2e dag na het ontbijt vertrekken.

Mijn zus zit voor een jaar in Staatsburg NY, 2 uur rijden van NYC. We gaan daar ook nog een dagje langs, ligt toch redelijk op de route :)
21 dagen is denk ik ruim voldoende om alles goed te bekijken.

Mijn schatting was 220 euro voor de autohuur, en ongeveer 70 euro per nacht voor een hotel. Voor 3 nachten NYC tot 350 euro. Ik hoop een paar mooie deals te krijgen via Priceline/Hotwire. Ticket is al geboekt en was maar € 290 met KLM!
Afbeelding
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer