Pagina 1 van 1
Best Western New York City ervaringen?
Geplaatst: 21 jan 2008, 23:26
door BuckeyeRed
Zijn hier mensen die ervaring hebben met 1 van de 4 Best Western hotels in New York City?
Seaport Inn Downtown (vlakbij de Brooklyn Bridge)
President Hotel (West 48th)
Hospitality House (East 49th)
Convention Center (West 39th)
Het gaat me echt alleen om deze Best Westerns, aangezien ik daar met een fikse employee korting terecht kan.

Qua locatie zijn ze voor ons allemaal goed, dus het is wat lastig kiezen verder. Vandaar dat ik benieuwd ben naar ervaringen van anderen.

Re: Best Western New York City ervaringen?
Geplaatst: 21 jan 2008, 23:55
door Racerke
Hallo,
Vorig jaar heb ik hier verbleven "President Hotel (West 48th)".
Het hotel zelf stelde écht niets voor maar de ligging is perfect.
In het hotel hadden we een verstopte/overlopende toilet waar men wel even mee bezig geweest was maar dat stoorde me niet zo hard. Wel was het écht een kleine kamer met dan een Kingsize bed en tja niet veel uitzicht uit het raam.
Uitzicht zal je op niet veel plaatsen goed hebben maar de locatie ... écht super!! Van hieruit hebben we ook twee dagen met de hop on hop off bussen gereden. Aangezien het hoofdkantoor juist achter de hoek is kon je altijd van daaruit vertrekken of stoppen als we even naar de kamer wilden.
Re: Best Western New York City ervaringen?
Geplaatst: 24 jan 2008, 23:17
door BuckeyeRed
Bedankt, Racerke. Zijn er ook vending machines in dit hotel?
Verder nog mensen met ervaringen?
Re: Best Western New York City ervaringen?
Geplaatst: 26 jan 2008, 20:31
door Racerke
Ehm ...
Met wat zoal?
Re: Best Western New York City ervaringen?
Geplaatst: 28 jan 2008, 15:33
door David1977
Ik logeerde in de Best Western President de eerst keer dat ik in NY was. Ligging is inderdaad top (zeker voor een eerste bezoek) maar het hotel was een drama. Zie mijn review 'story of a sad experience' op tripadvisor.com, inclusief foto's. Dan ben je beter af met de Ramada Inn Eastside als je in die prijsklasse wilt blijven. Mocht je het toch wagen, veel succes, en zet alvast je verwachtingen op een zeer laag pitje.
Re: Best Western New York City ervaringen?
Geplaatst: 28 jan 2008, 16:14
door BuckeyeRed
David1977 schreef:Ik logeerde in de Best Western President de eerst keer dat ik in NY was. Ligging is inderdaad top (zeker voor een eerste bezoek) maar het hotel was een drama. Zie mijn review 'story of a sad experience' op tripadvisor.com, inclusief foto's. Dan ben je beter af met de Ramada Inn Eastside als je in die prijsklasse wilt blijven. Mocht je het toch wagen, veel succes, en zet alvast je verwachtingen op een zeer laag pitje.
Bedankt, David. Voor de prijs die ik ervoor moet betalen zou het verboden moeten zijn om verwachtingen te hebben dus dat zit wel goed. Ik zal je review even opzoeken.
Re: Best Western New York City ervaringen?
Geplaatst: 29 jul 2010, 19:36
door Mel79
Is iemand hier reeds nog in het BW President hotel geweest? Het is helemaal verbouwd en de laatste reviews op tripadvisor zien er goed uit. Maar vind het toch altijd wel leuk om te horen wat de ervaringen van mensen hier zijn