Dit is een interessant topic voor mij, wij vertrekken aanstaande maandag naar DC, om donderdag terug te vertrekken naar de West Coast. We hebben dus 2 volledige dagen en nog een avondje op de aankomstdag.
Onze planning ziet er ongeveer als volgt uit:
DAG 1:
14:30 aankomst op Dulles rond
16:30 aankomst hotel in Foggy Bottom
18:00 iets te eten zoeken en een avondwandeling
DAG 2:
07:00 kaartjes halen voor het Washington Monument
08:30 Deze hele dag is uitgetrokken voor de omgeving van de National Mall, diverse monumenten, the White House. Als het weer tegenvalt zoeken we vooral de musea op.
18:00 uitstap naar Georgetown voor eetgelegenheid
DAG 3:
2de poging indien we geen Washington Monument tickets vastkregen de dag voordien. (DaarDeze dag gaan we met de metro naar Arlington om de begraafplaats te bezoeken, ook eens langs het Pentagon en naar Pentagon City Mall. Langs Theodore Roosevelt NM. Indien nog tijd over weer langs de National Mall. Savonds een uitstap naar het Belga Cafe
DAG 4:
Indien we geen tickets voor het Washington Monument vastkregen, nog een laatste poging.
Vliegtuig naar San Jose vertrekt om 14:30 dus tegen de middag vertrek naar Dulles