Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Auto ophalen in Boston

Over de staten van New England, New York, Pennsylvania, New Jersey, Delaware, Maryland, West Virginia en Washington DC.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
brugk000
Amerika-ontdekker
Berichten: 81
Lid geworden op: 12 sep 2008, 15:28
Locatie: Grootebroek

Auto ophalen in Boston

Bericht door brugk000 »

Hallo allemaal,

Een vraag; wij komen met de trein aan in Boston uit New York. We willen dan de dag daarna in Boston kijken en de dag daarna de auto ophalen.
Nu kunnen we de auto ophalen op het vliegveld of op Atlantic Avenue, in de stad zelf. We boeken de auto bij Alamo via USAreisen.
Is er iemand die ons kan aanraden wat de beste optie is vanuit de stad? Iemand met ervaring in Boston.

Alvast bedankt.

Kees
Gebruikersavatar
Grandu
Amerika-expert
Berichten: 2781
Lid geworden op: 06 aug 2008, 00:39
Locatie: Londen
Contacteer:

Re: Auto ophalen in Boston

Bericht door Grandu »

Je komt in Boston aan in South Station? De verhuurlocatie van Alamo, 270 Atlantic Avenue, zit daar zo'n 300-400 meter ten Noorden van wat je volgensmij kunt lopen of per bus kan doen!?
The end and a new beginning - http://derkdegeus.blogspot.com/

“Travel is fatal to prejudice, bigotry, and narrow-mindedness.”
---Mark Twain
Gebruikersavatar
SemJes
Amerika-expert
Berichten: 1670
Lid geworden op: 13 jun 2006, 18:04
Locatie: Sarasota, FL

Re: Auto ophalen in Boston

Bericht door SemJes »

Ik zou de auto ophalen op Atlantic Ave, dit hebben we een paar jaar geleden ook gedaan toen we met de bus uit New York kwamen (South Station). Het is inderdaad maar een paar honderd meter lopen!
Gebruikersavatar
Susie one
Amerikakenner
Berichten: 971
Lid geworden op: 03 feb 2008, 17:39
Aantal x V.S. bezocht: 5
Locatie: Omgeving Alkmaar

Re: Auto ophalen in Boston

Bericht door Susie one »

Wij hebben in september 2009 de huurauto op de Atlantic Ave opgehaald. Geen problemen gehad.
We konden bij de balie kiezen in onze huurklasse voor verschillende auto's.
Vervolgens ga je naar de parkeergarage en haal je de huurauto op. Je krijgt een beschrijving mee hoe je de stad zo snel mogelijk uitkomt.

Trouwens, wij hebben de huurauto op het vliegveld van Boston ingeleverd en hebben geen drop off kosten hoeven te betalen.
Reisverslagen
2009 http://www.usaoost2009.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
2010 http://www.usawest2010.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
2011 Washington DC/omgeving http://www.oldamerica2011.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
2012 New York http://bigapple2012.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
brugk000
Amerika-ontdekker
Berichten: 81
Lid geworden op: 12 sep 2008, 15:28
Locatie: Grootebroek

Re: Auto ophalen in Boston

Bericht door brugk000 »

Dank voor jullie reacties.
We gaan hem ophalen op Atlantic Avenue.

Kees
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer