Pagina 1 van 1
ETA Canada hoofdletters/status check
Geplaatst: 16 dec 2018, 14:00
door ilias123
Beste,
Ik heb reeds een ETA aangevraagd en deze was goedgekeurd. In mijn aanvraag heb ik mijn passpoortnummer met hoofdletters ingevoerd (zo staat het ook in het paspoort). Het bevestingsmailtje dat ik heb gekregen betreft ook mijn paspoortnummer met hoofdletters.
Nou ben ik de status check tool gaan gebruiken op de website. Ik voer alles netjes in en het geeft "No matches found" weer. Wanneer ik in plaats van hoofdletters overschakel naar het invoeren van kleineletter in de check tool geeft deze wel "ETA Approved" weer.
Bij een vriend van mij gebeurt precies hetzelfde. Mijn vraag is of dit een probleem is? Of ligt het aan de status check tool zelf (dat deze geen hoofdletters herkent).
Alvast Bedankt!
Re: ETA Canada hoofdetters/status check
Geplaatst: 16 dec 2018, 14:52
door Marcopstal
Wat zou in godsnaam het probleem moeten zijn ?
Ik ben al benieuwd wat je volgende post gaat worden....
Re: ETA Canada hoofdetters/status check
Geplaatst: 16 dec 2018, 15:03
door ilias123
Het feit dat het MET hoofdletters "no match" aangeeft baart mij zorgen. Het kan zijn dat dit bij iedereen zo is maar ik vroeg het mij daarom ook af.
Re: ETA Canada hoofdetters/status check
Geplaatst: 16 dec 2018, 15:04
door mtl
Ik zie het probleem ook niet. Je hebt een geldige eta.
Re: ETA Canada hoofdetters/status check
Geplaatst: 25 dec 2018, 20:45
door ingmau
Marcopstal schreef:Wat zou in godsnaam het probleem moeten zijn ?
Ik ben al benieuwd wat je volgende post gaat worden....
Waarom zo'n vreemde reactie? Snap ik niet helemaal.....
Re: ETA Canada hoofdletters/status check
Geplaatst: 25 dec 2018, 21:03
door SpaceAce
ilias123 schreef:Of ligt het aan de status check tool zelf (dat deze geen hoofdletters herkent).
Dit dus
Geen probleem verder dus.
Re: ETA Canada hoofdetters/status check
Geplaatst: 26 dec 2018, 06:24
door Marcopstal
ingmau schreef:Waarom zo'n vreemde reactie? Snap ik niet helemaal.....
Als je hier op het forum 3 keer een topic start met telkens weer een nieuw "probleem" ivm ESTA en/of ETA welke eigenlijk geen probleem is, maar voor de rest geen enkele post hebt gedaan dan vraag ik me inderdaad af wat de volgende zal zijn.
Edit: het waren 4 verschillende topics, op een totaal van 5 berichten van TS kan dit wel tellen.
Re: ETA Canada hoofdletters/status check
Geplaatst: 26 dec 2018, 08:58
door Martin & Marianne
Het dubbele zelfs als je ook de berichten van Ilias meetelt.
Marianne
Re: ETA Canada hoofdletters/status check
Geplaatst: 26 dec 2018, 11:23
door ingmau
@Marco: dit is een vraag van iemand die op 30-11 lid is geworden... Kleine moeite om te zeggen dat er al meerdere topics zijn over dit onderwerp. Niet echt een warm welkom voor een nieuw lid

Re: ETA Canada hoofdletters/status check
Geplaatst: 26 dec 2018, 12:25
door Marcopstal
Het is hetzelfde lid die topic na topic start over telkens weer een nieuw zogenaamd "probleem" met ETA/ESTA. Vandaar dat ik me al afvraag wat het volgende probleem gaat worden.
Maw: men kan ook overdrijven in het zien van problemen. In casu gaat het hier nu enkel over hoofdletters en kleine letters. Als je nu je status terugvindt via kleine letters, wat zou er dan in godsnaam het probleem moeten zijn ?
Re: ETA Canada hoofdletters/status check
Geplaatst: 26 dec 2018, 12:36
door ingrid14
En weg kerstsfeer
