Pagina 1 van 1
Wandelsite voor Canada?
Geplaatst: 26 jun 2018, 19:28
door iertje007
Ik kijk voor wandelingen in Amerika altijd bij AllesAmerika en op de wandelsite van Marianne. Is er ook zo’n site voor wandelingen in Canada? Dus de mooiste korte wandelingen, met de afstand en moeilijkheidsgraad e.d.?
Re: Wandelsite voor Canada?
Geplaatst: 26 jun 2018, 20:38
door Robbie&Irene
Misschien heb je hier wat aan:
https://www.alltrails.com/ Staan alle trails vermeldt met foto's, hoogte,zwaarte etc etc
Re: Wandelsite voor Canada?
Geplaatst: 27 jun 2018, 13:21
door iertje007
Dank je!
Re: Wandelsite voor Canada?
Geplaatst: 01 jul 2018, 09:10
door FerryM
Re: Wandelsite voor Canada?
Geplaatst: 02 jul 2018, 13:51
door iertje007
Dank je wel! Mooie foto's ook! De meeste wandelingen zijn te lang voor ons reisgezelschap (gezin met 3 kinderen en mijn ouders, die 70+ zijn), maar de kortere wandelingen ga ik zeker even bekijken.
Re: Wandelsite voor Canada?
Geplaatst: 03 jul 2018, 00:14
door FerryM
Ok.
Ik heb het boek Walks ad Easy Hikes in the Canadian Rockies, van Graeme Pole. Echt de kortere wandelingen.
Als je van een specifiek nationaal park de wandelingen wilt weten, kan ik je die ook doorgeven...hoor het wel.
Groet, Ferry
Re: Wandelsite voor Canada?
Geplaatst: 03 jul 2018, 14:13
door Boes83
ik kan 2 wandelingen aanraden
bij cambel river ligt de wandeling naar Ripple rock! dit is een easy to moderate wandeling en moet dus redelijk te doen zijn. lengte heen en weer om ongeveer 8km
bij MT robson ligt de wandel route naar Kinney en berg lake! Berg lake is te ver weg en moet je minimaal 2 dagen voor uit trekken. maar kinney lake is een geweldig meer met mooie uitkijk op MT.robson en ligt echt pal onder de voet van de berg. Ook kinney lake is een makkelijk te wandelen route van zon 10km heen en weer om