Na afgelopen jaar een rondreis te hebben gemaakt door Japan, overwegen we nu weer terug te gaan naar Noord-Amerika. Na 2 rondreizen in Florida, een rondreis LA, LV, SF (inclusief de parken) en een rondreis van Seattle via Yellowstone en Moab naar LA, zijn we nu een trip aan het bekijken van Chicago naar Seattle.
In onderstaande reis zitten een aantal behoorlijke autoritten. Ik ben me hier van bewust en een aantal zijn zeker nog niet definitief, maar wij zijn niet vies van een stukkie rijden. Ik vind dat zelfs een leuk onderdeel van het rondreizen. Onderweg zie je een hoop en stop je wanneer je daar zin in hebt. Aan de andere kant moet het wel realistisch blijven en niet alleen maar rijden zijn.
Yellowstone is niet perse onderdeel van onze route, maar de Beartooth Highway wel, dan kom je vanzelf een stukje door het park (geen straf), maar weinig tijd om echt wat te zien!
Ik hoor graag jullie adviezen en eventuele suggesties over dingen die we wellicht missen. We denken aan eind augustus/begin september qua reisperiode. Eventueel heb ik nog een dagje extra in te zetten.
Route
Dag 1: Amsterdam - Chicago
Dag 2: Chicago
Dag 3: Chicago
Dag 4: Chicago – Minneapolis (Mall of America) - Fargo
Dag 5: Fargo - Rapid City (Mount Rushmore)
Dag 6: Rapid City (Black Hills NP)
Dag 7: Rapid City (Badlands NP)
Dag 8: Rapid City - Red Lodge/Billings
Dag 9: Red Lodge/Billings - Beartooth Highway -Yellowstone NP - Helena
Dag 10: Helena - Glacier NP
Dag 11: Glacier NP
Dag 12: Glacier NP - Calgary
Dag 13: Calgary - Banff/Lake Louise
Dag 14: Banff/Lake Louise
Dag 15: Banff/Lake Louise - Icefields Parkway - Jasper
Dag 16: Jasper
Dag 17: Jasper – Wells Gray Park - Clearwater
Dag 18: Clearwater – Vancouver
Dag 19: Vancouver
Dag 20: Vancouver - Tofino
Dag 21: Tofino
Dag 22: Tofino - Seattle
Dag 23: Seattle- Amsterdam
Alvast bedankt voor jullie tijd! Jullie hebben me afgelopen jaren erg veel geholpen