Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

(Grote) rondreis

Als het niet in de andere reisforums past of interregionaal is, hoort het hier, incl. reizen die deels door Canada gaan.
Gebruikersavatar
tosca
Amerika-expert
Berichten: 3210
Lid geworden op: 01 feb 2010, 16:30

Re: (Grote) rondreis

Bericht door tosca »

Persoonlijk zou ik nog 1 dag van Memphis afhalen en bij Chicago doen. Daar heb je nu maar 1 volledige dag. In je programma heb je nu 3 activiteiten Memphis (en heel veel meer is er ook niet) en je zou bijvoorbeeld je tour door Sun Studio's of het Civil Rights Museum op je reisdag van of naar Memphis doen? Beiden zijn overigens meer dan de moeite waard!

Je reisdagen worden misschien dan wel wat drukker, maar in Chicago is zo verschrikkelijk veel te doen! Dan doe je de stad met 1 of 1.5 dag echt te kort (zeker met de reisdagen die er omheen gepland zijn).
Gebruikersavatar
Stan.Gobien
Techmod
Berichten: 6798
Lid geworden op: 02 jan 2009, 10:29
Aantal x V.S. bezocht: 10
Locatie: Roeselare (BE)
Contacteer:

Re: (Grote) rondreis

Bericht door Stan.Gobien »

In chicago is er best veel te zien, en als je het te voet gaat doen dan ben je daar ook wel wat tijd aan kwijt.
Verder is er in Springfield ook nog de Tomb of Lincoln.
In St. Louis is de arch leuk om te bezoeken, een interessante film over Lewis en Clark, het treintje omhoog is nogal speciaal, het uitzicht boven door de mini raampjes is niet zo spectaculair. Maar wel leuk om te doen. Verder kan je ook de Chain of Rocks bridge (een eindje van downtown af) afwandelen om een stukje Route66 op te snuiven.
Eigenlijk kun je vanuit Chicago naar St Louis een aantal leuke Route66 dingen bezoeken of zelfs volledig Route66 in Illinois afrijden, maar dat vereist een overnachting ertussenin.
Alieke
Amerika-ontdekker
Berichten: 36
Lid geworden op: 28 mei 2012, 13:10

Re: (Grote) rondreis

Bericht door Alieke »

Lincoln staat op het lijstje, route 66 ook. :)

Morgen gaan we al! *stuiter*
Gebruikersavatar
Stan.Gobien
Techmod
Berichten: 6798
Lid geworden op: 02 jan 2009, 10:29
Aantal x V.S. bezocht: 10
Locatie: Roeselare (BE)
Contacteer:

Re: (Grote) rondreis

Bericht door Stan.Gobien »

Chain of Rocks is zeker een leuke wandeling op de brug van zo'n 30min. Als je aan de Illinois kant start (ook terug eindigen, want de auto staat daar) is het leuker (duurt dan iets langer voor je de knik bereikt). In Illinois vonden wij het zeer leuk en makkelijk om Route66 te rijden, staat overal zeer goed aangeduid, en de weg is meestal overal nog bestaand.
Ik denk aan leuke dingen zoals:
Standard Oil Gas station 1932, Odell, IL
Practhige murals en visitor center, Pontiac, IL
Gemini Giant en Launching Pas resturant, Wilmington, IL (lekkere hotdogs)
Henry's Rabit Ranch, Staunton, IL

maar jij zult moeten keuzes maken en interstate verlaten voor enkele stops.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer