Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

stop tussen Campbell River en Whistler

Als het niet in de andere reisforums past of interregionaal is, hoort het hier, incl. reizen die deels door Canada gaan.
Plaats reactie
Mariah
Amerikafan
Berichten: 188
Lid geworden op: 03 jan 2010, 12:12
Aantal x V.S. bezocht: 4

stop tussen Campbell River en Whistler

Bericht door Mariah »

Door omstandigheden zitten we vast aan de route aan het begin van onze reis, dag 6/7/8.
We hebben nu een luxe-probleem, wat is een leuke stop voor een overnachting tussen Campbell River en Whistler in? Het gaat om één nacht.

1/4 Vancouver
4/5/6 Ucluelet
6/7/8 Knight Inlet Lodge
8/9/10 Campbell River
10/11 ???
11/12 ??? naar Whistler
11/14 Whistler etc.

mariah
Domenica
Amerika-ontdekker
Berichten: 36
Lid geworden op: 09 apr 2012, 13:03

Re: stop tussen Campbell River en Whistler

Bericht door Domenica »

Ik ben zelf bezig met mijn routeplanning en ik heb Lund/Sunshine Coast er tussen in gepland. Lund is een klein vissersplaatstje aan het begin van de 101 Pacific Coastal Highway. Lund noemen ze ook wel de oseter hoofdtad van Canada.
2011: Mexico
2012: USA
2013: Dominicaanse Republiek
2014: Thailand
2014: Vietnam
2015: Canada/USA/Curacao
2016: Lanzarote
2017: Canada
2018: Gran Canaria
2019: Mallorca/Italie

Afbeelding
Mariah
Amerikafan
Berichten: 188
Lid geworden op: 03 jan 2010, 12:12
Aantal x V.S. bezocht: 4

Re: stop tussen Campbell River en Whistler

Bericht door Mariah »

Dank je voor de tip. Lund lijkt me zeker ook heel mooi, misschien wel wat ongunstig qua afstand? Ik zal er eens naar kijken.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer