Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Tijdstip reserveren camping NP

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
Sofie87
Amerika-ontdekker
Berichten: 32
Lid geworden op: 15 mei 2018, 21:31
Aantal x V.S. bezocht: 1

Tijdstip reserveren camping NP

Bericht door Sofie87 »

Hallo allemaal,

Even een vraag over het reserveren van campgrounds in Zuid West Amerika. Van onze vorige reis zijn we gewend dat we in NP de campings 6 maanden van te voren konden reserveren om 16.00 (uitgezonderd dan de campings in Yosemite). Dat ging ook zonder problemen.
Maar dit jaar snappen we er weinig van. De eerste camping konden we 6 maanden en een dag van te voren al boeken. En net hebben we een camping geboekt om 14.30. Opzich maakt het niet zoveel uit, het is allemaal gelukt. Maar we willen over een paar dagen Watchman campground boeken in Zion en dat gaat een stuk sneller wat we begrijpen. Dussss welk tijdstip kunnen we aanhouden? Is het niet meer vanaf 16.oo reserveren??

Bedankt! :D

Groeten, Sofie
Gebruikersavatar
hemmie
Amerika-expert
Berichten: 5180
Lid geworden op: 18 mar 2010, 10:06
Locatie: Richmond, TX

Re: Tijdstip reserveren camping NP

Bericht door hemmie »

Op dit moment is het tijdsverschil met de meeste plaatsen in de VS 1 uur minder dan normaal, want de wintertijd gaat hier dit weekend pas in. Dus waar je normaal om 16u NLse tijd zou kunnen boeken, zou het nu dus sowieso 15u NLse tijd zijn. Het blijft immers hoe dan ook 10u eastern time.
Terug in Texas!
Gebruikersavatar
Galapogos
Amerika-expert
Berichten: 2072
Lid geworden op: 09 feb 2012, 21:03
Aantal x V.S. bezocht: 5
Locatie: Nijmegen
Contacteer:

Re: Tijdstip reserveren camping NP

Bericht door Galapogos »

Er lijkt een bug te zitten in het nieuwe reserveringssysteem van Recreation.gov! Zie dit topic.
Gebruikersavatar
BonnyR
Amerika-expert
Berichten: 1729
Lid geworden op: 31 jan 2015, 15:34
Aantal x V.S. bezocht: 10

Re: Tijdstip reserveren camping NP

Bericht door BonnyR »

Ik probeer een gehandicapte plek te reserveren, maar kan nog geen plek vinden op Mather. Wel ben ik erachter wat een "Equestrian Site" site is. Mag je je paard meenemen :lol:

Inmiddels via de filters de aangepaste sites gevonden..
90 - Fl naar CA
91 - CA rondje W-kust ( Seattle)
92 - FL tot Atlanta
94 - Canada
96 - Alaska + MS Rdam
99 - FL + Keys
2004 - W-kust
2016 - O-kust
2018 - NY
2019 - W-kust
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer