Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Foto's the Wave in Coyote Buttes

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
wendyjol
Amerikakenner
Berichten: 1410
Lid geworden op: 21 jan 2004, 17:53
Locatie: Zuid west Drenthe

Foto's the Wave in Coyote Buttes

Bericht door wendyjol »

Omdat dit één van de hoogtepunten was van onze reis, deze foto's vast online.
http://community.webshots.com/user/wendyjol01

Groeten
Wendy
Gebruikersavatar
Coyote
Amerika-expert
Berichten: 13993
Lid geworden op: 11 okt 2003, 13:50
Aantal x V.S. bezocht: 33
Locatie: Heerenveen
Contacteer:

Bericht door Coyote »

Prachtige foto's Wendy!

Het is wel duidelijk waarom the Wave zo populair is.

Groet,

Roland :rockon:
Since 1982: 33 visits to the United States!

Lees mijn reisverhalen op www.rschotanus.com en FB.
Gebruikersavatar
markro
Moderator
Berichten: 9302
Lid geworden op: 06 apr 2004, 20:58
Aantal x V.S. bezocht: 13
Locatie: Hilversum, NL
Contacteer:

Bericht door markro »

Wendy,
wat een prachtige foto's van dit schitterende gebied.
Ik heb bij Webshots de diavoorstelling aangezet en ben er eens even goed voor gaan zitten.
Ik heb er regelmatig over gelezen en wel eens een foto van gezien, maar deze serie geeft een goede impressie.
Dank dat wij op deze manier een stukje van jullie reis kunnen meebeleven.

Misschien wil jij er bij gelegenheid eens iets meer over vertellen, zoals: hoe je aan kaartjes gekomen bent, waar en hoe je die besteld hebt, hoe lang van te voren, controleerd iemand die kaartjes, moet je door een hek of zo iets (ik kan mij niet voorstellen dat er een hek omheen staat), waren er meer bezoekers (jullie lijken wel de enigen), hoe vind je daar de weg, enz.

Succes met het uitzoeken en on-line zetten van de rest van de foto's en het schrijven van het reisverslag.
Ik zie er naar uit.

Groet, Marco.
Marco.

Voor onze Amerikareisverslagen: klik hier.
Redneck
Amerikakenner
Berichten: 685
Lid geworden op: 17 okt 2003, 05:00
Locatie: GA, USA

Bericht door Redneck »

Prachtige foto's, Wendy. Het zal wel niet de laatste reis naar de USA zijn? ;)

gr. Redneck
Georgia on My Mind
rene.jager
Amerika-expert
Berichten: 1548
Lid geworden op: 30 mar 2004, 20:33
Locatie: Dronten
Contacteer:

Bericht door rene.jager »

Hoi Wendy,

Ik heb net je foto's bekeken. Buiten dat ze een goed beeld geven van jullie reis vind ik ze ook van goede kwaliteit. Je (jullie) hebben duidelijk oog voor fotografie.

Ik ben eigenlijk ook wel benieuwd naar welke camera jullie hebben gebruikt.

Groeten René
wendyjol
Amerikakenner
Berichten: 1410
Lid geworden op: 21 jan 2004, 17:53
Locatie: Zuid west Drenthe

Bericht door wendyjol »

Hoi Rene,

Bedankt voor het compliment, maar wij vonden zelf niet alle foto's even mooi. Een nieuw toestel (van spiegelreflex naar digitaal) is toch erg wennen. Cor heeft dus besloten om een cursus digitale fotografie te gaan doen. Gelukkig vinden ook wij dat er wel een aantal heeele mooie bij zitten hoor.
Verdere foto's zijn ondertussen ook al geplaatst op wendyjol02, 03 en 04. Nog steeds niet klaar dus 05 en 06 zullen ook nog wel volgen.

De camera die wij gekocht hebben voor de vakantie is een Fuji Finepix S7000. Wij zijn tevreden over de camera, maar nog niet helemaal over ons zelf.

Groeten
Wendy
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer