Pagina 1 van 1
Aangepaste reisroute. Lijkt dit jullie redelijker?
Geplaatst: 15 dec 2006, 19:43
door Wim
Beste kameraden,
Gezien jullie terechte opmerkingen hebben we onze reisroute wat aangepast. Wat denken jullie hiervan?
Zo.: aankomst SF (07.53 pm)
Ma.: SF - Monterey
Di.: Monterey - San Luis Obispo
Wo.: San Luis Obispo - LA
Do.: LA
Vr.: LA - Prescott (via Joshua Tree NP)
Za.: Prescott - Sedona - Grand Canyon Village
Zo.: Grand Canyon Village - Bryce Canyon NP
Ma.: Bryce Canyon NP - Zion NP
Di.: Bryce Canyon NP - Zion NP
Wo.: Springdale - LV (via Valley of Fire SP)
Do.: LV
Vr.: LV - Stovepipe Wells
Za.: Stovepipe Wells - Three Rivers
Zo.: Three Rivers - Yosemite Village
Ma.: Yosemite NP
Di.: Yosemite Village NP - SF
Wo.: SF
Do.: SF
Vr.:
Za.: vertrek SF (06.30 am)
Monument Valley houden we dan voor een volgende keer. Blijft dan nog een dag over om in te plannen.
Laat die reacties maar komen !
Geplaatst: 15 dec 2006, 21:11
door Pete.Z
Ik denk dat dit een mooi schema is voor een mooie reis!
Ik zelf zou die ene extra dag opmaken in Death Valley,er is daar veel meer te zien dan je denkt...maar het is dan ook mijn favoriete plek.

Geplaatst: 16 dec 2006, 11:53
door Martin & Marianne
Prachtige reis!
Als de Tioga Pass al open is zou ik aanraden om via het oosten naar Yosemite te gaan; het is korter, en er is onderweg meer te zien. De kans dat de Tioga Pass open is, is redelijk groot, dus ik zou onderweg even informeren.
Hebben jullie het bezoek SF bewust aan het eind gepland? Je bouwt zo wel wat speling in, maar aan de andere kant loop je het risico dat je aan het eind van de reis niet zo veel zin meer hebt om nog een stad te bekijken.
Marianne
Geplaatst: 16 dec 2006, 13:45
door zrx1100
Mooie route! Of je SF aan het begin of het einde van je reis zet is een persoonlijke keuze, het heeft allebei wel voordelen. Ik vond het zelf leuk om in SF toe te komen en daar enkele dagen te verblijven. Zo kan je wat uitrusten en wennen aan het tijdsverschil enz...
Geplaatst: 16 dec 2006, 15:28
door Yeehaw
Niets mis met San Luis Obispo maar voor een overnachting zou ik Morro Bay, Avila Beach of Pismo Beach overwegen. Ook niets mis met Joshua Tree, Prescott en Sedona maar op deze manier blijft er wel weinig tijd voor een van de hoogtepunten over: Bezoek aan GC. Je zou ook kunnen overwegen om een vaste locatie voor drie nachten bij Zion te zoeken en 1 dag voor Zion en 1 dag voor een bezoek aan Bryce uit te trekken. Overnachten in of Stove Pipe Wells of in Lone Pine is iets wat je eventueel ter plaatse zou kunnen beslissen en de rit van Stove Pipe Wells naar Three Rivers is heel lang. Tioga Pass is vrijwel zeker nog gesloten tot eind mei of nog later. Wij vonden het heel leuk om SF tot het einde te bewaren.
YH
Geplaatst: 16 dec 2006, 18:13
door lelie
Ik zou in het begin liever 1 dag langer SF hebben. Dan kun je een beetje bijkomen van de reis en hoef je niet meteen de weg op.
Geplaatst: 17 dec 2006, 10:16
door Wim
Blijkbaar zitten we nu op een beter spoor. Tof!
San Luis Obispo hebben we geplaatst als richtpunt, maar ginder zien we wel hoever we geraken of willen geraken.
San Francisco plaatsen we idd op het einde van de reis om wat uit te bollen (geen autoritten meer, maar gewoon genieten van de stad).
Gisteravond bij een vriend langsgeweest die x aantal jaren terug een rondreis in het zuidwesten heeft gemaakt en die raadt ons ook aan om Monument Valley zeker in onze route op te nemen. Waarschijnlijk zullen we die laatste dag dus ginder inlassen.
Geplaatst: 17 dec 2006, 12:20
door SpaceAce
Wim schreef:San Luis Obispo hebben we geplaatst als richtpunt, maar ginder zien we wel hoever we geraken of willen geraken.
Volgens mij heb ik m'n lijstje nog geplaatst in één van je topics
Langs de kustweg heb je namelijk heel veel leuke stops en bezienswaardigheden. Je plant twee overnachtingen langs de kust en dat is hartstikke prima! Maar om je het misschien makkelijker (of juist moeilijker ?

) te maken waar je wilt overnachten, adviseer ik je om van het onderstaand

de internetlinkjes te bekijken, zodat je precies weet welke je van deze stops leuk lijkt en welke vooral niet
-
De boardwalk bij Santa Cruz
-
Monterey Bay Aquarium (een bezoekje van ongeveer 2.5 uur)
-
De 17-miles Drive bij Monterey (een rit van ongeveer 3 uurtjes)
-
Carmel
-
Point Lobos R.P.
-
Big Sur
-
Koffie bij Nepenthe
-
Julia Pfeiffer Burns S.P.
-
Zee-olifanten bekijken op het strand net voor San Simeon (bij Piedras Blancas)
-
Hearst Castle in San Simeon (een bezoekje van ongeveer 3 uur)
-
De rots Morro Rock
-
Madonna Inn in San Luis Obispo
-
Utopia Bakery in San Luis Obispo (Nederlandse bakkerij)
-
Pismo Beach (eventuele campingtip: Pismo Coast Village)
-
Solvang
-
Santa Barbara (bv de Mission)
Geplaatst: 17 dec 2006, 14:04
door Rob
SpaceAce schreef:
Volgens mij heb ik m'n lijstje nog geplaatst in één van je topics
Als je dat denkt waarom zoek je dat dan niet even op en geef er een link naar, of naar 1 van de 300+ andere draadjes waar dit lijstje instaat.
Geplaatst: 17 dec 2006, 14:16
door SpaceAce
Rob schreef:SpaceAce schreef:
Volgens mij heb ik m'n lijstje nog geplaatst in één van je topics
Als je dat denkt waarom zoek je dat dan niet even op en geef er een link naar, of naar 1 van de 300+ andere draadjes waar dit lijstje instaat.
Dat kan inderdaad ook.